Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @pheonix Tak.
  2. Nie, błędne wnioski. Z listy wynika, że praktycznie każdy model mający Androida 6 i wyżej dostanie Miui 10. Czyli Miui 10 będzie na Adroidach 6, 7, Oreo i nowszym. Co do przeglądarki, to np. Via jest szybsza, ma mniej błędów i własnego "adblocka".
  3. Poprawiają? Nigdy nie działał i nic z tym nie robią.
  4. @marcinj6 i napisane żebyś dodał konto i urządzenie. Kliknij w to i dodaj. Bez dodania w tym miejscu konta, nie odblokujesz.
  5. To sygnalizuje włączony tryb "nie przeszkadzać". Rzeczywiście wybór ikona trochę od czapy. Tego nie zmieniałem, bo i tak prawdopodobnie nigdy tej ikony nie zobaczę.
  6. @Netoper nie dawała mi spokoju jedynka z czasu w tej tarczy (była za gruba) i brak pulsu. Trochę ją przerobiłem na swoją modłę i teraz wygląda tak: Duze_pl.bin zmieścił się puls, trochę zagęszczone, ale dla mnie nadal ok.
  7. A próbowaliście zainstalować Google Family Link z apk? https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-family-link/google-family-link-1-22-0-197073279-release/
  8. Nawet tarcze można w trakcie wgrywać.
  9. Dokładnie nie sprawdzałem, około 1-2h
  10. FromWP

    MIUI10

    Póki co możecie sobie programik z dzwiękami natury WhiteNoise (chyba niezbyt trafnie nazwany) z Miui 10 od Xiaomi zainstalować. Na bezsenność. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/whitenoise/whitenoise-1-1-release/whitenoise-1-1-android-apk-download/
  11. Możesz teraz, nie ma to znaczenia. Byle do pełna (MiFit powinien powiadomić jak się naładuje do 100%). Na 99% zacznie pokazywać kiedy był ładowany. Dzisiaj musiałem reinstalować MiFita, bo dodali dwie nowe tarcze, coś sie pokopało i przestało działać instalowanie tarcz programikiem WatchFace. Po reinstalacji nie pokazywał kiedy ładowany, a po naładowaniu na full pokazuje ponownie.
  12. @Netoper naładuj do pełna Bip-a i powinno zacząć pokazywać. Wygląda na to że potrafi zgubić info kiedy był ładowany po reinstalacjach MiFita i nie zależy to od wersji.
  13. @Jarek37 różnica w jaokości aparatu w RN5 w porównaniu do Redmi 3 jest bardzo duża (głównie w słabszych warunkach). W R5Plus też jest zdecydowanie lepiej.
  14. Nie wiem gdzie dokładnie leży przyczyna, ale raz to działa raz nie. Na oryginalnych FW też tak się dzieje.
  15. Lepiej to zostaw, może następna będzie to u ciebie pokazywała. Zapisz w kalendarzu kiedy ładowałeś, nie zginie.
  16. Nic nie przeoczyłeś. Niektóre wersje MiFiat to pokazują, inne nie. Np najnowsza stable 3.4.0 nie pokazuje, a "starsza" dev 3.4.02 pokazywała.
  17. Tak i zalogować telefon na nowe konto Mi. Google usunie się po resecie do ustawień fabrycznych. Tylko najlepiej odpiąć też telefon z konta Googla (po resecie) z poziomu komputera. Ostatnio potrafi pamiętać nawet po resecie, że był zalogowany i przy próbie dodania nowego konta prosić o hasło do poprzedniego.
  18. Po prostu się wyloguj z się z konta z poziomu telefonu, przed zrobieniem resetu.
  19. @Netoper łap Duzy_zielony_ar_pl.bin
  20. @dzidexx Sprawdziłem telefon żony bo się przemieściła. Pokazuje że jest online, niestety z lokalizacją z przed godziny. Jest co prawda wewnątrz budynku i sygnału gps może nie mieć. Na komendę uruchomienia dzwonka reaguje. Czyli działa to teraz tak sobie. Dawno tego nie sprawdzałem. @dadi Zgłosić można na en.miui w dziale zgłaszania błędów, ale na pomoc raczej bym nie liczył. Dodatkowo na pewno to już wiele osób zgłaszało. Chińczycy są dosyć oporni i rzadko reagują. Sprawdziłem, sporo tam zgłoszeń tego problemu: http://en.miui.com/forum.php?mod=bugfeedback&fid=5&stamp=&con=&pid=0&typeid=861&page=3
  21. Sprawdziłem przed chwilą na dwóch telefonach i jak najbardziej działa. Zlokalizowało momentalnie i telefony reagują na polecenie uruchomienia dżwięku dzwonka (wysłane z poziomu chmury na kompie).
  22. Wejdź w uprawnienia i zbacz co tam trzeba dodać. Ustawienia, zainstalowane aplikacje, textra
  23. Dobrze że kolesia wyczaiłeś. Właśnie czegoś takiego szukałem (dla znajomych którzy mają problemy z angielskim, a nie chce mi się grzebać w ich zegarkach, bo to zawsze jakieś ryzyko). Sam przetestowałem jego najnowszą przeróbkę bety 3.4.02, działa.
  24. Tak ma być. Romy recovery sa instalowane przez recovery. U ciebie stockowe recovery jest zamienione na twrp, dlatego ono się otwiera po pobraniu romu.
  25. @Igorius Tu jest równie łatwo, tylko w innym miejscu. Ustawienia, Ekran blokady i hasła, uśpienie (o ile nie zmienili, bo nie mam w tym momencie pod reką RN5, a w swoim angielskie menu).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...