lindinho

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About lindinho

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też mam problem z dotykiem, może walnięty wyświetlacz. Randomowo włącza różne aplikacje itp. Sprawdź na szybko, czy masz włączaną optymalizację Miui. Jeśli nie - włącz
 2. Dziękuję Ci za odpowiedź. Ostatnie pytanie. Czy na Globala mogę wgrać z poziomu telefonu wersję EEA? Waham się czy to wina wyświetlacza czy softu, stąd kombinuję.
 3. Czy odblokowanie bootloadera i wgranie xiaomi.eu jest równoznaczne z utratą gwarancji (Gearbest)?
 4. Witam. Mam soft 12.0.3.0 QFMIXM. Dawno tak nieudanego softu nie doświadczyłem. Odcisk palca nie pozwala wejść w deep sleep, harmonogram AoD nie działa (mimo ustawienia 8-20), działa 24H. Jednak najgorsze jest wariowanie wyświetlacza/dotyku. Losowo zaczyna mi migać pasek górny (np.godzina) i system odpala losowe apki. Zdjąłem folię i ponownie wgrałem soft. Pytanie: czy wariowanie wyświetlacza też może być winą softu (jak to zweryfikować)? Nie jestem przywiązany do Globala, jeśli Xiaomi.eu mogę wgrać w miarę prosty sposób i działa bez hocków klocków NFC, proszę o instrukcję. Wiem, że było milion razy, jednak pewne rzeczy się zmieniają, nadto nigdy tego nie wgrywałem. Pytam, bo 27.09 mija rok od zamówienia telefonu na Gearbest, więc gwarancja minie już za moment. Z góry dziękuję za podpowiedzi, jak zweryfikować ten wyświetlacz.
 5. Wkurza mnie już drenowanie baterii przez palucha na Global Stable QFJMIXM 12.0.3.0 Jak to wygląda na Miui Polska? Byłby ktoś uprzejmy podesłać aktualną instrukcję zmiany softu oraz info, czy na MP działa NFC?
 6. Poczekaj, też tak miałem, przez moment, potem znów wróciło...
 7. W najnowszej wersji always on display nie działa też harmonogram...
 8. Pomogło. Też z bólem, bo lubię tę funkcję
 9. Optymalizację miui z opcji programistycznych?
 10. Nie, nie, u mnie pomogło usunięcie wszystkich palców. Animacji nigdy nie miałem. Najciekawsze, że nie mogę dodać odblokowania twarzą. Coś nietwarzowy jestem...
 11. Wyłącz palucha. U mnie już nie wybudza.
 12. To ja musiałem w ogóle wyłączyć odcisk palca, by telefon wchodził w deep sleep