Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak, a jutro będzie nowszy
  2. Możesz spróbować tego poradnika na 3s z tym samym Androidem działa (nie potrzeba roota). To nie odinstalowuje, ale wyłącza, znikają ikony i nie pobiera aktualizacji (już pobrane można odinstalować). Sam jestem ciekaw czy na Redmi 4pro zadziała: https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/ Jak chcesz całkiem bez śmieci googla to rom eu/pl i zdecydowanie dev, nie stable.
  3. Taa i we wszystkich linkach są telefony z jakimś syfmiui (This model is multi-language supportive, OTA upgrade is not supported at this time). Bez wgrywania normalnego romu się nie obędzie.
  4. Raczej nie. Nie wiem ile zapłaciłeś ale 3s 3/32 z polskiej dystrybucji to 899zł w Euroagd. W Xkomie już 949zł. Za chwilę będzie oficjalny Redmi 4x (bateria taka sama i też z b20), ale za ile i kiedy nie wiadomo. Na allegro czy z Chin można taniej, ale jak sam się przekonałeś może to być ryzykowne.
  5. 1. Telefon jest bezpieczny, a reszta, 2. 3. tak można jak zainstalujesz rom eu/pl (po odblokowaniu bootloadera). Na globalu teoretycznie można, ale nie jest to już takie proste i trochę bez sensu.
  6. FromWP

    SMS się nie zapisują

    Podstawowa to zmienić rom na normalny bo nie ma takiego Miui, czy romu, masz jakiś wynalazek wgrany.
  7. Na tym romie chyba nikomu. Albo poczekasz na nowszy rom, albo wgrasz chiński rom (fastboot) w edl (kabe deepflashl), albo chińskim MiPcSuite chiński rom (recovery) w trybie recovery. Na chińśkim odblokujesz, a jak nie to będziesz się jeszcze bardziej męczył na chińskim romie. https://miuipolska.pl/forum/topic/23604-miui-polska-na-mi5s/ https://miuipolska.pl/forum/topic/18426-zbrickowany-telefon/?do=findComment&comment=259396 Tu o chińskim MiPcSuite, co prawda o wipe, ale tam masz też instalację romu z pliku na dysku: https://miuipolska.pl/forum/topic/23584-problem-po-aktualizacji-nie-działa-recoverydownloadprzywracanie-ustawień/?do=findComment&comment=326618
  8. FromWP

    Mi 6 bez jacka?

    Wierzą prawie wszyscy, tylko nie wszyscy tym samym.
  9. FromWP

    Mi 6 bez jacka?

    A tam, dostali tylko zdjęcie (render) od dołu i tam rzeczywiście nie ma jacka, ale tam nigdy nie było.
  10. To czy będzie miał zakładkę odblokowanie OEM nie ma znaczenia, teraz chyba też to ma. Jak będzie w opcjach programistycznych status blokady Mi w którym można dodać urządzenie i konto do odblokowania to da się na tym romie odblokować. A czy to będzie miał się okaże, prawdopodobnie tak.
  11. Nie można, trzeba to zrobić przez twrp, a żeby je uruchomić trzeba odblokować bl. Jak root to najlepiej na romie eu, china, ale nie global.
  12. FromWP

    Mi Band 2

    To korzystasz z najnowszej, źle zrozumiałem, ale na tel żony, zawisło na jakiejś starszej wersji, przestało mierzyć puls i musiałem wgrać pobrane apk z apkmirror.
  13. FromWP

    Mi Band 2

    Ściągnij z apkmirror, tylko tą nowszą wersję bo są dwie. Jakiś problem jest z tym że nie znajduje nowszej wersji, a ta najnowsza znajdzie firmware, wgra i puls zadziała. Niestety ID nadal tylko z eng.
  14. Dzisiaj miałem pierwszy kintakt z tel z ofocjalnej dystrybucji prosto z ABC. Ogólbie pierwsze wrażenie dobre, a zaraz po pierwszym uruchomieniu wtopa. Wszystkie języki w wyborze opisane po chińsku. Oczywiście klikając po omacku udało się wybrać najpierw jakiś przypadkowy z naszymi literkami, ale ktoś nie obeznany może sie przerazić. Znowu Chińczycy coś przeoczyli, że rom global trafi poza Chiny.
  15. A którą wersję masz 2016030, czy 2016031?
  16. Bo tak jak wcześniej pisałem, login to mail, albo nr telefonu. Numer konta to sam telefon pamięta.
  17. A próbowałeś w opcjach programistycznych to zaznaczyć? Przełącz na sieć komórkową i Dane komórkowe zawsze aktywne. Co do romu to najnowszy i zdecydowanie najlepszy ostatni dev 7.3.16 xiaomi.eu albo global. Ten stable wyszedł co prawda przed chwilą, ale nie jest ani najnowszy, ani najlepszy.
  18. Dobrze, jak włączysz debugowanie usb w opcjach programistycznych to ta komenda adb devices też powinna zadziałać. Te sterowniki to sterowniki Googla podpisane cyfrowo i powinny się zainstalować normalnie przy instalacji pakietu. Jakby co to moge ci podesłać jakie powinny się zainstalować. U mnie ta komenda działa po podłączeniu działającego telefonu.
  19. A jak podepniesz tel w trybie fartboot to komenda fastboot devices go wykrywa?
  20. Z dwoma kartami problemu z przechodzeniem z 2G nie będzie, tylko za chwilę zabraknie ci pamięci. Tego b20 nie ma, a w Orange, Playu, teraz głównie to pasmo rozwijają.
  21. Czyli sprzedawca niestety ciebie oszukał. Jest to powód do ewentualnego unieważnienia zakupu, ale łatwo nie będzie.
  22. Powinien być na pudełku, jak nie to muszę poszukać gdzie i czym to znaleźć, bo nie pamiętam.
  23. Już masz wersję dev tylko global nie xiaomi.eu. Tu powinno być dobrze. Co do porównania to tu masz temat: https://miuipolska.pl/forum/topic/20215-3s-international-vs-china-różnice/ Jest inne oznaczenie, china to: 2016030, international 2016031.
  24. Raczej nie masz wersji z b20 i certyfikatu CE też nie., Ten problem z nie przechodzeniem z 2G występował ale tylko w częsci egzęplarzy. Możliwe że to jakaś wada fabryczna pewnej serii i ten zabieg z dwoma kartami pomaga. Na 100% to można stwierdzić dopiero mając roota i sprawdzić jakimś programem np. Mobile Network Guru jakie pasma obsługuje. Miałem styczność z kilkoma 3s i w żadnym ten problem nie występował. Ale wszystkie były z oficjalnej dystrybucji z b20.
  25. Co sobie sprzedawca na aukcji napisał, nie musi być prawdą, on chce sprzedać. Weź do ręki pudełko i będziesz wiedział.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...