Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Oczywiście... ... że nie. wysłane z RN5 via Tapatalk
  2. W ustawieniach właśnie dodałem do końca spolszczone (prawie, jedynie w App Ops tam gdzie są uprawnienia już nie chciało mi się dzisiaj dodawać). Jak przyjmą to będzie spolszczone (jeśli opiekun zrobi build ze zmianami, a nie bez).
  3. Nikt nie da ci jednoznacznej odpowiedzi. Możesz spróbować, ale czy się powiedzie - tego nie wiadomo. Jeśli nie chcesz ryzykować, to wyślij do Mi Center.
  4. Jakbyś zajrzał w wątek aktualizacji MIUI to byś zauważył, że bug jest globalny i mają go wszyscy niezależnie od urządzenia. To musi naprawić Xiaomi i nie mamy na to wpływu. Zatem - czekać. naprawdę ciężko jest poszukać...?
  5. Mi Pad 4 nie ma Globala. Masz syfMIUI. Wgraj MIUIPolska.
  6. Nie, po prostu uruchom ponownie telefon... wysłane z RN5 via Tapatalk
  7. Zdjecia, ważne pliki - po prostu na komputer przez USB. Kontakty, SMSy jesli synchronizowałeś z chmurą Xiaomi to się nie przejmuj. Jeśli nie to Kopia zapasowa systemu MIUI i potem kopiujesz na kompa (katalog MIUI/backup) Aplikacje - oj, bez roota może być problem. Mozna skorzystać z kopii MIUI ale ona nie robi kopii wszystkich aplikacji. wysłane z RN5 via Tapatalk
  8. Wina Magiska, zrestartuj raz co najmniej. Na Redmi Note 5 jesli instaluję MIUI i potem Magiska to nie ma bata, laguje. Po restarcie jest OK. wysłane z RN5 via Tapatalk
  9. Zgodę masz już. Przy odblokowaniu - prawdopodobnie (pewności nie mam) nie.
  10. No dobrze, to nie jest istotne. Chodzi po prostu o to że były problemy z oficjalnym TWRP na Oreo, wgraj to co podesłałem i powinno zadziałać.
  11. Nie ma takiej możliwości, sprawdzone na Note 5 na miuipolska i na Redmi 4A na LineageOS Pie.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Dzisiaj szukając czegoś na 4pda znalazłem info że trzeba tapnac kilka razy na ikonę MIUI10 i powinno pojawić się info że pojawiły się dodatkowe opcje. Tam powinieneś moc wybrać powrót do starszej wersji. wysłane z RN5 via Tapatalk
  14. Spróbuj OrangeFox, u mnie wszystko działa normalnie.
  15. Nie mam pomysłu czemu tak się dzieje - wiem, że część osób miała taki problem. Spróbuj ewentualnie zainstalować stery z poziomu MiUnlock (zębatka)... Może jakieś najnowsze sterowniki psują coś... nie mam pojęcia. Ja, odpukać, odblokowałem bez problemu na wersji 3.3.827.31.
  16. Spróbuj starszej wersji MiUnlock może... wysłane z RN5 via Tapatalk
  17. Redmi Note 5 dostanie jeszcze w tym kwartale Pie. http://www.miui.com/thread-19098473-1-1.html wysłane z RN5 via Tapatalk
  18. Na 100% to China, bo czcionka na EU jest inna. I stable EU ma OTA
  19. OrangeFox to nieco zmodyfikowane recovery bazujące na TWRP - moim zdaniem lepsze od niego przede wszystkim dlatego, że wspiera aktualizacje OTA na MIUI Global, czego TWRP wedle mojej wiedzy nie potrafi. Spróbuj ewentualnie tego TWRP - z tego co wiem to działa normalnie: https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603854261
  20. Jaki błąd? I jakiej wersji TWRP używasz, bo to też istotne. Wiem że na Redmi 5 na Oreo były z tym problemy, sprawdź OrangeFox. wysłane z RN5 via Tapatalk
  21. Ale do pobrania? Nie widzę nigdzie do pobrania, screeny to tam widzę wysłane z RN5 via Tapatalk
  22. Global dalej wszystko zostaje, bety wychodzą, stable też, MIUI11 być może będzie, nie wiem. Koniec wsparcia dotyczy jedynie Xiaomi.eu. wysłane z RN5 via Tapatalk
  23. Nie wpisuj tej komendy (fastboot format userdata)!!!! Taką operację robisz TYLKO w TWRP (Wipe > na dole Format Data)!!! wysłane z RN5 via Tapatalk
  24. Jakbym miał czas to bym testował... Mam teraz trochę wolnego, to może coś sprawdzę, nie wiem... Jedyne co robiłem i sprawdzałem poza MIUI, to Bootleggers (skompilowany przeze mnie) z kernelem Insigniux (czy jakoś tak). Działał całkiem dobrze, choć gesty wyglądały nieco inaczej niż w MIUI i moim zdaniem lepsza implementacja jest w MIUI niż w Bootleggers. Jak wyjdzie Resurrection Remix na Pie to go sprawdzę. Na razie się gubię w mnogości kerneli i customów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...