Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @andi Nie ma bo masz rom z linii global stable która Miui10 jeszcze nie dostała i trochę jeszcze poczeka. Operatorzy, przynajmniej nasi nie "brandują" telefonów Xiaomi i nie mają wpływu na aktualizacje systemu. Możliwe że 9.6.2 wysyłają na razie w naszej lokalizacji losowo (beta stable). Jak się sprawdzi dostaną wszyscy.
  2. Waga mopa adekwatna do masy ciała modelki. Dobrze że to nie koleżanka małżonka na obrazku, ale siła nacisku (perswazji) małżonki duża, a ty uległy . Dzięki za ostrzeżenie.
  3. A przez przeglądarkę na komputerze próbowałaś odzyskać hasło? Ten komunikat wcale nie musi oznaczać ze konto nie istnieje. Wpisz to swoje ID i nie pamiętam hasła, powinno zaproponować weryfikację prze sms, albo maila. https://i.mi.com/#/
  4. Musisz się wylogować z konta Mi w ustawieniach telefonu, zapyta o hasło. Z Googlem może być trudniej, nie usuwałem w Miui.
  5. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    To błędny komunikat, a problemem jest prawdopodobnie z Rodo i nadgorliwością Xiaomi.. Miałem podobnie na oficjalnym MiFit jak znajomemu podpimałem Bip-a po przesiadce z MiBanda. Wystarczyło kliknąć utwórz konto, pojawiła się prośba o zaakceptowanie umowy i nieistniejące konto się pojawiło (logowanie przez konto Mi oczywiście).
  6. @Dorota2536 Oficjalnie nie da się. Jailbreak potrzebny, czyli coś na kształt roota w Androidzie.
  7. Jak Textra to możesz nie mieć info kto wysłał.
  8. Powinien wyświetlać. A zwykły restart telefonu nie pomaga? Jeśli chodzi o powiadomienia to sms-y są najbardziej kapryśne (przynajmniej w Miui) i powiadomienia potrafią się po prostu zawiesić.
  9. MiFit nie znajduje FW, on ma je w sobie i jak FW w zegarku jest starsze to je wgra, a jak takie samo lub nowsze to zostawi to w spokoju. MiFit ma FW dla kilku urządzeń które obsługuje, czyli dla MiBand-ów, Bip-a. Może poprzednio uprawnienie do działanie w tle same ci się ustawiły, a teraz musiałeś ręcznie.
  10. W tym poście masz link do pogrubionych, działają z każdym FW i przynajmniej na razie nie znikają przy zmianach FW na nowsze. https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=438104 Wgrywa się przez GB. Jak ci nie przeszkadza angielskie menu, to nie zmieniaj FW, tylko wgraj moda i będziesz miał powiadomienia z polskim. Możesz wgrać moda 3.4.4 (bo nowszy) stąd: https://miuipolska.pl/forum/topic/35374-mi-band-3-plmody/ a to że ma w sobie inne FW (dla MiBanda 3) nie ma znaczenia, twojego nie podmieni. Tylko ten problem z logowaniem do Mi przez Googla trzeba przeskoczyć. Każdy MiFit musi działać w tle, żeby były powiadomienia.
  11. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    W naszej strefie wpływów, to chińskich najmniej bym się obawiał.
  12. Myślałem że jesteś świadomy tego, że oficjalne FW nie ma języka pl i powiadomień przy polskim języku w systemie telefonu. Przy oryginale możesz mieć tylko polskie znaki w powiadomieniach (jak je wgrałeś) i pogodzie. Nie pomyślałem o tym że mody mają problemy z logowaniem do konta Mi przez konto Googla. Ja się loguję bezpośrednio na konto Mi i z tym nie ma problemu. W tej chwili używam Bipa z oryginalnym FW 1.1.2.0.5 i modem MiFita 3.4.4 kolegi @b4s1l. Mam info o dzwoniącym, polskie znaki w powiadomieniach (pogrubione, wgrane jakiś czas temu) pogodę po polsku. Jedynie menu zegarka po angielsku. Nie ma żadnych innych problemów z działaniem takiego zestawu. Oprócz tego że próba wejścia w opcje odblokowania w pobliżu (dostępna chyba tylko w Miui) wywala MiFita, ale tak jest we wszystkich modach, a samo odblokowanie działa.
  13. FromWP

    Konto Xiaomi

    Wystarczy wylogować twój stary telefon z konta z poziomu telefonu, zresetować do ustawień fabrycznych i przy pierwszym uruchomieniu stworzyć na nim nowe konto żony. Zanim to zrobisz trzeba by przenieść twoje dane na nowy telefon i przypisać go do twojego aktualnego konta. Uruchamiasz na jednym i drugim systemowe przenoszenia danych (ustawienia, dodatkowe ustawienia, przenoszenie danych) gdzie stary jest dawcą, a nowy biorcą. Ta operacja przeniesie prawie wszystkie dane (oprócz kont, danych logowania, ukrytych folderów). Reszta powinna się zsynchronizować jak zalogujesz go do swojego konta Mi. Jak już wszystko na nowym skonfigurujesz, można wejść do chmury Mi i usunąć ewentualne pozostałości po starym telefonie (jeżeli coś tam jeszcze zostało).
  14. Nie każda nowa wersja oficjalnego MiFita ma w sobie nowsze FW, ale jak ma to je wgra. Ostatnie najnowsze FW to V1.1.2.05, a oficjalny MiFit to beta 3.4.5.1 (bety mają o jedną cyferkę więcej w nazwie). Po wgraniu wersji z nowszym FW zawsze można było wrócić do starszej modowanej wersji (żeby mieć powiadomienia o nr i nadawcy sms, pogodę po polsku i komunikaty pl przy treningu). Jedyne utrudnienie to konieczność odinstalowania MiFita przed wgraniem innego przy przechodzeniu pomiędzy wersjami oficjalnymi, a modami.
  15. Jeżeli to wina FW to nic nie pomoże, poza wgraniem nowszego poprawionego (albo starszego, ale to trudniejsze i ryzykowne). Musiał by potwierdzić ktoś z tym samym FW, czy ma taki problem. Bip-a aktualizują częściej, może dlatego że przez MiFita.
  16. W tym wypadku chyba wyjątkowo tak. Tylko dla bezpieczeństwa jakąś kopię trzeba zrobić. Na en.miui znalazłem potwierdzenie, że 9.6 stable będzie ostatnie dla Redmi 3 i wersji dev już nie będzie. http://en.miui.com/thread-3246325-1-1.html
  17. Może tak być, bo Miui 10 na 99,9% nie dostanie, to i wersji dev już nie robią. Najprawdopodobniej zostanie z jakąś wersją stable 9.6.... Muszę sprawdzić czy moja żona też to dostała, no i pora rozejrzeć się za czymś nowszym.
  18. Miałem (wszyscy mieli, nie każdy zauważył) dokładnie taki sam problem, ale w Bip-ie. Winne było wadliwe FW które po kilku dniach naprawili.
  19. Potwierdzam, dyletant. Też trochę znam kolesia, bo współpracował ze znajomą mi redakcją.
  20. Zupełnie niepotrzebnie, bo po to żeby mieć polskie znaki wystarczy je wgrać i będą w powiadomieniach z samym oryginalnym MiFitem. Jak zainstalujesz zmodyfikowaną wersję MiFita to dodatkowo będzie info kto dzwoni, prognoza pogody po polsku i z polskimi znakami. Na oryginalnym FW. Czyli jedyne co trzeba zrobić (zmodyfikować) to jednorazowe wgranie polskich czcionek, najlepiej pogrubionych, bo dużo czytelniejsze
  21. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    Z telefonem, połączeniem BT (niektóre mają problem z utrzymaniem połączenia BT), MiFitem, trudno powiedzieć. Najnowszy MiFit, ustawiony angielski w telefonie i powinno wgrać najnowsze FW z angielskim.
  22. @pkonrad ten mój model niestety z żadnym nie działa. Mam rozdzielacze zasilane z hdmi TV. Poprzedni dekoder działał i MiBox z nimi działa.
  23. Ruszy. U mnie z 15-to letnią plazmą działa (Panasonica). Niestety TV ma tylko jedno hdmi i muszę ręcznie kabel zamieniać, bo hdcp z dekodera NC+ nie akceptuje żadnych rozdzielaczy. MiBox nie ma z tym problemu.
  24. @Malcerz Ja używam Photoshopa, ale tu też każdą cyferkę trzeba osobno zapisać. Można Gimpa, albo jakiegokolwiek innego, byle by potrafił zapisywać .png.
  25. A jest to w Stratosie? Bo w żadnej opasce od Xiaomi, czy Huami nie ma.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...