Jump to content

tropok

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tropok's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. Po aktualizacji do androida 12 nie mam dźwięku powiadomień w momencie gdy ekran jest zablokowany. Dotyczy to takich apek jak SMS, signal czy kalendarz. Gde ekran jest odblokowany wszystko działa jak należy. W czym jest problem i jak to rozwiązać?
 2. Przez długi czas było dostępne tylko 12.5.2, dzisiaj sprawdziłem i jest numerek wyżej. Jakby było coś wyżej, to pewnie od razu by pokazało.
 3. Instalował ktoś najnowszą wersję softu? Jakieś problemy, niespodzianki, czy pozytywne informacje? Czy faktycznie żywotność baterii powraca do normy?
 4. Jak wygląda optymalizacja baterii? Po ostatniej aktualizacji jest dramat, czy cokolwiek się poprawiło?
 5. Czy wydajność baterii została poprawiona? W 12.5.1 spadło spokojnie o 30 procent. Jak bateria trzymała spokojnie trzy dni, to po ostatniej aktualizacji ledwo dwa wytrzymuje.
 6. Odpowiem sam sobie, żeby inni wiedzieli. Znalazłem sposób na ukrycie treści poprzez dodanie apki do blokowanych aplikacji (panel sterowania) i w ustawieniach tychże jest opcja ukryj zawartość powiadomienia. W ten piękny i okrężny sposób powiadomienia na górnej belce są, ale bez wybebeszania zawartości na głównym ekranie.
 7. Chciałem ustawić powiadomienia sms i innych apek w taki sposób, żebym miał tylko notyfikację bez widocznej treści po rozwinięciu górnego paska i... pewna część ciała na cztery litery. Przykładowo powiadomienia ekranu blokady część apek mam ustawione, część nie i te powiadomienia się nie pojawiają, ale rybka, bo tych i tak nie chcę mieć. Pływające powiadomienia mam odznaczone na pożądanych aplikacjach i... treść jest widoczna. Odznaki na niektórych apkach działają, na innych nie, mimo iż są na wszystkich pożądanych włączone. Brak responsywności przy zmianie jakichkolwiek ustawień. Jak sobie z tym poradzić?
 8. Podpinam się pod pytanie, ewentualnie czy można użyć innej instalki eu, która zadziała bez problemów. To odpowiem sam sobie i innym. Na stronie eu wyczytałem, że nie ma softu dla telefonów z procesorem mediateka. @korbielowCzym się różni soft eea od Indonesia?
 9. Cześć, Mam świeżego redmi note 9 zaktualizowanego do miui global stable 12.0.3.0 i uciążliwy problem. Gdy ktoś do mnie dzwoni, to przy pierwszym sygnale dostaje powiadomienie, a sam dzwonek rozbrzmiewa dopiero przy drugim sygnale. Jak to ogarnąć, żeby było po bożemu?
 10. Cześć, Kupiłem lampę sufitową Yeelight YILAI YlXD05Yl i nie mogę jej sparować z apką home. Szuka, szuka i nic, ani po wifi, ani po bluetooth. Z apką yeelight łapie od razu i bez problemów, ale nie potrzebuję oddzielnych apek do każdego urządzenia. Miał ktoś podobny problem u siebie i udało się z tego wybrnąć? Ewentualnie czy można to w jakiś sposób przenieść dane pomiędzy apkami?
 11. Witam, Co jest potrzebne do działania gm na danych mobilnych? Nadanie uprawnień tylko do gm powoduje, że mapa się nie wczytuje. Nie mogę dojść do tego, raz pobrane dane są trzymane przez jakiś czas i przetestowanie wszystkich opcji to katorga.
 12. Podbijam temat. Mam świeżo wyczyszczony i zainstalowany system po czyszczeniu wszystkich danych w twrp i dalej ten sam problem. Czyszczenie danych i odinstalowywanie aktualizcji we wszystkim co ma google w nazwie nie pomaga. Tylko ja się z tym męczę?
 13. Coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii? Mam włączone dane mobilne i nie mogę pobierać apek w google play, komunikat oczekiwanie na sieć. Mam ustawione uprawnienia na gp i pobieranie, w pobieranie ustawiony brak limitu. Czego jeszcze brakuje do szczęścia? Czyszczenie danych na obu nie pomaga.
 14. Jak w tytule, aplikacja nie działa na danych mobilnych, ale uwaga, tylko poza miejscem zamieszkania! W moim domu działa za każdym razem. Pojawia się komunikat "nie udało się zalogować. Usuń i dodaj jeszcze raz konto na tym urządzeniu" Miał ktoś podobny problem? Co można zrobić? Oczywiście przelogowanie nie pomaga.
×
×
 • Create New...