Jump to content

Grothgar

VIP
 • Posts

  1,029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Grothgar last won the day on January 28 2017

Grothgar had the most liked content!

About Grothgar

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Berlin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Max 3

Recent Profile Visitors

3,057 profile views

Grothgar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

140

Reputation

 1. Gdzie mogę kupić oryginalną baterie do wymiany? Bo moja już ledwo zipie (zostało jej 900mAh wg Accubattery) i trzyma 2h sot
 2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 3. Nie wiem czy to nie jakiś problem z kalibracją wskaźnika baterii ale schodzi nieziemsko powoli. Jestem świeżo po aktualizacji z 8.11.15 (oreo) na najnowszy 8.12.13 (PIE) i bateria po prostu nie chce schodzić. Na poprzednim sofcie przy 73% miałbym może 2,5h sot
 4. Nie rozumiem też dlaczego zrezygnowali z gestu przejścia do poprzedniej aplikacji.
 5. Mam, ale ona nie powinna tak działać. Powinna wybudzić raz (po otrzymaniu) a potem już pozwolić wylaczyc ekran. W ogóle powiadomienia na ekranie blokady kuleją w tej wersji. By w ogóle się wyświetlały trzeba wyłączyć i ponownie włączyć powiadomienia tej aplikacji w ustawieniach. I tak przy każdym uruchomieniu aplikacji.
 6. Pytanie do użytkowników najnowszej wersji. Czy również występuje problem z wybudzaniem na ekranie blokady? Jestem na ostatniej wersji z oreo (tj. 8.11.15) i przy powiadomieniach na ekranie blokady ekran cały czas się wybudza od razu po wyłączeniu, dopóki nie odczytamy widniejącego powiadomienia.
 7. W zasadzie to ta 9-tka na razie nic nowego nie wnosi. Poza problemami z kompatybilnością i nikomu nie potrzebnymi przyciskami na ekranie ostatnich aplikacji.
 8. Na najnowszym xiaomi.eu z androidem 9 ten kernel jest niestety bezuzyteczny. Nie dziala wifi (nawet z fixem) a uruchomienie jakiegokolwiek aparatu konczy sie czarnym ekranem.
 9. Android 9 juz jest w najnowszym xiaomi.eu Nie dość, ze instalacja na starsza wersje zakończyła sie u mnie bootloopem, to po wipe i ponownej czystej instalacji wszystko chodzi 2x wolniej.
 10. Poprawione 1050zł z Polski to bardzo dobra cena. Widziałem, że pracujecie nad OC GPU. Będzie coś z tego?
 11. Odkopalem ostatnio starego Mi Maxa z szuflady. Nie był w ogóle używany od roku ze względu na uszkodzony ekran. Teraz wpadłem na pomysł by ten ekran zakupić i wymienić. Ale bateria (lub układ ładowania) chyba szlag trafił. Na chwilę po podpieciu do ładowania zaswiecila się czerwona dioda, jak gdyby zwyczajnie ladowalo, lecz po chwili zgasla i telefon zdechł. Prawdopodobnie napięcie w baterii przez ten rok spadło do 0,0, nie stawiała oporu i coś przypaliłem przy podpieciu. Nie włącza się, nie ładuje się (ładowarka zimna). Pytam bo może ktoś kiedyś był w takiej sytuacji i jakoś postawił na nogi telefon po długim czasie leżakowania.
 12. @Chlastek Swietne zdjęcia. Te w manualu bajka.
 13. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 14. Beta zazwyczaj rozwiązuje większość takich problemów a ludzie się dziwią, że je mają siedząc na starych i nieaktualnych wersjach stable...
×
×
 • Create New...