Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Ok, mea culpa - sprawdziłem, istotnie nie ma PL w tej wersji. To dziwne, będziemy sprawdzać, poprawimy.
  2. Przeczyść dane i odinstaluj aktualizacje aplikacji Browser. I odznacz na przyszłość opcję automatycznej aktualizacji, bo inaczej będziesz miał później znowu to samo.
  3. Zgaduję, że skoro ma Global Stable i globalną wersję telefonu, to ma zablokowany bootloader i TWRP nie zainstaluje.
  4. @gregi2004, rozwiązanie problemu jest tutaj: https://xiaomi.eu/community/threads/8-12-27.48379/page-7#post-464509 Ewentualnie próbuj wgrać to TWRP z dzisiaj przed wgrywaniem przez miflash, może nie będzie konieczne: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78538166&postcount=49
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Vol+ i power odpalasz TWRP, robisz wipe i wgrywasz customa jak wyżej, dopóki nie odepnie konta od telefonu. Jak odepnie to ponownie wgrywasz MIUI. Problem rozwiązany, zamykam wątek.
  7. Twoja wersja to wersja oryginalna China. Musisz odblokować bootloader (bo zapewne nie masz odblokowanego) i wgrać Globala lub Xiaomi.eu bez blokowania bootloadera.
  8. Chwilowo mój 4A jest zbrickowany, niemniej kiedy wgrywałem ostatnio Stable na czysto (właśnie MIUI 10, po aktualizacji z 9.5.4.0) to nie miałem aż takich problemów z baterią... Ale teraz już specjalnie tego telefonu nie używam, więc nie jestem w stanie nic pomóc w tej kwestii. wysłane z RN5 via Tapatalk
  9. O popatrz. Przyjrzę się temu, bo są dwie wersje aplikacji - jedna zainstalowana domyślnie w systemie a druga ze sklepu Play. Dopiszę tą drugą wieczorem. @zbyszko60 - teraz powinno działać. wysłane z RN5 via Tapatalk
  10. Odcisk palca i funkcja Znajdź urządzenie działają na odblokowanym bootloaderze, info od Xiaomi to tylko bujda. Na MIUIPolska kategorycznie nie możesz zablokować bootloadera. Możesz wrócić w razie W na globala i tam zablokować dopiero bootloader. Co do opinii - musisz już sprawdzić w dziale swojego telefonu. wysłane z RN5 via Tapatalk
  11. Jest to niemożliwe, jeśli nie masz kontaktu z sprzedającym to masz przycisk do papieru. Musi on odpiąć telefon od swojego konta Xiaomi, bo widać o tym zapomniał.
  12. Klikaj klika razy w Try again, problem po stronie Twojego łącza - miałem to samo. wysłane z RN5 via Tapatalk
  13. Dodam do skryptu dzisiaj/jutro, umknęło mi @zbyszko60 - zaktualizowane, powinno działać. wysłane z RN5 via Tapatalk
  14. Mam małą rzecz do poprawki w instrukcji wina po mojej stronie. Na Pie fastboot boot nie działa, zainstaluj TWRP komendą fastboot flash i potem uruchom go z przycisków (vol+ i power). wysłane z RN5 via Tapatalk
  15. MRC to najzwyczajniejszy skompresowany plik, otwórz go 7-zipem...
  16. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Global. Dostawa w piątek po świętach. wysłane z RN5 via Tapatalk
  17. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Ja dostałem ostatnio maila od Proline informującego o przedsprzedaży MIXa 3 w cenie 2299zł wysłane z RN5 via Tapatalk
  18. Poznaliśmy pełną specyfikację. Procesor to Helio P35, zaś cena za wersję 4/64 po przewalutowaniu z jenów (bez VAT) to okolo 600zł. Moim zdaniem - nie warto. https://www.tablety.pl/android/2018-12-24/xiaomi-mi-play-cena-premiera/
  19. Zanim ponownie zasiądziemy do wigilijnych stołów i spotkamy się z naszymi rodzinami, chciałbym życzyć każdemu z Was wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że pod choinką dostaniecie tylko te najlepsze prezenty, o których zawsze marzyliście Niech magia Świąt przełoży się na cały 2019 rok. Oby z aktualizacjami nie było większych problemów, Xiaomi nie zaskakiwało nas nowymi, genialnymi pomysłami, a wszystkie plany, jakie zamierzacie zrealizować, udały się jak najlepiej Wesołych Świąt!
  20. No i to jest właśnie to że masz stable. Tam nie ma (jeszcze) tego problemu.
  21. @Nezumi, jeśli tak miałoby być, to to chyba zakrawa na jakąś kpinę. Przecież praktycznie nic się nie zmienia. Kolejna podobna sytuacja do RN5/RN6. Tu też nic się nie zmieniło. To zwyczajnie boli...
  22. Już jutro, o godzinie 14 czasu chińskiego (około 7 czasu polskiego) zostanie oficjalnie zaprezentowany nowy smartfon Xiaomi, Xiaomi Play. Plakaty jednoznacznie wskazują na to, że w końcu Xiaomi postanowiło coś zrobić z notchem - nadal oczywiście on jest, co mi się nie podoba, ale jest on podobny do tego, co możemy zauważyć na przykład w OnePlusie 6T: Niestety, widać też, że nie ma szans na umieszczenie czytnika linii papilarnych w ekranie tak, jak jest to w Mi 8 Pro - jest on dalej z tyłu. Przecieki wskazują także na to, że w środku ma być jakiś procesor Mediateka, ekan ma mieć 5,84' cala, zaś bateria to tylko 3 tysiące mAh.. Urządzenie prawdopodobnie będzie dostępne w wersjach z 6 GB RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci. Aparat tradycyjnie 12 + 5 megapixeli z sztuczną inteligencją. Nic rewolucyjnego i ciekawego... ;/
  23. Nie mam najmniejszych problemow z magiskiem 18.0 na miuipro. Nie wiem jak na eu, nie sprawdzalem. wysłane z RN5 via Tapatalk
  24. Na 8.12.20 EU nie ma problemu. wysłane z RN5 via Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...