Jump to content

tropok

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tropok's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Podpinam się pod pytanie, ewentualnie czy można użyć innej instalki eu, która zadziała bez problemów. To odpowiem sam sobie i innym. Na stronie eu wyczytałem, że nie ma softu dla telefonów z procesorem mediateka. @korbielowCzym się różni soft eea od Indonesia?
 2. Cześć, Mam świeżego redmi note 9 zaktualizowanego do miui global stable 12.0.3.0 i uciążliwy problem. Gdy ktoś do mnie dzwoni, to przy pierwszym sygnale dostaje powiadomienie, a sam dzwonek rozbrzmiewa dopiero przy drugim sygnale. Jak to ogarnąć, żeby było po bożemu?
 3. Cześć, Kupiłem lampę sufitową Yeelight YILAI YlXD05Yl i nie mogę jej sparować z apką home. Szuka, szuka i nic, ani po wifi, ani po bluetooth. Z apką yeelight łapie od razu i bez problemów, ale nie potrzebuję oddzielnych apek do każdego urządzenia. Miał ktoś podobny problem u siebie i udało się z tego wybrnąć? Ewentualnie czy można to w jakiś sposób przenieść dane pomiędzy apkami?
 4. Witam, Co jest potrzebne do działania gm na danych mobilnych? Nadanie uprawnień tylko do gm powoduje, że mapa się nie wczytuje. Nie mogę dojść do tego, raz pobrane dane są trzymane przez jakiś czas i przetestowanie wszystkich opcji to katorga.
 5. Podbijam temat. Mam świeżo wyczyszczony i zainstalowany system po czyszczeniu wszystkich danych w twrp i dalej ten sam problem. Czyszczenie danych i odinstalowywanie aktualizcji we wszystkim co ma google w nazwie nie pomaga. Tylko ja się z tym męczę?
 6. Coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii? Mam włączone dane mobilne i nie mogę pobierać apek w google play, komunikat oczekiwanie na sieć. Mam ustawione uprawnienia na gp i pobieranie, w pobieranie ustawiony brak limitu. Czego jeszcze brakuje do szczęścia? Czyszczenie danych na obu nie pomaga.
 7. Jak w tytule, aplikacja nie działa na danych mobilnych, ale uwaga, tylko poza miejscem zamieszkania! W moim domu działa za każdym razem. Pojawia się komunikat "nie udało się zalogować. Usuń i dodaj jeszcze raz konto na tym urządzeniu" Miał ktoś podobny problem? Co można zrobić? Oczywiście przelogowanie nie pomaga.
 8. tropok

  MIUI 8.10.11

  Mi po aktualizacji wywaliło dwie apki, tindera i jeszcze jakąś, której praktycznie nie używałem i nie pamiętam co to było. Teraz tinder się nie instaluje [emoji23]
 9. tropok

  MIUI 8.8.9

  Codzienne tapety blokady działają tylko na domyślnym motywie, bynajmniej nie działają na tych co używam. Jak mogę zmienić zamykanie apek w podglądzie menu przesuwając je w górę zamiast w bok?
 10. Poszukuję apki, która do lokalizacji używa stacji bts zamiast gps. Jest coś takiego na androida?
 11. Mam wersję MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26 (rozwojowa) wyszukuje dostępne aktualizacje, ale po kliknięciu pobierz pokazuje komunikat, że jest aktualne. O co chodzi?
 12. Generalnie nie polecam, od godziny 17 do rana i... Telefon musiałem przywrócić do życia tracąc część danych o czasie już nawet nie wspomnę.
 13. Szyfrował ktoś swój telefon? Jak długo to trwa? Teraz jak to piszę, to leci już 5 godzina i tracę nadzieję, że telefon się uruchomi. Co prawda wersja 32gb, ale jednak trochę długo.
 14. Dziękuję za informację
×
×
 • Create New...