Maciejos82

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Maciejos82

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To samo się przed chwilą pojawiło z Messengerem wykrył aktualizację 200kb. Jakiś pomysł co mogę zrobić ?
 2. Mam problem z Facebookiem, sklep play widzi u mnie aktualizacje 2mb, 0,5mb bądź inne o podobnej wadze i nie można tego zaktualizować ani nic wywala, że nie można zaktualizować, jak zniknie to za jakiś czas znów powraca. A drugi problem z nagrywaniem video przez aparat, nie ważne jaką jakość wybiorę to i tak nagrania zacinają się, klatkują się, jestem na globalu miui 11 ?
 3. Dzięki Orjon, lecz nadal mam pytanie czy u kogoś po instalacji romu, jest z automatu zainstalowany jooma i facebook oraz amazon czy to może być z moim kontem google powiązane, że tak się dzieje oraz co z tym ewentualnie zrobić serwis pomoże ?
 4. Dzięki za odpowiedź, to ostatnie pytania nie: bootloader odblokowałem Xiaomi mi toolem, czekałem bodaj 5 dni na zgodę jest możliwość, że bootloader jest źle odblokowany ?
 5. Orion przeszukałem i tą funkcje znalazłem, ale i tak po ponownym wgraniu roma czy to przez zipa, czy aktualizacjią ota, czy mi flashem czy Xiaomi mi toolem i tak to powraca. Więc albo to coś z samym rom globalem jest albo co?. Ewentualnie dam do serwisu ale to ostatecznie, bądź to oleje
 6. 1.Region Polska Co do 2 dzięki za odpowiedź rozumiem Kolejne zapytania mam, od dłuższego po instalacjach roku pojawia się okno więcej aplikacji z Facebookiem, Amazon i Jooma i to muszę za każdym razem usuwać kiedyś tego nie miałem na tym samym romie. Co mogło to spowodować, dodam, że miał aktualizacje do najnowszego romu w wersji China Stable na Oreo, potem nie mając bootloadera wgrałem Global Developer bo inne nie mogłem, dopiero jak bootloadera odblokowałem to wróciłem na globala i zaczęły się te rzeczy pojawiać włącznie z poprzednimi ? U innych to samo okno się pojawia ?. Skąd to się mogło wziąć, że on pamięta za każdym wgraniem romu, że ma być okno więcej aplikacji z Facebookiem Jooma i Amazon a kiedyś tego nie było samo się pojawiło od tak i czy dawać go do serwisu by coś z tym pomyśleli czy raczej mam to olać ? nie piszemy posta pod postem. korzystamy z funkcji edytuj /Orjon
 7. Mam 2 mini problemy z Miui 10 rom Global 10.1.1.0 NCKMIFI, wgrywany był przez zipa, pobrania paczki, mi flash i xiaomitool v2 i nie zależnie skąd instalowany, to po instalacji i konfiguracji jak jest zablokowany mam ustawione na pin to na górze pisze mi 4g a jak odblokuje go to pokazuje mi lte. Choć za różnym wgraniem roma jest różnie raz normalnie i mam i tu i tu lte, a za innym tak jak pisałem to 1 problem, 2 to taki że po instalacji i konfiguracji z automatu pobiera i instaluje się instant apps i usługi google play, a za innym wgraniem nie pokazuje się to ? Czy u kogoś jest to samo, jest się czym przejmować czy też nie ?.
 8. Sprawdź czy nie masz wśród ikon, ikony w której środku znajduje się ikona mniejsza z chromem, tam może być i wejść tam i przenieść na pulpit chroma. To samo jest u mnie tylko z fejsem i tam się znajdował.
 9. Dostałem aktualizację do 10.2.1.0 OCKMIXM i pisze że mi, że to stabilna wersja ale globalna wersja czy chińska?. Sklep play mam normalnie ale jak chcę pobrać przez OTA jeszcze raz to pisze mi brak połączenia spróbuj później ? ma ktoś pomysł co zrobić czy raczej zostawić jak jest ? P.S za 3 dni będę mógł odblokować bootloader więc już sobie poradzę.
 10. Na messengerze lite, nie widzę zdjęcia profilowego koleżanki, mimo iż ma ustawione, próbowałem czyścić dane aplikacji, reinstalacji messengera oraz wgrywania romu i nic nie pomogło, co powoduje ten problem?
 11. Masz rację, bardziej mam inną zagwozdkę wygrywam codziennie po 2 odc anime na kartę sd, i jest bdb ale zauważyłem że coś zapycha mi miejsce na karcie 16gb, jakieś pliki inne tak tpisze w tym sprzątaczu gdzie pokazuje co ile zajęte w miui, i co rusz jak wgrywam odcinki nowe to miejsca mi ubywa, tak jakby coś się tam zapisywało i zabierało miejsce na sd ale nie wiem co?
 12. Ponawiam pytanie przejmować się tym, czy olać i od czego to zależy ?
 13. Może i głupi pytanie/problem, ale dlaczego za każdym razem po wgraniu romu pokazuje mi inną wielkość aplikacji do pobrania. Raz pokazuje 94,9mb do pobrania a za kolejnym razem 99,6mb, od czego to zależy i czy przejmować się tym, czy raczej olać ?
 14. Może spróbuj ustawień fabrycznych, albo reinstalacji romu