Jump to content

lindinho

Użytkownicy
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lindinho last won the day on January 12 2021

lindinho had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lindinho's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Po skończonym sprzątaniu, robot sam wraca do stacji. I tam go pozostaw, włączonego. Zresztą, z tego co kojarzę, zadokowanego nie można wyłączyć.
 2. Masz wersję global, ona znacząco różni się od chińskiej, w której są multimapy.
 3. Albo coś tam sobie jeszcze rysuje. Daj mu objechać i zapisać mapę.
 4. 1. Tak. 2. Nie licz na aktualizacje, od dłuższego czasu jej nie ma. W razie czego języka nie stracisz. 3. Nic, wszystko jest w zestawie. Mały tip: jak ze zbiornika 2w1 wyjmiesz filtr, masz wtedy pojemnik na wodę i możesz tylko mopować. Mały, ale jest.
 5. Sugestie te same co zawsze. Zmień położenie stacji i już jej nie ruszaj, podobnie jak sprzętów w mieszkaniu. Puść go wtedy po krawędziach z zapisem mapy.
 6. Przepraszam, jeśli moje pytanie będzie niemądre. Od dłuższego czasu też mam problem z dotykiem, zdjąłem nawet szkło, myśląc że to od tego. I wtedy, wysiadając z auta, spadł mi telefon i zbił się (niemocno) ekran. Czy to wyłącza moje roszczenie gwarancyjne? Ekran jest zbity delikatnie w dolnej części wyświetlacza. Problem wariowania ekranu dotyczył i dotyczy jego części górnej.
 7. Panowie, bardzo Wam dziękuję za pomoc. Sam bym w życiu tego nie wymyślił. Jeszcze raz - wielkie dzięki!
 8. Do mopowania albo masz oddzielny pojemnik albo wyciągasz filtr HEPA z pojemnika 2w1. Jeśli to zrobione, to może wyczyść pamięć podręczną apki?
 9. Dziękuję bardzo. Tak zrobię, gdy tylko będę miał techniczną możliwość. Pozdrawiam kolegę
 10. Czekaj, ale nie połączę się jednocześnie hotspotem i wifi jednocześnie na jednym telefonie heh.
 11. Gubię się. Skonfigurowałem na Mi Home, podłączając uprzednio do wifi (korzystając z sieci innego smartfona). A teraz odpalam hotspota na smartfonie z zainstalowanym Mi Home i co to da?
×
×
 • Create New...