Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jest możliwe i jest bezpieczne.
  2. Na miuipolska były takie problemy z Orange i rozwiązaniem była zmiana APN na poprawny.
  3. Jakie logi? Nie ma czegos takiego jak logi pliku build.prop. Po prostu Twoje urządzenie ma coś dziwnego z ta aplikacja. Wiem że na MIX2 były problemy z ściągnięciem niektórych aplikacji (@Zenon też widzę ma kłopot) - napiszę do Acida.
  4. Ale on chciałby zachować dane. A wybrana opcja w EDLu nie ma znaczenia, i tak kasuje dane...
  5. Bootloader się podmienił na sakura, stąd komunikat. Wgrywasz zapewne sakura_india. To niestety dwa różne bootloadery stąd dwa różne obrazy i urządzenia.
  6. Spróbuj pobrać z apkmirror. Powinna się normalnie aktualizować. Nie instaluj gappsow.
  7. Mapy powinny być dostępne normalnie w Google Play. My ich nie dostarczamy razem z ROMem.
  8. Z zablokowanym bootloaderem?
  9. Polska premiera MI9SE odbędzie się w przyszły wtorek, 16 kwietnia. https://www.gsmmaniak.pl/988202/xiaomi-mi-9-se-polska-premiera/
  10. Wersja MIUI jest OK. Nie masz przypadkiem kompa z Ryzenem? Są jakieś problemy z odblokowaniem na nim bootloadera, nie wiadomo czemu. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Raczej nie, nasz mod na odblokowanie twarzą nie działa.
  12. RN4 Snapdragon i Redmi 4X mają dzisiaj aktualizację 9.4.8 wydaną przez china także ich to nie dotyczy. Tylko urządzenia z 6.0.
  13. Spróbuj uruchomić jako admin albo sprawdzić inna wersję MiUnlock... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  14. Tylko EU i inne np. MiuiPro. Nie ma tego na Globalu.
  15. EDL nie ma na Redmi Pro bo to model z Mediatekiem. Możesz spróbować wgrać soft przez SPFlashTool (chiński), ale czy zadziała - ciężko powiedzieć...
  16. Na razie tylko China. Nie ma jeszcze globalnych bet. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  17. Nie wiadomo właśnie. Info są sprzeczne. Ponoć nie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  18. Musiałbyś chyba z paczki miuipolska wziąć folder /system/system/media/miui_mod_icons i wsadzić go do Globala. Ale tego nie zrobisz bez TWRP lub roota.
  19. Spróbuj MiUnlock 2.2.406.5, z tego co widzę na 4pda ludziom jakoś działa.
  20. Niestety ale już nie. Sposób Acida przestał działać.
  21. Teraz musisz odblokować i powinno się normalnie odpalić bez wchodzenia w TWRP. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  22. Nie wiem czy miał Globala czy miuipolska. Ale wiem że blokowały się bootloadery po którejs aktualizacji z 2018. Nie pamiętam już której. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  23. http://anglov.pl/~orjon/miflash_unlock-en-3.3.525.23.zip Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...