Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. @Antyhaker puścili, więc jak chcesz to sprawdź ja też może później zobaczę. https://get.resurrectionremix.com/?dir=whyred
  2. Asystent na razie działa jedynie na słuchawkach i smartfonach po polsku, nigdzie indziej.
  3. U mnie również jest wysłane z RN5 via Tapatalk
  4. Żadna z wersji dev (opartych na 6.0 tak jak 7.6.8 którą podesłałeś na screenie) nie idzie?
  5. Możliwości są dwie - jedna jest szybsza, ale bootloader zostanie z Mi A1, druga wolniejsza, ale bootloader wróci na Mi 5X. Opcja nr 1 - postępujesz wedle poradnika tutaj. https://en.miui.com/thread-1505451-1-1.html, ale TWRP prawdopodobnie nie zainstaluje najnowszej aktualizacji na Oreo bo jest za stare. Opcja nr 2 - postępujesz wedle poradnika tutaj. http://ru.miui.com/thread-1450-1-1.html - bootloader po tej operacji zostanie zablokowany i będziesz musiał go odblokować jeszcze raz, co spowoduje że pewnie będziesz musiał czekać, ale wróci on do tiffany czyli Mi 5X, co pozwoli na wgranie najnowszego TWRP zgodnego z Tiffany i nie będzie problemu ze wgraniem Oreo. Ewentualnie opcja nr 3 - podsyłasz do Mi Center i ogarną wszystko za Ciebie.
  6. W tym samym dziale, w którym napisałeś, istnieje wątek dotyczący tego problemu, w którym jest podane rozwiązanie... wysłane z RN5 via Tapatalk
  7. Nie, co najwyżej może nie wykryć karty SIM. wysłane z RN5 via Tapatalk
  8. To nie jest takie proste Nezumi. Jak ma bootloader z innego modelu (Mi A1, Mi Max 2) to może być problem z przejściem. @FlakON_ Uruchom Minimal ADB and Fastboot i wpisz komendę fastboot getvar product (telefon w trybie fastboot, vol- i power) i podeślij rezultat. wysłane z RN5 via Tapatalk
  9. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Ale... my mówimy o Mi Mix 3... Nie 2s... wysłane z RN5 via Tapatalk
  10. Być może o problemie ze Twoim komputerem bo dopiero po skopiowaniu na telefon jest ten problem. Spróbuj może na innym.. wysłane z RN5 via Tapatalk
  11. Spróbuj może przejść na najstarsze stable które ukazało się po 8.5.2.0: link (do mipcsuite) @Grzesiek55 jak nie zatrybi to w dziale tutoriale jest jeszcze instrukcja co do XiaomiADB, może pomoże?
  12. Wygląda na to że na MiuiPro działa to normalnie.
  13. Fastboot wykrywa normalnie..?
  14. Taki napis powinien być. Nic nie rusza zupełnie?
  15. Problemy powiedziałbym że podobne do eu czyli na ostatniej wersji małe problemy czasem z dźwiękami (co stwierdzają widzę po wątkach inni użytkownicy) i czasem wybudza się po kilku sekundach, tak jakby był w bardzo głębokim uśpieniu... na początku jak wgrywałem wczoraj 9.1.10 był też drobny lag ale potem się to uspokoiło. Jeśli szukasz możliwości ustawienia osobnych dźwięków na pro to nie ma takiej opcji. Żadnych błędów póki co na pro nie widzę. Nie wiem o jaki problem z motywami chodzi, a czcionkę mam na XS i zmienione DPI więc ciężko mi powiedzieć.
  16. O popatrz, a ja widzę od razu :p en i russ od china rozdzielili jakiś czas temu. Generalnie miałem mi 8 lite w ręce przez moment w sklepie (jeszcze na MIUI9) i nawet mi się podobał, ale w sumie uznałem że nie ma wielkiej różnicy między nim a moją note 5.
  17. Pierwsza opcja odpali ci aktualizację online. Spróbuj jej najpierw może.
  18. Jakby nie był, to nie byłaby dostępna wersja chińska softu, ani beta, ani stable: https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/platina/
  19. Próbowałeś z uprawnieniami admina?
  20. W teorii powinno działać... spróbuj tego: http://oocca.mizure.net/~orjon/recovery-TWRP-3.2.3-1205-XIAOMI_MIX3-CN-wzsx150.img Jak nie działa to tego: http://oocca.mizure.net/~orjon/recovery-TWRP-3.2.3-1124-XIAOMI_MIX3-CN-wzsx150.img jak nie działa to inny komputer/inna wersja minimal adb and fastboot.
  21. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Dark mode pojawi się pewnie niedługo, na razie nawet w becie go nie ma, tzn. jest ale nieaktywny. 10.2.1.0 to prawdopodobnie China, nie widzę żeby był taki Global.
  22. Wersja MIUI? Skąd TWRP?
  23. Możesz próbować w trybie EDL, ale wymaga to otwarcia telefonu. Jeśli nie chcesz kombinować to do Mi Center...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...