Jump to content

Maciejos82

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Maciejos82

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco M3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj zrobić ustawienia fabryczne, jeśli to nie pomoże to przez mi flash toola wgraj na czysto roma, pamiętając o zaznaczeniu clean all samo bo inaczej bootloader się zablokuje.
 2. Ja jeszcze tylko takie zapytanie wgrałem rom stabilny eea 12.0.6.0 fastboot tym razem przez mi flash z wybraniem opcji clean all, i po wgraniu Roma pojawiło mi się dodatkowo 5 preinstalowalnych gier a wgrywając wcześniej wersję recorvery nie było gier dodatkowych, oraz mimo wyboru clean all nie usunęło mi notatek. Skąd jest różnica datowania romu recorvery a fastboot przesyłam fotkę celem pokazania ? Ktoś coś
 3. Stąd załączam fotkę, to wgram recorvery tylko nie mogę znaleźć w pocophone opcji pobranie zipa pod trzema kropkami nie widzę opcji wybierz paczkę ZIP
 4. From WP Akurat muszę od nowa wgrać starszą wersję gdyż obecnie na becie zainstalowanej przez ota mam problemy, które wymieniłem wyżej w wątku, jak się pojawi stabilna wersja 12.0.6.0 to dopiero wgram nową.
 5. Netoper dzięki za odpowiedź to w takim razie zablokuje bootlader, tobie aanonimowy 48 również dziękuję za odpowiedź pozdrawiam i miłego dnia wam życzę.
 6. No dobra ale jak zablokuje bootlader a w przyszłości będę musiał wgrać rom na czysto to znów odblokowywać i czekać na zgodę chyba, że ponowne odblokowanie już bez czekania będzie. Z Netflixa nie korzystam. ?
 7. aanonimowy 48 tak bo u mnie od kupna fona był rom 12.0.5.0, powinieniem wcześniej więc napisać, że rom EEA był a nie że global był i chyba muszę wgrać na czysto rom EEA z takim romem kupiony w RTV euro AGD był
 8. Więc tak zablokowałem aplikacje tak jak radziłeś ale nic to nie dało i nadal rozłącza opaskę z tym, że teraz trzyma dłużej bez rozłączania 7h przez noc było a przed chwilą znowu rozłączyło jakieś pomysły co jeszcze zrobić można ?
 9. frrancuz dzięki za odpowiedź już ustawiam
 10. Mam problem z opaską mi band 4 na pocophone M3, po różnym czasie rozłącza mi ją na kilka sekund i spowrotem zaraz łączy, wczoraj miałem to co kilkanaście minut i napis na górnej belce opaska nie jest podłączona w nocy odziwo 7h trzymała a rano znowu rozłączyło ją na kilka sekund. Mam ustawiony autostart, działanie aplikacji w tle bez ograniczeń oraz próbowałem resetować ustawienia sieciowe bez skutku, kłódki też nie mogę założyć na mi ficie bo w tym telefonie nie jest dostępna ?
 11. Orion dzięki za odpowiedź i życzę miłego dnia.
×
×
 • Create New...