Jump to content

agadi

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi note 5

agadi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. niestety nie poszło mi nie dałem rady połatać uceglonego telefonu , może jakiś serwis polecicie bo mój zasób wiedzy i możliwości się wyczerpał a nie chcę jeszcze bardziej namieszać z góry dziękuję
 2. dzięki za pomoc ale coś mi nie pykło przez MIFlash początkowo się połączył i mielił z godzinę i zaczęło wywalać logo MI do main menu i tak w kółko pasek postępu wyglądał na 100 % ale cały czas mieliło po odłączeniu i próbie odpalenia wywalało do main menu . Po ponownym podpięciu do pc i ponownej próbie instalacji przez MIFlash od razu po sekundzie wywalało błąd i pasek stanu postępu robił się czerwony ( jestem cienki jak POLSILVER )
 3. witam po zainstalowaniu aktualizacji zwiesił się i nic nie mogę zrobić poza wejściem na bootloader, nie mogę wyłączyć telefonu ani włączyć recovery aktualizację pobrałem z działu " pobierz MIUI " na Miui Polska tyle tylko ż była o dziwnym Nr. xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_V10.3.4.0.OEICNXM_v10-8.1 ( po kilku godzinach zniknoł ten soft a pojawił się xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_9.4.25_v10-9 ) , instalacja szła ok do momentu uruchomienia zawisło i wisi czy da się coś z tym zrobić ?? POMOCY
 4. po zainstalowaniu V10.3.4.0.OEICNXM_v10-8.1 nie chce się wzbudzić system zwiesiło się na logo MI i stoi nie mogę włączyć recovery jedynie załącza się fastboot . co czynic z tym ??
 5. witam jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 2 od dwóch dni prawie wszystko działczy po polskiemu system mam MIUI7 Polska miui 7.0.6.0.0 wersja stabilna . Na stronce najświeższy soft to 6.3.3 którego i tak nie udało mi się zainstalować wywaliło jakiś błąd , zostawić ten soft ( prawie się przyzwyczaiłem do tego tłumaczenia ) czy kombinować z innym softem ??
×
×
 • Create New...