Jump to content

webikos

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

618 profile views

webikos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. przerzuca mnie na account.xiaomi.com i jak się tam zaloguje, to każe dodać numer telefonu do konta i automatycznie prosi o weryfikację email'ową, na temat zmiany na weryfikację sms nic nie widać..
 2. nie zapomniałem hasła @Acid bo hasło podaje dobrze i normalnie się loguje, ale jak czekam na mailu na informację z kodem potwierdzającym, to już nie przychodzi. na SS masz miejsce, w którym mam problem
 3. sprawdzany tyle samo co i skrzynka główna. Tutaj myślę @Acid by dał radę, bo on tam z nimi współpracuję, może on coś wie na ten temat..
 4. Cześć, domyślam się, że nie powinienem zadawać tego pytania tutaj, ale jednak liczę na waszą pomoc, bo moja cierpliwość do tego gówna się powoli kończy. Mam to całe konto Xiaomi, chcę wejść w chmurę i np w tej chmurze są zdjęcia w koszu. W owy kosz nie mogę wejść, bo to zasrane konto potrzebuje mój numer telefonu, którego nie zbyt mi się widzi podać. Chcąc nie chcąc, próbuje usilnie wprowadzić ten numer i w tym momencie jestem w d*pie, bo konto chcę zweryfikować moją tożsamość i prosi o wysłany kod na maila. Ile razy do cholery jasnej bym nie próbował wysłać tego kodu, ani razu nie raczył on jeszcze przyjść. To samo jest w przypadku gdy klikam przycisk, że nie działa i staram się wszystko przywrócić. Odczekałem 3 dni, na mailu również nic się nie pojawiło. Ktoś ma jakieś pomysły co z tym czymś zrobić? Mam już serdecznie dość tego, a w tym koszu w chmurze, najprawdopodobniej zostało to zdjęcie, które jest mi potrzebne i szukam go. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc, pozdrawiam.
 5. bądź mądry i zrób tutaj roota. jak zagłębiłem się w tym temacie (wcale nie daleko, bo się w pewnym momencie za głowę złapałem), to wiem tyle, że trzeba zmienić ROM, a jak się mylę to zaraz tutaj poszukam jak zrobić owego roota.
 6. Witam, posiadam telefon Mi4 i korci mnie, żeby zmienić dźwięk blokowania jak i odblokowywania. Czy jest to możliwe do zmiany? ROM : MIUI 8 Global 7.3.9
 7. Witam, posiadam urządzenie Xiaomi Mi 4 z systemem producenta (nie miui polska) i chciałbym zmienić czcionkę. Android to 6.0.1, wersja najnowsza, ale w ustawieniach nie mam, żadnej opcji która mi na to pozwoli. Jeśli chodzi o aplikację motywy, to tam znalazłem coś na temat czcionki, ale nie chce się to załadować. Ktoś ma jakieś rady na to? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...