Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Kliknij kilka razy ikonę 10 w aktualizatorze i stosowna opcja powinna się pojawić.
  2. To jest ciągle w fazie rozwoju i na razie ciemne jest tylko kilka rzeczy... wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  3. Temat do zamknięcia, zainstalowaliśmy miuipolska.
  4. Wywal z poziomu innego telefonu na którym masz zalogowane jakieś konto Xiaomi (Konto Xiaomi > Bezpieczeństwo konta > Pozostałe urządzenia > Redmi 4 > Usuń urządzenie). Próbowałeś na i.mi.com (bez przedrostka us.)?
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. MiCenter.
  7. W większości przypadków powinna działać. Adnotacja do opisu wyżej: testpointy puszczamy jak komp wykryje urządzenie w trybie EDL, nie musimy ich mieć cały czas. (najlepiej mieć w tle włączony Menedżer urządzeń na portach USB, tam najlepiej widać czy jest 9008 czy nie).
  8. Nawet jak oficjalną paczkę wgrywasz - nie pójdzie. Uruchom fastboot w telefonie, a na komputerze wejdź w katalog Xiaomi/MiFlash/Source/ThirdParty/Google/Android - w tym katalogu uruchom wiersz poleceń (ctrl + shift + prawy przycisk myszy > uruchom w PowerShellu, jak odpali się PowerShell to wpisujesz cmd, zatwierdzasz) i wpisz fastboot oem device-info - potrzebne info czy bootloader odblokowany czy nie. Jak skrypt nie doszedł do końca to nie zablokował jeszcze bootloadera, linijka blokująca bootloader jest na samym końcu. Paczka pod recovery bywa różnie, ale na pewno nie przez miflash. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  9. Podeślij loga z MiFlash. Jeśli masz zablokowany bootloader to nie wgrasz. Wtedy tylko XiaomiADB (dział tutoriale), ale nie wiem czy pomoże. Jak nie, to EDL (testpoint).
  10. Note 5 jest naprawdę dobrym telefonem. Mi osobiście niczego w nim nie brakowało, siostra która ma teraz ten telefon jest również zadowolona Albo on, albo Mi A2 - innych opcji do tysiaka nie widzę.. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  11. Titanium Backup? wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  12. To niestety chyba specyfika Hangouts, bo mam to samo na czystym Androidzie (Redmi 4a, Resurrection Remix), to raczej nie wina MIUI...
  13. Co do Redmi: dzisiaj Xiaomi ogłosiło oficjalnie Redmi Go - budżetowca z, jak sama nazwa wskazuje, Androidem Go. Pewien niemiecki sklep udostępnił rendery i wedle plotek będzie ten telefon w lutym w Europie w cenie około 80 euro. https://www.androidcentral.com/xiaomis-first-android-go-phone-90-redmi-go?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+androidcentral+(Android+Central) Czy 15 lutego pojawi się Redmi X? https://www.tablety.pl/android/2019-01-28/redmi-x-tani-smartfon-xiaomi/
  14. Nie masz włączonego jakiegoś oszczędzania baterii?
  15. Da sie. Po prostu kliknij kilka razy na ikone 10 w aktualizatorze i potem w opcjach pojawia sie te opcje co byly przedtem. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  16. Można, trzeba po prostu ściągnąć starą paczkę z starszym globalem i wgrać ją w aktualizatorze. Ale spowoduje to reset do ustawień fabrycznych.
  17. Piszesz w dziale Mi Note 3, a link do Redmi Note 3 Pro. Prawdopodobnie zablokował się bootloader, wystarczy go odblokowac przez MiUnlock (nie przypisujesz nic w telefonie, nie robisz nic, jedynie odpalasz tel w fastboot, podpinasz do kompa i ściągasz MiUnlock i odblokowujesz i odpalasz telefon normalnie).
  18. Pod fastboot najświeższe tu: http://www.miui.com/shuaji-393.html
  19. Albo wgrać China z EDL i potem odblokować albo wedle tej instrukcji (sprawdź czy masz TWRP, jeśli masz to od kroku 3 oczywiście odpowiednie kroki musisz wykonać dla MI4S)
  20. Bug z SMSem jest naprawiony na xiaomi.eu od tego tygodnia.
  21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Ustawienia > Dodatkowe ustawienia > Ułatwienia dostępu > Tekst o dużym kontraście.
  23. Wszystkie dane z pamięci wewnętrznej, wliczając w to ustawienia i aplikacje. Tak jakbyś robił reset do ustawień fabrycznych.
  24. @Erill W folderze Minimal ADB and Fastboot powinieneś mieć plik cmd-here, który odpali ci wiersz poleceń. I to tam robisz dalszą część poradnika.
  25. Kolejna stutysięczna opóźniona z powodu problemów w produkcji partia Redmi Note 7 sprzedana w 2 minuty i 50 sekund. http://portal.mi-room.ru/spros-na-redmi-note-7-prodolzhaet-rasti/ wysłane z RN5 via Tapatalk @latet @galakty @Antyhaker @mgcompany przeglądając sobie FB natknąłem się na bardzo ciekawy post odnośnie matrycy w Note 7. Czyżby Xiaomi sprzedało nam tak naprawdę kit w tej wersji podstawowej? Autora posta znam i wiem, że z głowy sobie tego nie wymyślił, robi dumpy regularnie i zajmuje się trochę developerką Link
×
×
  • Dodaj nową pozycję...