-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Są jeszcze chińskie, a najnowsze pojawiają się najszybciej na apkmirror.
-
Teraz na forum jest po prostu link do sklepu. A z innej beczki, dzisiaj zainstalowałem Mi Band 2 Music Control i nawet działa. Wygodne jak się ma przyciski słuchawek ustawione na zmianę głośności.
-
To sprawdź jeszcze w Ustawieniach, Uprawnienia, Pamięć czy ten ES ma tam to przyznane. Ja więcej pomysłów nie mam, za Miui nie odpowiadam.
-
To nie wiem co tam poustawiałeś. Na Redmi 3s zapisuje na SD nawet bez roota (trzeba przyznać uprawnienia)
-
Oprócz ceny to wszystko jedno. Wszystkie te sklepy mają te same telefony z oficjalnej dystrybucji ABC Daty.
-
No syfu to ci nie wgrają na pewno, to oficjalna dystrybucja, dostaniesz z romem global stable.
-
Tak to najnowsze firmware. Widać coś ci sie zawiesiło w Mibandzie i operacja z ponownym wgraniem fw pomogła w prawidłowej pracy baterii.
-
A dlaczego nie chcesz kupić normalnie w eurortv, cena niższa i wesja z oficjalnej dystrubucji z dwuletnią gwarancją i LTE B20 (800) na 100% http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-3s-32gb-szary.bhtml
-
Będzie ok, ale Roidmi tylko parę złotych droższe, a tu masz z "niepolecanego sklepu" z Polski: https://www.aze.com.pl/pl/c/Ladowarki-i-kable-USB/76
-
Roidmi, Roidmi2 od Xiaomi, znajdziesz na allegro, albo taniej na Ali. Dobra ładowarka 2,4A z dwoma gniazdami usb i gratis dobry transmiter bt do muzyki.
-
W ustawieniach, zainstalowane aplikacje.
-
A aplikację Dokumenty włączyłeś? Tylko ona niestety potrafi się po restarcie sama wyłączyć.
-
Jeżeli tak to batdzo prawdopodobne że nie jest to rom MiuiPolska, tylko jakaś śmieciowa przeróbka. Do wgrania romu miuipolska potrzebujesz odblokowanego bl i twrp. Można wgrać modyfikowany rom bez odblokowania bl w trybie EDL i tak to ktoś mógł zrobić. Tylko dziwne że nie miał wgranego globala, bo jest dostępny.
-
Dobrze
-
Trudno cokolwiek na podstawie tego co napisałeś doradzić. Jak wybrałeś odpowiedni rom, to może trzeba jeszcze z innym MiFlashem spróbować, innym portem usb w komputerze, na innym komputerze. Tak długie flashowanie raczej normalne nie jest, a co jest powodem, nie wiadomo. Nie wiem czy w takim stanie telefonu by pomogło, ale możesz jeszcze spróbować chińskiej wersji MiPcSuite i romu recovery.
-
Wgraj rom dev 7.3.23, nie wiem czy masz globala, czy eu/pl (najlepiej MiFlash i rom fastboot z flashall). Na pewno część rzeczy będzie działało lepiej. Co do ciemnego ekranu po rozmowie to może pomóc kalibracja czujnika zbliżeniowego (na pewno nie zaszkodzi). To powinno w 3 Pro SE wyglądać podobnie: https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926
-
To nie wina twrp tylko nowych romów. Skopali przechodzenie do twrp z tego co nazywasz stockowym recovery, a to jest menu serwisowe odpalane właśnie vol+ i power. Jak włączysz trzymając trzy klawisze (vol+, vol- i power) to powinno się uruchomić twrp.
-
Tak, teoretycznie można na globalu, ale to sztuka dla sztuki. Jak chcesz twrp, roota to zdecydowanie rom eu/pl.
-
Poczytaj na forum, albo na miuipolska.pl tam masz czym dokładnie się różnią.
-
Żadna nie obsługuje. Od razu po wgraniu twrp trzeba instalować rom eu/pl bez restartu do systemu.
-
Nie ucegli się. Najwyżej sie nie odblokuje. Uceglić można dopiero później przy nieumiejętnym wgrywaniu romu, twrp.
-
Rom prawie na pewno oficjalny, tylko stary bo global stable (poziom poprawek Androida z listopada 2016). Telefon nowy i romy stable jeszcze nie dopracowane. Trzeba wgrać rom eu/pl, albo global dev i będzie lepiej.
-
MIUI 8 7.3.9 - nie da się uruchomić TWRP i fastboot
FromWP odpowiedział(a) na hUBI temat w Problemy techniczne
Dasz radę, żeby tylko takie problemy ludzie mieli w życiu. -
MIUI 8 7.3.9 - nie da się uruchomić TWRP i fastboot
FromWP odpowiedział(a) na hUBI temat w Problemy techniczne
Do fastboot to vol- i power przy włączaniu, a do twrp wszystkie trzy jak sam już odkryłeś. Nic z tym nie zrobisz, trzeba poczekać, kiedyś może naprawią. -
Nie dodadzą, bo do tego potrzebny jest inaczej działający dotyk. Z tym co jest można to zrobić, ale kosztem dużo wyższego zużycia baterii. Dodali to w zwykłym Redmi 4A, bo tam nie ma czytnika palca.
