Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak będziesz miał bety. Stable na betę samo się nie zainstaluje.
  2. FromWP

    Auto restart

    Najprawdopodobniej cały czas ten przycisk jest zwarty. Czyszczenie z zewnątrz raczej nie pomoże, trzeba wymienić.
  3. @maxio69 poleciłeś pobranie aplikacji sklepu.
  4. Poczekam aż wydadzą wersję z istotnymi zmianami dla Bip-a. Z tego co widzę to na razie głównie poprawiają MiBanda 3. @Spyrek A próbowałeś resetu do ustawień fabrycznych zegarka i dopiero wtedy połączenia z oficjalnym najnowszym MiFitem?
  5. Na pewno inaczej przelicza dane np snu. Ale miałem u siebie losowe problemy z aktualizacją danych i odblokowaniem w pobliżu. Wróciłem na stabilnego moda.
  6. W modzie 3.4.5 dla Miband3 kolegi @b4s1l też jest możliwość dodania google fit. https://yadi.sk/d/ef9gxG8X3aGLxd Jak najbardziej działa z Bip-em, pogoda, powiadomienia, zamiana tekstu na mowę po polsku. ID też.
  7. Musisz się nauczyć obsługi swojego telefonu. Górny pasek to pasek powiadomień, nie widgetów. Przytrzymaj dłużej wolne miejsce tła na dowolnym pulpicie, to pojawią się opcje dodawania widgetów, tła i ustawień pulpitu.
  8. Dlaczego miałby zniknąć? Widgety nie znikają z ustawień. Przytrzymujesz wyciągasz na pulpit, potem ewentualnie z pulpitu na dolny pasek (czasami nie chce od razu dodać do paska).
  9. Będzie. Pulsometr nie jest niezbędny do monitorowania, ale bez pulsometru dane o śnie są mało dokładne.
  10. Jest w widgetach systemowy klawisz blokady. Można go wstawić w dolny pasek i będzie na każdym pulpicie.
  11. Na razie tak, są lepsze niezależne launchery. Jednak przez twrp instaluje się bogatsza wersja, obok systemowego. Z apk jako aktualizacja systemowego i brakuje dostępu do kilku funkcji.
  12. Instalowałem z apk, ale chyba nie ma. Na razie to ciekawostka, ape w końcu się złamali co do szuflady.
  13. Poco launcher, czyli Miui z szufladą aplikacji od Xiaomi. Zrobiony dla nowej tańszej marki PocoPhone. Ma być dostępny w sklepie Play pod koniec sierpnia, ale można przetestować betę tu temat: http://en.miui.com/thread-3618562-1-1.html Instaluje się jako aktualizacja systemowego launchera, działa, ale na razie nie wszystkie opcje ustawień dostępne.
  14. FromWP

    Problem z bluetooth

    To może wina wczesnaj wersji Oreo w twoim telefonie i niewiele z tym zrobisz. Ta Manta ma zabytkowy BT 2.1, a telefon 5.0. Powinno to być kompatybilne wstecz, ale nie zawsze.
  15. FromWP

    Problem z bluetooth

    Raczej szukaj problemu w tym głośniku. Często w tanich "noname" stosują nie do końca zgodne układy BT 4.0. A może jakiś reset BT tego głośnika potrzebny, żeby sparowć z innym urządzeniem.
  16. Wgrać oficjalny rom bo masz jakiś wynalazek. Poradnik jest w dziale Redmi 3 Kompendium wiedzy, a w twoim jeszcze można MiFlashem w trybie download.
  17. Ustawienia zaawansowane, prywatność, blokada karty sim, tam to chyba powinno być.
  18. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    @Deadkargo U mnie przed chwilą w końcu się zalogowało, bez kombinowania z VPN.
  19. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    Nie miałeś szczęścia, musisz poczekać. Ten konkretny problem jest od dzisiaj, wcześniej też był, ale naprawili i ostatnio było ok.
  20. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    Ciekawe jest to że logowanie przez www i do samego konta telefonem, chmura działa prawidłowo. Problem jest tylko z MiFitem. Poczekam do jutra, może naprawią.
  21. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    Dzięki, sam też już znalazłem na en.miui, to globalny problem, trzeba poczekać aż naprawią (a już myślałem że czeka mnie stawiania systemu od nowa). http://en.miui.com/thread-603516-6-1.html
  22. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    Mam pytanie bo nie wiem czy to jakiś chwilowy globalny problem z MiFita-em i logowaniem, czy coś u mnie z systemem. Dzisiaj pojawiły się dwie nowe bety 3.4.6.9 i 3.4.7.2. Żeby zainstalować najpierw odinstalowałem moda kolegi @b4s1l i po instalacji oryginałów (niezależnie czy tych najnowszych, czy ostatniej stabilnej 3.4.6) nie chce się MiFit połączyć z kontem, a loguję się bezpośrednio przez konto Mi.
  23. FromWP

    BIP się rozkleił

    To może być problem z wadliwą pęczniejącą baterią, która wypchała część z ekranem. Jak tak, to sklejenie pomoże tylko na chwilę.
  24. Tarcze wgrywasz MiFitem, a najłatwiej je wgrywać programem ze sklepu "My Watchface". On zamienia domyślne tarcze w MiFit. Z poziomu zegarka możesz mieć tylko jedną własną tarczę z pliku bin, ale w MiFicie jest ich chyba 10.
  25. W ustawieniach to FW i Res odpowiadają za czcionki. Co do powiadomień wgraj czcionki pogrubione z tego postu: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=438104 a tu link bezpośredni do pobrania: https://miuipolska.pl/forum/applications/core/interface/file/attachment.php?id=29077 W powiadomieniach będzie ok, a co do FW to najlepiej zostawić oryginalne, menu po angielsku nie powinno być problemem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...