Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Masz Xiaomi.eu czy Global Beta? Spokojnie mozesz aktualizować. Nie wróci ci na China. wysłane z RN5 via Tapatalk
  2. Przy downgrade? Oczywiście że musisz. Bez wipe będzie mnóstwo błędów już na starcie.
  3. Wipe data, dalvik, cache.... wysłane z RN5 via Tapatalk
  4. Mount > Enable MTP bo pewnie wyłączone. wysłane z RN5 via Tapatalk
  5. Zmień na moment launcher na domyślny i odznacz ta opcje, potem wróć na Novę. wysłane z RN5 via Tapatalk
  6. Na Globalu Ustawienia > Ekran główny i Ostatnio otwierane > Pokaż skróty wysłane z RN5 via Tapatalk
  7. Myślę że jesli masz stare weekly to możesz przejść bez wipe, niemniej zrób kopię obecnego ROMu w razie niewypału. wysłane z RN5 via Tapatalk
  8. projecttrebledevelopment głównie ale też i xiaomiui global group, stamtąd się rozpowszechniło na resztę. Dzisiaj sprawdziłem chyba z 5 buildów - żaden na 4A się nie odpala, ale i tak są to tylko obrazy AOSP zwykłego, niemającego chyba tych nowych funkcji, także nie warto się poświęcać
  9. W sumie.. nie wiem jak mi to umknęło poprawię.
  10. Tak, na Pie komenda fastboot boot nie działa. Tylko klawisze
  11. MiPCSuite angielska wersja nie działa od 2016r. z Androidami 6 i wyżej. Musisz sobie dane na kompa przekopiowac samemu.
  12. Vol+ i power przytrzymać, powinno się odpalić Mi-Recovery (po uprzednim restarcie telefonu, trzymać aż do skutku) i druga opcja (Wipe Data).
  13. Możesz zresetować do fabryki ale wątpię żeby to w czymkolwiek pomogło.
  14. Komputer jakoś wykrywa? Ja oddałbym z powrotem - masz 14 dni na zwrot telefonu bez podania przyczyny (jeśli kupowałeś np. przez Internet) lub ewentualnie możesz oddać na reklamację z tytułu rękojmi...
  15. ...
  16. To już nie wysyłajcie, wiem o co chodzi. Wystarczy wziąć gotowe tłumaczenie z AospExtended bo większość jeśli nie całość jest tam już przetłumaczona.
  17. 1. Dział dla Redmi Pro istnieje 2. Nie rób pustych linii! 3. Podeślij screen z informacji o telefonie, prawdopodobnie masz syfMIUI.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. 1. Trochę tak Zgaduję, że pewnie to nie wszystkie zmiany, zobaczymy co będzie. 2. Cóż...
  20. Bugfix na apkę SMS od devsów xiaomi.eu, w porównaniu z moim fixem powinien działać na każdym telefonie... http://www.mediafire.com/file/cft9i6it60thiqa/MessagingFix.flashable.zip/file Będzie dodany w 9.1.24
  21. Jakbyście mi podesłali screeny co i gdzie brakuje to bym dodał i tyczy się to każdego ROMu o ile istnieje taka możliwość (a z tego co widzę tutaj istnieje)
  22. Moment, odwołuję moje słowa - Voice Match mam włączone i działa, ale opcja "Odblokuj za pomocą Voice Match" nie działa.
  23. Polska wersja Asystenta na razie nie wspiera Voice Match.
  24. Na XDA pojawił się artykuł poświęcony wyciekłemu wczoraj do xda wczesnemu buildowi Androida Q. Z pierwszych wieści powiedziałbym, że jest to raczej ewolucja Androida P, niż jakaś faktyczna rewolucja w świecie Androida. W artykule także film z tej wczesnej wersji https://www.xda-developers.com/android-q-dark-theme-desktop-mode-permission-revamp/ Dzisiaj zaś na Telegramie pojawiły się pierwsze obrazy Androida Q, które próbowano zamienić na obrazy systemów zgodnych z Projektem Treble (dzięki czemu każdy mógłby go sobie wgrać jeśli urządzenie jest kompatybilne), niestety śpieszę z wieścią, że póki co nikomu jeszcze nie udało się ich odpalić (ponoć poszło na Mi Padzie 4, nie wiem jak i dlaczego). Jeśli będą jakieś nowe wieści, będę informować na bieżąco Osobiście: spodziewałem się większych zmian, nie wiem, dlaczego Google pracuje już nad nową wersją Androida, skoro Pie nadal praktycznie nie istnieje na większości urządzeń na rynku (nie mówię o custom ROMach, tylko o urządzeniach z stockowymi ROMami/brandem) - przecież to spowoduje praktycznie jeszcze większą fragmentację Androida, niż jest już teraz, Projekt Treble specjalnie nie pomógł ostatnio w tym względzie - jeśli już, to połowicznie (przynajmniej moim zdaniem)...
  25. @ziutek11113, dodatkowe uprawnienia > wyświetlaj wyskakujące okna > zezwól.... @ywis, skoro działa sprawnie to po co formatować. jeśli nie masz żadnych problemów to zostaw jak jest, wipe zrobiłeś prawidłowo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...