Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Był jakoś aktualizowany, coś było przy nim grzebane? Nie ma na dole w recovery żadnego czerwonego komunikatu, tak?
  2. Na zgodę tak, ale na samo odblokowanie nie... przecież musisz czekać 360h... ta metoda nie działa już od kilku miesięcy.. wysłane z RN5 via Tapatalk
  3. Wgraj OrangeFox i będzie normalnie widzieć...
  4. Spróbuj bez niej, u mnie też był czasem problem ale nie musi ta opcja być aktywna.
  5. Xiaomi.eu i miuipolska to to samo. Zatem wybór pomiędzy Global Beta a Xiaomi.eu. Najlepiej sprawdź obydwa i później zdecyduj... Każdemu odpowiada co innego...
  6. Wgraj TWRP pod ursa (Mi 8 EE) i potem Xiaomi.eu pod ten model.
  7. Mi 8 EE nie równa się Mi 8 Pro!!! To dwa inne urządzenia, inne nazwy kodowe... jak to w ogóle wgrałeś?? Wgrywaj ASAP Mi 8 EE... Jaki masz błąd? Prawdopodobnie wgrałeś TWRP od Mi8Pro zamiast Mi 8 EE..
  8. Wgraj OrangeFox i w ustawieniach tego recovery zaznacz opcję Obsługa MIUI OTA i Dezaktywacja stockowego recovery. Wtedy update pójdzie ci bez problemu i zostanie te recovery które masz.
  9. Wgraj OrangeFox, na nim musi wykryć. Jeśli nie wykrywa to problem po stronie telefonu, innej możliwości nie widzę. Jakoś TWRP przecież wgrałeś...
  10. Zagaduję że jest to celowe zachowanie, nie bez powodu w tłumaczeniu jest to, że po XYZ godzinach nieaktywności należy podać PIN. Może po prostu przez kilka godzin telefon był nieaktywny i minął ten okres nieaktywności (godzina? Więcej? Nie wiem). wysłane z RN5 via Tapatalk
  11. Na Globalu jako Zainstalowane aplikacje, ostatnio na MIUIPolska zmieniliśmy to na Zarządzanie bo tak zmieniło MIUI. wysłane z RN5 via Tapatalk
  12. Ale na czym polega ten problem? Bo ja żadnego problemu nie widzę wysłane z RN5 via Tapatalk
  13. Na pewno będzie możliwe? Raczej wątpię, przecież Xiaomi specjalnie robi CN wersję i unieruchamia system po blokowaniu bootloadera na Globalu (ale chińskiej wersji telefonu). To nie tylko na MIX3, ale praktycznie na wszystkich nowych telefonach.
  14. i.mi.com i tam próbuj..
  15. Jak zainstalowałeś miuipolska na pewno to zignoruj ten komunikat. Czasem na Redmi 4A tak miałem jak czyściłem bez potrzeby /system.
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. W OrangeFox juz wiele razy zmienialem przez chmod w menedzerze plikow i nigdy nie mialem takiego problemu. I kopiujesz oczywiscie do /system a nie glownego katalogu w menedzerze? wysłane z RN5 via Tapatalk
  18. Wgraj Magiska i będzie działać. SuperSU nie jest już rozwijany... wysłane z RN5 via Tapatalk
  19. Magisk uninstaller przez TWRP i potem wgranie 17.1...
  20. Miałem i nadal mam na 8.12.27. Zaktualizuj aplikację Google w Google Play.
  21. Podeślij log z MiFlashUnlock... (zębatka > Log Path > plik miflash_unlock.log)
  22. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Taka powinna być. Proline raczej chińczyków nie sprzedaje, kupowałem Redmi Note 5 u nich, mam wersję Global.
  23. Ja nie mam żadnych problemów z Magiskiem - ani 18.0 (choć nie wgrywałem go osobiście tylko wgrywa się wraz z miuipro), ani 17.3 - poza lagami po pierwszym starcie, ale reboot zwykle pomaga.
  24. Oki, już znalazłem. Dodałem, powinno być w następnej wersji (9.1.10, bo 9.1.3 prawdopodobnie nie wydamy).
  25. Podpisów raczej posiadać nie będzie, angielskie tłumaczenie też podpisów nie posiada. Niemniej zorientuję się czy da się coś zrobić. wysłane z RN5 via Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...