-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Tak będziesz miał bety. Stable na betę samo się nie zainstaluje. -
Najprawdopodobniej cały czas ten przycisk jest zwarty. Czyszczenie z zewnątrz raczej nie pomoże, trzeba wymienić.
-
@maxio69 poleciłeś pobranie aplikacji sklepu.
-
Poczekam aż wydadzą wersję z istotnymi zmianami dla Bip-a. Z tego co widzę to na razie głównie poprawiają MiBanda 3. @Spyrek A próbowałeś resetu do ustawień fabrycznych zegarka i dopiero wtedy połączenia z oficjalnym najnowszym MiFitem?
-
Na pewno inaczej przelicza dane np snu. Ale miałem u siebie losowe problemy z aktualizacją danych i odblokowaniem w pobliżu. Wróciłem na stabilnego moda.
-
W modzie 3.4.5 dla Miband3 kolegi @b4s1l też jest możliwość dodania google fit. https://yadi.sk/d/ef9gxG8X3aGLxd Jak najbardziej działa z Bip-em, pogoda, powiadomienia, zamiana tekstu na mowę po polsku. ID też.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Musisz się nauczyć obsługi swojego telefonu. Górny pasek to pasek powiadomień, nie widgetów. Przytrzymaj dłużej wolne miejsce tła na dowolnym pulpicie, to pojawią się opcje dodawania widgetów, tła i ustawień pulpitu. -
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Dlaczego miałby zniknąć? Widgety nie znikają z ustawień. Przytrzymujesz wyciągasz na pulpit, potem ewentualnie z pulpitu na dolny pasek (czasami nie chce od razu dodać do paska). -
Będzie. Pulsometr nie jest niezbędny do monitorowania, ale bez pulsometru dane o śnie są mało dokładne.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Jest w widgetach systemowy klawisz blokady. Można go wstawić w dolny pasek i będzie na każdym pulpicie. -
Na razie tak, są lepsze niezależne launchery. Jednak przez twrp instaluje się bogatsza wersja, obok systemowego. Z apk jako aktualizacja systemowego i brakuje dostępu do kilku funkcji.
-
Instalowałem z apk, ale chyba nie ma. Na razie to ciekawostka, ape w końcu się złamali co do szuflady.
-
Poco launcher, czyli Miui z szufladą aplikacji od Xiaomi. Zrobiony dla nowej tańszej marki PocoPhone. Ma być dostępny w sklepie Play pod koniec sierpnia, ale można przetestować betę tu temat: http://en.miui.com/thread-3618562-1-1.html Instaluje się jako aktualizacja systemowego launchera, działa, ale na razie nie wszystkie opcje ustawień dostępne.
-
To może wina wczesnaj wersji Oreo w twoim telefonie i niewiele z tym zrobisz. Ta Manta ma zabytkowy BT 2.1, a telefon 5.0. Powinno to być kompatybilne wstecz, ale nie zawsze.
-
Raczej szukaj problemu w tym głośniku. Często w tanich "noname" stosują nie do końca zgodne układy BT 4.0. A może jakiś reset BT tego głośnika potrzebny, żeby sparowć z innym urządzeniem.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Wgrać oficjalny rom bo masz jakiś wynalazek. Poradnik jest w dziale Redmi 3 Kompendium wiedzy, a w twoim jeszcze można MiFlashem w trybie download.- 8 784 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ustawienia zaawansowane, prywatność, blokada karty sim, tam to chyba powinno być.
-
Nie miałeś szczęścia, musisz poczekać. Ten konkretny problem jest od dzisiaj, wcześniej też był, ale naprawili i ostatnio było ok.
-
Ciekawe jest to że logowanie przez www i do samego konta telefonem, chmura działa prawidłowo. Problem jest tylko z MiFitem. Poczekam do jutra, może naprawią.
-
Dzięki, sam też już znalazłem na en.miui, to globalny problem, trzeba poczekać aż naprawią (a już myślałem że czeka mnie stawiania systemu od nowa). http://en.miui.com/thread-603516-6-1.html
-
Mam pytanie bo nie wiem czy to jakiś chwilowy globalny problem z MiFita-em i logowaniem, czy coś u mnie z systemem. Dzisiaj pojawiły się dwie nowe bety 3.4.6.9 i 3.4.7.2. Żeby zainstalować najpierw odinstalowałem moda kolegi @b4s1l i po instalacji oryginałów (niezależnie czy tych najnowszych, czy ostatniej stabilnej 3.4.6) nie chce się MiFit połączyć z kontem, a loguję się bezpośrednio przez konto Mi.
-
To może być problem z wadliwą pęczniejącą baterią, która wypchała część z ekranem. Jak tak, to sklejenie pomoże tylko na chwilę.
-
Tarcze wgrywasz MiFitem, a najłatwiej je wgrywać programem ze sklepu "My Watchface". On zamienia domyślne tarcze w MiFit. Z poziomu zegarka możesz mieć tylko jedną własną tarczę z pliku bin, ale w MiFicie jest ich chyba 10.
-
W ustawieniach to FW i Res odpowiadają za czcionki. Co do powiadomień wgraj czcionki pogrubione z tego postu: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=438104 a tu link bezpośredni do pobrania: https://miuipolska.pl/forum/applications/core/interface/file/attachment.php?id=29077 W powiadomieniach będzie ok, a co do FW to najlepiej zostawić oryginalne, menu po angielsku nie powinno być problemem.
