Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. 1. Ponieważ Global Beta to ROM oficjalny od Xiaomi to gwarancji raczej nie tracisz. Z customami może być inaczej, ale w razie W da się na Globala wrócić bez większych problemów. 2. Ściągasz paczkę Bety z witryny pobierania MIUI (en.miui.com), wchodzisz w aktualizator, klikasz kilka razy w ikonę 10 aby odblokować możliwość wyboru paczki aktualizacji, wybierasz ta paczkę i leci. Dane znikną podczas przechodzenia na betę więc zrób kopię. Do wgrania custom ROMow musisz już mieć odblokowany bootloader - więcej info w dziale tutoriale.
  2. Prawdopodobnie procka, fastboot z nieznanych przyczyn ma problemy z działaniem z Ryzenem.
  3. Nie piszemy capsem, Nie wiadomo czemu cofnęli, Pewnie kiedyś dadzą jeszcze raz, Beta ma przecież Oreo, Pie i wyżej to możesz sobie ogarnąć custom ROMami.
  4. Nie masz przypadkiem kompa z Ryzenem? Na nim są problemy. Mozesz spróbować nieoficjalnego narzędzia, robi dokładnie to samo co oryginalne: https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/tool-miunlocktool-unlock-bootloader-t3782444
  5. Norma przy wgrywaniu przez recovery. Musiałbyś wgrać przez MiFlash by działało normalnie.
  6. Ponieważ to Global to nie możemy ci pomóc. tu zajmujemy się tylko xiaomi.eu/miuipolska. właściwe miejsce do zgłaszania takich bugów to aplikacja Opinie.
  7. Nie ma ładowania bezprzewodowego. Takową funkcję mają tylko flagowe Mi. Jeśli chcesz Oreo to musisz sobie ściągnąć ręcznie ale raczej nie uda ci się zaktualizować. Były dwie aktualizacje na Oreo i obydwie zostały wycofane. Ewentualnie możesz wgrać Global Betę.
  8. Powinna być w ustawieniach gdzieś opcja-przełącznik o nazwie Pokazuj sugestie. W nim powinieneś móc to wyłączyć.
  9. Prawdopodobnie zablokowałeś bootloader i dlatego uruchamia się do recovery (chińska wersja telefonu a wgrany Global). Pisz do MiCenter.
  10. A zaakceptowałeś klucz na telefonie po włączeniu? jak był komunikat?
  11. Ostatni raz uprzedzam - proszę zaprzestać wszelkich offtopów i kłótni typu "Janusze biznesu" lub przenieść je do oddzielnego wątku. Kolejne takie posty dostaną ostrzeżenie bez uprzedzenia. Zachowajmy przynajmniej jakieś normy wypowiedzi..
  12. Wgraj albo soft przez MiFlash (Globala), albo recovery pod Oreo, ostatni update dev i potem recovery pod Pie...
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. jak wyżej... wystarczy czytac.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. To tu. dummy.img
  16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W przypadku Orange zajrzyj do wątku z aktualizacją 9.4.25 (pierwszy post), wszystko jest tam opisane.
  17. Potrzebujesz obrazu antirbpass by zainstalować przez fastboot na stałe. Tu opisałem bardziej (przy instalacji MIUI Pie):
  18. A spróbuj wszystkie 3 przyciski. Nie wiem jaka miałeś wersję MIUI ale może wejdzie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  19. Nie puścili jeszcze publicznie dla wszystkich, ale zakładam że tak. Updater prawdopodobnie ci jej nie przepuści jeszcze więc wskazane wgranie przez TWRP.
  20. Jakby ktoś mimo wszystko chciał globala to tu.
  21. Prawdopodobnie wam przez aktualizator nie pójdzie, ale możecie sprawdzić. Samo sprawdzenie wam telefonu nie uwali, zwróci najwyżej komunikat że nie można zainstalować i tyle.
  22. Wyczyść dane z poziomu recovery... (Vol+ i power)
  23. Zrobiła się aktualizacja z Google Play, odinstaluj ją i odznacz opcję aktualizacji w sklepie play by się nie aktualizowała.
  24. Na pewno masz 9.4.18? Bo na tym jest już to naprawione i powinno działać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...