Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie miałem nigdzie takiego problemu.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Próbowałeś wejść w Mount > na dole Enable MTP? (lub Disable MTP i Enable MTP)? wysłane z RN5 via Tapatalk P.S. @markof75 z tego co wiem Xiaomi.eu na Redmi 6 nie działa, a ekipa EU wycofała się z wsparcia właśnie z tego powodu. Obawiam się że eu nie odpalisz.
  4. Panowie, zakończmy ten offtop. Jak chcecie dyskutować o wskaźniku baterii, to podyskutujcie sobie, nie wiem, w Modyfikacjach technicznych, Hyde Parku czy gdziekolwiek, byle nie w temacie, którego tytuł jednoznacznie informuje, o co biega... Nie chcę dawać warnów, daleki jestem od tego, ale jeśli dalej będzie tak się dziać, to będę bezlitosny.. rozumiem, że komuś zmiana może się podobać a komuś nie, no ale nie zawalajmy sporem połowy wątku na forum który powinien jednak IMO wrócić do tematyki wcześniej poruszanej.
  5. MIUI 9.6.3.0 dla Redmi 6 Pro, tym bardziej Global, nie istnieje. Pierwszy wydany Global tylko na rynek indyjski, ale mający praktycznie wszystkie funkcje Globala, ma oznaczenie 9.6.4.0 (ODMMIFD). Najwidoczniej masz syfny ROM. Sprawdź w fastboot oem device-info czy rzeczywiście masz odblokowany. Jak tak to wgrywaj EU. Jeśli chcesz oryginalnego globala, to - zakładając, że masz chińską wersję telefonu - nie możesz w MiFlashu zablokować bootloadera, bo będziesz mieć cegłę. Znany problem na Mi 8 SE od jakiegoś czasu, wgraj TWRP 1227 i ponoć powinien zatrybić, ale głowy nie dam..
  6. Ale zmiana ścieżki nie pomoże... Ma zablokowany bootloader... Odchodzimy od tematu wątku wysłane z RN5 via Tapatalk
  7. A jak klikniesz w Więcej to co masz? (Lub aktualizuj ustawienia)??? wysłane z RN5 via Tapatalk
  8. Może być, nie ma problemu. I tak, musisz odczekać.
  9. Jest bypass na Redmi Note 5, zobacz na xda. Niemniej nie polecam bo będziesz mieć bricka. Global na zablokowanym bootloaderze na chińskiej wersji telefonu nie działa. wysłane z RN5 via Tapatalk
  10. Android Pie powinien być. Jak ktoś ciekawy to tu pełna specyfikacja po chińsku: https://www.mi.com/redminote7/specs/ wysłane z RN5 via Tapatalk
  11. IMX586 będzie w modelu Pro. Tu jest aparat od Samsunga. wysłane z RN5 via Tapatalk
  12. Live, pomyliłem godziny, konferencja była o 7 http://s1.mi.com/m/ghd/live/index.html?code=redmilive20190110&client_id=180100031058&masid=17409.0380 wysłane z RN5 via Tapatalk
  13. I już wszystko wiemy. wysłane z RN5 via Tapatalk
  14. @latet, yyy, ale przywrócę - w sensie do tłumaczenia, a nie zrobię reupload Na reuploady akurat żadnego wpływu nie mam.
  15. Jutro o ósmej czasu polskiego, a czternastej czasu pekińskiego, premiera pierwszego smartfona z wydzielonej z Xiaomi submarki Redmi. Według ujawnionych do tej pory informacji na chińskiej stronie Xiaomi, telefon ma mieć ekran w technologii 2,5D oraz 3 wersje kolorystyczne: gradienty czerwony, czarny i niebieski. Prawdopodobnie może on mieć (w końcu!!!) NFC - takie plotki są, ale wg Lei Juna, CEO Xiaomi, może być on dodany za cenę powyżej 2 tysięcy juanów. Być może będzie kolorowa dioda powiadomień, nie wiadomo.. Ekran 6,3 cala z łezką jak w OnePlusie 6T. Bateria 3900mAh ze wsparciem dla QC 3.0, ale ładowarka będzie prawdopodobnie standardowa (5V 2A), port USB-C. Telefon będzie wspierać nową imitację trybu nocnego w aparacie od Xiaomi - czy przyniesie to za sobą polepszoną jakość zdjęć? zobaczymy... Aprarat oczywiście podwójny - z czego na pewno jeden to 48 megapikseli, drugi na razie nie wiadomo - w tłumaczeniu aparatu które zdekompilowałem wczoraj z china jest jeszcze jakiś tryb 32 megapikseli, więc może on? nie wiem... na pewno będzie jakiś tryb "muzyczny" czy coś - materiały filmowe na to wskazują. Procesor - prawdopodobnie jedna z dwóch możliwości: Snap 660 (ponoć taki pojawił się na Geekbenchu w podobno RN7) lub Snap 675 (tu z kolei info z TENAA). Nie wiadomo nic odnośnie ceny - ponoć ma wynosić między 1000 a 2000 juanów. Ale to też nie jest info potwierdzone. Zobaczymy jutro, czy będzie jakaś rewolucja, czy kolejny zawód... źródła: http://bbs.xiaomi.cn/t-36100237, http://bbs.xiaomi.cn/t-36019936, http://bbs.xiaomi.cn/t-36100556,
  16. Na Globalu tego nie ma... przynajmniej nie na 10.0.6.0...
  17. Nie wiem czy będzie jeszcze jeden reupload...
  18. Nie jest spolszczone bo w międzyczasie zmieniły się kwestie w aplikacji Zegar. I teraz już wygląda to inaczej niż przedtem. Przywrócę wieczorem to co było. wysłane z RN5 via Tapatalk
  19. Ta paczka wprowadza starszą wersję Motywów, która nie ma problemów takich jak brak przycisku Udostępnij, przekierowywanie z menu Tapety na pulpicie wprost do głównej strony Motywów czy powiadomienia o uruchomionej aplikacji, których nie da się usunąć. https://www.mediafire.com/file/a9zp31unkuv1zkc/ThemeManagerFix.flashable.zip/file Tu poprawiona aplikacja Pogody od Xiaomi, która nie wywala się za pierwszym razem jak ta która była dodawana do 9.1.3. Xiaomi naprawiło ten problem. https://www.mediafire.com/file/dt404m57va9ur2g/WeatherFix.flashable.zip/file Paczki do wgrania przez TWRP tak jak zwykła aktualizacja, będą już uwzględnione w kolejnej aktualizacji.
  20. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Pobierz MIUI... Jest na samej górze... ;/ wysłane z RN5 via Tapatalk
  21. Format Data, nie wipe data... wysłane z RN5 via Tapatalk
  22. https://dl.twrp.me/natrium/ pierwszy plik ściągasz. Uruchamiasz TWRP > Install > na dole Install Image > szukasz pliku img > w wyborze partycji zaznaczasz recovery > instalujesz > uruchamiasz ponownie do recovery > instalujesz MIUI wysłane z RN5 via Tapatalk
  23. Ściągnij i zaktualizuj ręcznie z miuipolska.pl. Jako że to nowa wersja Androida, a najpewniej nie masz zaktualizowanego TWRP, przed zrobieniem aktualizacji MIUI uprzednio zaktualizuj TWRP.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...