raideri

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

raideri last won the day on December 18 2018

raideri had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

About raideri

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 5 razy dwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki,na razie pomęczę się z proline
 2. Jeżeli siedzisz na boardzie,to możliwe
 3. Jakiś czas temu.pojawiło się niewielkie przebarwienie,nawet do zaakceptowania na upartego,ale praktycznie z dnia na dzień powiększa się,teraz jest takich rozmiarów. Znane takie przypadki w tym modelu ? Bo ogólnie to wiem ,że flary się pojawiają. Nie był uderzony na 100% Proline,więc pewnie coś tam będą jęczeli przy oddawaniu na gwarancję.
 4. Czytam i dalej nie jestem pewny. Czy note 5 obsługuje bluetooth smart ? Chcę kupić czujnik Misuro B+,który obsługuje ant+ (tu pewność że nie zadziała) i bluetooth smart,czy to zadziała na piątce ?
 5. Na początek hard reset,jeżeli nie pomoże to bym się nie bawił dalej i na serwis. Jakiś czas temu zgłupiał mi akcelerometr,reset pomógł.
 6. Sprawdź w hw test - finger sensor test.
 7. Jak masz jakiegoś zabytkowego globala,nie dziw się,że coś nie działa.
 8. Problem w tym,że na notce global tego nie uświadczysz. Foto niczym się nie różnią,kompletnie brak poprawy,w żadnym aspekcie.
 9. Tryb sam w sobie działa,tylko foto w tym trybie jest identyczne jak bez niego
 10. Nie jest źle,nawet fajnie,przy mocnym powiększeniu widać niedostatki,ale to już wina wyostrzania,szum tak nie wali po oczach. Jak widać,coś tam jeszcze można wyciągnąć z notki
 11. Owszem można,ale z mocno zaszumionego zawsze będzie kiepsko,jak to w przysłowiu "z g.... bicza nie ukręcisz". Osobiście przy obróbce,już bym wolał bawić się tym nieruszanym z domyślnej app,niż te cudowane. Ale walcz,bo gdyby nie szumy,ta oświetlona choinka całkiem nieźle wyszła w porównaniu z cam miui.
 12. Akurat fotografia była baaardzo długo moim głównym hobby,potrafię odróżnić dobrej jakości foto od złej. Plastelina plasteliną,ale takie szumy są nie do zaakceptowania.
 13. Ja tu raczej poprawy niewiele widzę,raczej podniesione iso i masakrystyczne szumy.
 14. No to masz coś skopane i któraś app ciągnie. U mnie wybudzenie i ekran włączony praktycznie pokrywa się w całości,pracujący system to max 10%. Dwie notki 5,na obu identycznie.