Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak to samo, niezależnie jak się nazywa.
  2. Oryginalna Samsunga, dlatego Samsungi ładuje prawidłowo, ale niekoniecznie jest w pełni zgodna z QC Qualcomma. Telefony Xiaomi też nie do końca są z tym zgodne, ale jak użyjesz jakiejkolwiek certyfikowanej (przez Qualcomma) ładowarki QC2.0 lub 3.0 to szybkie ładowanie będzie działało.
  3. Ściągasz z linka plik apk np jakąś przeglądarką (czyli plik instalacyjny) do MiBoxa, albo przez komputer i zapisujesz na pamięci usb. Musisz w ustawieniach MiBoxa aktywować opcję instalacji aplikacji z nieznanych źródeł i instalujesz. Robi się to dokładnie tak samo jak w telefonach, czy innych Androidach.
  4. Prawie na pewno wina ładowarki, nie kabla. To jest jakiś patent Samsunga nie do końca zgodny ze standartem Qualcomma. Też się kiedyś z dokładnie takim efektem spotkałem na ładowarce Samsunga. Kabel przy QC2, a tym bardziej QC3 nie ma praktycznie znaczenia. Ładowarka co najwyżej podniesie napięcie (jak kabel kiepski), żeby telefon dostał tyle prądu ile chce (chyba że kabel jest po prostu popsuty).
  5. Może jeszcze jest, ale trzeba rozebrać, najlepiej odłączyć baterię, wysuszyć i może zadziała. Wkładanie do ryżu nie ma sensu. Nawet jakbyś włożył z jakimś prawdziwym pochłanieczem wilgoci, to bez rozebrania szybciej zardzewieje niż się wysuszy. Kilka razy odratowałem, ale zawsze rozbierałem zaraz po zalaniu.
  6. Widziałem. 11 grafik baterii w zupełności wystarcza, a jak zmienisz tą czerń to bin będzie ważył jeszcze mniej (bo nadal jest dosyć duży). Przy tak małych rozdzielczościach z czcionkami jest problem i często trzeba to potem ręcznie piksel po pikselu poprawiać. Już widzę że na tle tarczy powskakiwały ci kolorowe piksele zamiast białych. Trzeba to ręcznie skorygować i będzie trochę czytelniej.
  7. @cahar spróbuj zainstalować z apk no pobtanego stąd https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services-android-tv/google-play-services-android-tv-12-8-62-release/#downloads
  8. Wydali nową wersję apki Weather Provider i wygląda na to że wszystko w pogodzie zaczęło działać. Można pobrać np tu: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/weather-provider-2/weather-provider-2-8-0-0-release/weather-provider-8-0-0-android-apk-download/
  9. @[email protected] Zamieniłem czerń na przezroczystość w plikach baterii i częściowo wskaźniku kroków i to już się wolno, ale wgrywa: mustang.bin
  10. To jeszcze jedna "wszystkomająca" (chyba tylko bez kalorii i jakości powietrza) i z polskimi dniami tygodnia. Trochę nawalone, ale wszystko dosyć duże i czytelne. radical_v4_pl.bin
  11. @[email protected] na iOs jak wyjdzie MiFit z nowszym fw to ci podmieni. Jedynie podmienione czcionki w powiadomieniach pozostają. Co do tarcz, to chyba zrobili jakiś programik w appstore do podmiany. Gdzieś na fb na grupie Bip-a coś widziałem.
  12. FromWP

    MIUI10

    A w menu samych wiadomości nie ma opcji dźwięku powiadomień?
  13. Trochę inne podejście. Wyróżniony czas, puls, dystans i kroki. Cała reszta też się zmieściła (zmniejszona i nie odwracajaca za bardzo uwagi). BT tylko jak rozłączony, alarm i dnd tylko jak włączone. Mess_pl.bin
  14. Wariacja ciekawa i wygląda ok, tylko niepotrzebna kropeczka po numerze miesiąca się zaplątała. Myślałem że to celowe, ale nie. To jakaś pozostałość po "WeekDay" do którego ta kropeczka jako jedyna grafika jest przypisana w pliku json.
  15. Chyba nie ma takiej opcji. Można jedynie skrót do nr z kontaktu ustawić na ekranie i wtedy po kliknięciu takiego skrótu dzwoni od razu. Albo dodać nr do szybkiego wybierania.
  16. Tryb download, nie fastboot, bo fastboot masz zablokowany (zablokowany bl). Włącz telefon trzymając vol+ i power, odpali się chińskie menu, klikasz na drugi od dołu po prawej klawisz zmiany języka, klikasz w download i będziesz miał ciemny ekran. Telefon powinien być wykryty pod jakimś portem com. Nie, jak wciśnie trzy to mu się recovery odpali, czyli rysunek telefonu z kabelkiem.
  17. Ok, to w sumie wszystko jedno. Masz ustawione pokazywanie menu po przytrzymaniu klawisza menu. Musieli gdzieś wcisnać to dzielenie ekranu, dlatego jest inaczej. Różnice wynikają nie tylko z powodu wersji Miui, ale też wersji Androida na którym to Miui działa.
  18. @korbielow po co china? Ściągnij global dev, też na nim odblokujesz, a jak nie od razu to będziesz miał normalny używalny rom. Linki do pobierania nie działają, ale sam serwer z romami tak. Możesz zainstalować 8.4.19 najlepiej fastboot miflashem w trybie download, bo to u ciebie chyba jeszcze działa. W tym temacie masz linki do romów: http://en.miui.com/thread-2342040-1-1.html
  19. Raczej nieczego podobnego nie ma. Jedynie jakieś edytory tekstowe (np dla win 10 w sklepie darmowy json editor). Zupełnie ci nie otwiera? U mnie działa na win 10, 32 i 64. Z ostatnią wersją AmazfitBipTools-1.0.3.0 jest problem. Rozpakowany tą wersją json niby otwiera, ale bez podglądu.
  20. @BlackCruzer możliwe, a jak sobie ustawisz uruchamianie menu np. długim przytrzymaniem klawisza home (zamiast domyślnego szukania Googla)? Wtedy mając odpaloną dowolną aplikację (np telefon) łatwo się wchodzi w jej ustawienia (menu).
  21. Telefon, menu (trzy kreseczki) ustawienia, ustawienia połączeń przychodzących, wyłącz błyskanie flashem. Masz to po prostu włączone.
  22. Mogłeś się wspomóc moimi wypocinami, już wcześniej to zrobiłem i tu wkleiłem https://miuipolska.pl/forum/topic/31226-amazfit-bip-tarcze-bin/?do=findComment&comment=445119
  23. @Toldo Też nie do końca to ogarniam i dałem sobie z tym spokój. Najgorsze jest to, że WF editor nie zawsze prawidłowo pokazuje jak to będzie wyglądało po spakowaniu, dodatkowo często kaszani się kolejność warstw itd. Przy przedstawieniu miesięcy w formacie dwucyfrowym można to jakoś zrozumieć, ale tu jest użyta tylko jedna.
  24. Też z tym walczyłem i się poddałem. W oryginale jest 10 bitmap z czgo dwie zawierają dwie nazwy miesięcy. Widać jest problem z liczeniem do 12. Po prostu nie zmieniając wielkości i położenia wstawiłem polski nazwy zamiast ang. Dodatkowo w json są ujemne wartości x których WF edytor nie przyjmuje. Można jeszcze edytować samego jsona np w jsoneditor.
  25. Powyżej 6V to bez żadnego moda jest. Sprawdzałem miernikiem USB z ładowarką QC3.0 i największe wartości to było 7,5-8,5V i 2A. Nie ma co walczyć o prądy powyżej 2A, bo szkoda akumulatora. Jedyna różnica pomiędzy łądowaniem łądowarką QC2, a QC3 w redmi 4x (i kilku innych Xiaomi) polegała na tym że przy QC3 napięcie zmieniało się płynnie pomiędzy 5, a 9V, a z QC2 skokowo 5, lub 9V. Czyli ładowarka QC3 lepiej optymalizowała proces ładowania, ale szybciej nie ładowała.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...