Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Jakiś Chińczyk? Na pewno nie przyzna się do błędu i powiadomień nie będzie.
  2. To ja wrzucę jeszcze jedną cyfrową, ale z rzymskimi cyframi godzin. Wiem że nie pobije rekordów pobrań, ale drugiej takiej nie widziałem, na pewno oryginalna i niczego nie udaje. Drugi wariant normalny, bez udziwnień. rzymskie.bin fujiyama_pl.bin
  3. Chyba nie ma takiej. Najprawdopodobniej nie zmieściła by się do zegarka. A po co Ci chińskie?
  4. Niestety nie ma. Jakby była taka możliwość, dawno ktoś by to zrobił.
  5. To jest ogólny błąd współpracy G-Board-a ze stockową aplikacją SMS w każdym Miui. Niezależnie od wersji Miui, romu, czy telefonu i chyba nic z tym nie zrobisz. Nie dodaje gif-ów z poziomu klawiatury, ale dodaje i wysyła jak dodasz obrazek z poziomu sms, czyli klikając + (dodaj zdjęcie do wiadomości). Oczywiście aplikacja SMS musi mieć nadane uprawnienia do obrazków. Wina najprawdopodobniej leży po stronie G-Board-a, bo inne klawiatury potrafią to robić.
  6. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    To nie wina opaski, tylko MiFit-a, który nie monitoruje drzemek w ciągu dnia. Dla MiFit-a sen jest tylko w godzinach nocnych.Tak było od zawsze. Niektóre niezależne programy to monitorują i są chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla pracujących na nocne zmiany.
  7. Mechaniczne na pewno robi Seagull. W kilku miejscach to podawali. To chyba taki chiński odpowiednik Seiko.
  8. Jeśli chodzi o GPS to w każdym tanim Redmi działa rewelacyjnie. Dużo lepiej od A-GPS w zegarku. Funkcja treningu w Bip-ie działa tak sobie z powodu dużej bezwładności w próbkowaniu położenia A-GPS. Niestety przy uruchomionym treningu z poziomu zegarka, MiFit nie ma na nią wpływu (jedynie FW w zagarku). Dobrze że jest funkcja treningu w Bip-ie, ale jak poruszasz się z telefonem, to zdecydowanie lepiej uruchomić trening z poziomu MiFita. Wtedy z zegarka pobierane są tylko dane pulsu, bateria nie jest drenowana, a dystans wyliczany na podstawie GPS nie kroków. Niestety do tego potrzebny jest telefon z dokładnym GPS-em.
  9. Wątpię żeby zmiana MiFita na starszego i modyfikowanego pomogła. Starszego Firmware (a FW ma wpływ na sposób działania krokomierza) taka wersja nie wgra. U Ciebie z tego co opisujesz jest jakiś problem ze współpracą MiFita z systemem w telefonie, niezależnie od tego naliczania dystansu przy pauzie. Tylko takie problemy ze współpracą mogą nawet uceglić zegarek, np jak zostanie przerwany proces wgrywania FW.
  10. Dzisiaj specjalnie to "G" zainstalowałem żeby przynajmniej raz zobaczyć AQI i d...., a przetestowałem wszystkie możliwe opcje i dostawców pogody. Temperaturę bieżącą mam, ale z MiFita.
  11. GB najnowsze (wersja 028) to tu: https://f-droid.org/repo/nodomain.freeyourgadget.gadgetbridge_134.apk czyli na f-droid. W sklepie Play pojawia się z reguły z opóźnieniem. Nie wiem jaka teraz tam jest.
  12. Trzeci program, to już przesada. Trudno nad tym zapanować, bo każdy żyje własnym życiem, często koliduje z resztą, zżera zasoby i baterię. Tak, sprawdzałem z różnymi tarczami z AQI. Wiem że MiFit tego nie robi. GB powinien, ale też jest z tym problem, przynajmniej z Miui.
  13. Czarna. Z samym GB (najnowszym i doinstalowanym Weather Notification) żadnej pogody u mnie nie pokazuje, a teoretycznie powinno. Jak równolegle mam MiFita, to pokazuje, ale bez AQI.
  14. U mnie działa. Zaraz po aktualizacji już coś obejrzałem.
  15. Autoodbieranie, bo chyba to masz włączone, powinno być w menu ustawień telefonu. Czyli telefon, menu (3 kreseczki na dole po lewej), autoodbieranie.
  16. To jest płaskie szkło nie zakrywające całego ekranu. 2,5D znaczy tylko że ma zaokrąglone, a nie ostre krawędzie.Czy będzie odstawało, się okaże. Zależy o ile mniejsze.
  17. Wygląda na to, że ten My Watchface działa różnie. Mam zwykłą bezpłatną wersję i mogę 8 z MiFita podmienić. Co do AQI to sam MiFit nie pokazuje.
  18. To jest powszechny problem z urządzeniami i systemami Apple, raczej nie Xiaomi. Możesz się połączyć bezprzewodowo po Wi-Fi przez serwer FTP. FTP nawet Mac powinien zaakceptować. SMS-y kasuje się podobnie we wszystkich systemach. Przytrzymujesz jeden, pojawia się "zaznacz wszystko" zaznaczasz i kasujesz.
  19. Jak wszystkie wersje dev. Nazwa to skrócona data wydania, a nie wersja Miui jak w stable. 2018.07.12
  20. Bo nie pyta. Zazwyczaj instaluje się nowsze wersje, a te nie wymagają wipe. Chyba wszystko jedno kiedy zrobisz wipe, przed, czy po instalacji.
  21. Widać nie chodzi o logikę, tylko o kasę. Gdzieś miałeś informację na ile dają Ci te 25 za darmo, prawdopodobnie przeoczyłeś i dałeś się złapać. Niestety do dosyć powszechna praktyka.
  22. Nowszą tak, starszą z reguły z full wipe. Dane musisz skopiować.
  23. Polityka jest prosta. Dać za darmo więcej żeby przyzwyczaić (na określony czas). Potem zabrać, żeby przyzwyczajony klient musiał wykupić.
  24. Trochę mało powietrza pomiędzy godziną, a minutami (wynik kolejnego kompromisu), ale jeszcze akceptowalne.
  25. Jezszce jedna wersja z wyróżnionym pulsem pl. Czytelna i z dużą ilością informacji (sprzeczność?). Rozłączone BT to czerwony obszar, dolny pasek wskaźnikiem barterii co 10%. Alarm i DND pojawia się tylko jak włączone. nowa_2_pl.bin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...