Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. No właśnie nie wiem jak to wygląda. Musimy czekać do przyszłego czwartku czy update się pojawi czy nie... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  2. Zablokowałeś bootloader. Odblokuj go przez MiUnlock, może przejdzie. Telefon odpalasz w fastboocie. Jak nie to wgrywasz Globala z trybu EDL. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  3. Nie wyjdzie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. Treść online, nie możemy jej przetłumaczyć. Reszta - sprawdzę w weekend wszystko. @the4anoni wczoraj wieczorem dodałem, powinno być OK.
  5. Cytuję: Starting from April 4th, the Redmi team will stop providing updates to the developer ROM for Redmi released in 2016, including: Redmi 3S/3X, Redmi Note 3 SE, Redmi Pro, Redmi 4 series, Redmi Note 4, Redmi 4A.The normal upgrade for other devices will not be affected for the time being. If there are any changes for other devices, we will keep users informed. http://c.mi.com/thread-1884508-1-0.html?lan=en
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Po prostu wiem. Bo mam linki do China. Jeśli wydadzą 9.4.3 China (na razie z tego co wiem jest delayed dla MI9SE) to wydamy MI9SE 9.4.3.
  8. Dzisiaj wydali pierwsza betę dla MI9SE więc prawdopodobnie eu będzie w przyszłym tygodniu (w ten czwartek China nie będzie) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  9. Musi działać. Jeśli nie działa to próbuj zmienić w build.prop wartość dla persist.vendor.camera.HAL3.enabled z 0 na 1. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Jest OrangeFox oficjalny, ewentualnie TWRP jakieś z 4pda bo już są nowe Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Wgrywałeś nowsze TWRP pod Pie?
  12. Mi Store (albo Apps, już nie pamiętam) > szukasz w szukajce Google > znajdzie ci jakąś apkę po chińsku z logo google play > ściągasz ją, instalujesz > sama ci potem będzie instalować potrzebne usługi Google.
  13. Na to mi wskazuje build.prop z china 9.3.25, my daty nie modyfikujemy ;p na 9.3.28 na pewno jest 1 lub 5 kwietnia 2019. Specjalnie poszukałem na telegramie screenów, musisz mieć coś źle u siebie.
  14. Możesz. Wgrywasz globala, potem Magiska i masz. Osobiście do OTA na Globalu polecam wgranie OrangeFox Recovery - działa z OTA świetnie a przy okazji od razu ogarnia za nas forced encryption (nie musimy wgrywać lazyflashera czy innych cudów).
  15. Wybacz, zagapilem się No to cóż, nie wiem co jest grane.. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  16. Kacper Skrzypek

    Pocofon

    Na Globalu na pewno jest (sprawdzę dla pewności jutro rano, kolega ma Redmi 4X obok, ale jestem prawie pewien że ma). Zatem pytanie brzmi, jaka wersja MIUI?
  17. Hm, raczej nie :p Moze po prostu jakas apka została w cache i ładuje się z starej wersji (usunięcie folderu data/system/package_cache w twrp powinno naprawić problem)
  18. Z tego co wiem na MIUI Oreo jest inny wpis w build.prop do cam2api niż w MIUI Pie, dlatego nie działa.
  19. Jaka masz paczkę? Co do najnowszej - patrzyłem na 9.3.26 ale 28 raczej będzie mieć to samo.
  20. Tu paczka https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397927800
  21. Pytanie do Xiaomi, to jest kwestia China. Z tego co wiem najnowsza wersja ma kwietniowe poprawki. Co do cam2api tu paczka https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397927800
  22. Zainteresowanych proszę o sprawdzenie czy to recovery działa na naszym ROMie niby ktoś testował na 9.3.25 i działa, ale wolę się upewnić (link z mojego serwera, bo nie da się linkować wprost z Telegrama - nie moja robota): http://anglov.pl/~orjon/TWRP-whyred-9.0.zip
×
×
  • Dodaj nową pozycję...