lindinho

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About lindinho

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bateria na 9 też słabiutko...
 2. i jest w końcu Pie na Global Dev. Czy coś wielkiego zmienił? Ja nie widzę...
 3. przepraszam który kod aktywuje w nju, bo kilka się przewijało?
 4. I na dzisiejszym Globalu Dev coś się zmieniło, można płacić Google Pay, mimo oblania testu SafetyNet i braku certyfikacji urządzenia w Google Play. To już nic nie rozumiem heh. PS. tylko trochę lipa, bo nie trzeba odblokować, wystarczy wybudzenie by zapłacić...
 5. Już odpowiadam. Nigdy nie wgrywałem nowego softu, poza paczką przez OTA, stąd stres i brak wiary we własne siły. Nadto, z tego co czytałem, na Xiaomi.eu też były/są problemy z Google Pay. A do Global DEva przywiodły mnie tylko i wyłącznie problemy z hotspotem na Stable. I zastałem problem z NFC.
 6. czy ktoś wie, jak na Global Dev 9.4.11 naprawić działanie NFC poprzez Google Pay? Czy ogólnie na Dev nie działa czy akurat na tym tygodniowym sofcie?
 7. hmm, wcześniej było info, że 3s otrzyma Miui 11.
 8. Czy w przypadku przejścia z Miui Global na Miui Dev traci się wszystkie dane? Jak na Dev działa hotspot i NFC?
 9. Panowie. mam najnowszy Global. Jest dobry, problem jest tylko z Hotspotem. Działa, ale jak krew z nosa. Kombinowałem już z apn w Nju i Aero2. I tu pytanie: czy w xiaomi.eu działa hotspot bezproblemowo na pełnej prędkości? Dwa: czy działa NFC bez kombinowania? Jeśli odpowiedzi są na tak, może ktoś uprzejmy podeśle linka do zmiany romu, bom ja laik?
 10. witam. Mam problem z Hotspotem, neta albo nie ma albo mocno się rwie. Oprogramowanie Miui Global 10.2.2.0, ustawienia operatora ze strony nie działają. Czy ktoś kto używa nju, byłby uprzejmy podrzucić swoje ustawienia w tym zakresie?
 11. Dostaliście już Oreo do Global Stable? http://en.miui.com/thread-5314376-2-1.html
 12. A jak przenieść historię danych Mi Fit, gdy nowym telefonem nie jest Xiaomi? Z chmury Mi nici.