Jump to content

smuf

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

smuf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. można zainstalować tą aktualizacje przez TWRP na Miuipolska?
 2. Ktoś już zainstalował najnowszy global ROM? Jakieś wrażenia? Porównanie do poprzedniej wersji?
 3. mam Redmi 4 Pro już 3 miesiące i nie mam problemów z zasięgiem ani z jakością rozmów. Bez problemu też przeszedłem na Miuipolska.
 4. Na moim Redmi 4 Prime zauważyłem, że po podłączeniu telefonu pod ładowarkę i ładowaniu procesor ustawia swoje działania tylko na najwyższej częstotliwości procesora i nie działa tzn nie schodzi na niższe częstotliwości, dopiero po restarcie wraca do normalności tzn działa na wszystkich częstotliwościach. Nie wiem czy to normalne czy jakiś bug.
 5. 1. Tak, te oznaczenia są przypisywane do Redmi4 3/32 w zależności od sprzedawcy. 2. Ładowanie od 3-5 % do 100 % ładowarką z zestawu trwa około +/- 2h 10 min. + Pamiętaj, że najlepiej kupić kolor CZARNY
 6. Xiaomi udostępniło dziś ROM w wersji Global dla naszego Redmi. Dzielcie się swoimi wrażeniami z tego systemu. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=471064&extra=page%3D1&mobile=2
 7. Czy ktoś instalował stabilny rom? działa wszystko?
 8. @Brendol zrobiłeś wipe system. Wejdź teraz w TWRP i sformatuj wszystko tylko nie system. i zainstaluj ROM
 9. zrób wipe wszystkiego oprócz system i sdcard, zainstaluj ROM, uruchom normalnie potem znowu wipe wszystkiego oprócz system i sdcard i instalacja romu i powinno działać jak należy. U mnie ta sekwencja czynności pomogla.
×
×
 • Create New...