Skocz do zawartości

sebnesto

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia sebnesto

Mitu

Mitu (1/14)

  • One Month Later
  • One Year In
  • Week One Done

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Temat do zamknięcia, znalazłem jakiś poradnik za pomocą którego wpisałem dwie komendy i zaczęło działać Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  2. Siema dzisiaj zainstalowałem twrp i jest problem bo nie mogę w niego wejść przyciskajac power + jedynie działa na niego komenda "fastboot boot twrp.img". Zainstalowałem miui polska niestety gdy ściskam power + wyskakuje chińskie recovery. Ktoś ma jakiś pomysł? Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...