Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. ...nie masz racji. Po prostu zapewne podczas instalowania img w samym TWRP nie odznaczył boot (jest tam do wyboru), stąd problem. Wypakuj boot.img z global bety i wgraj go jako boot.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Data, dalvik, cache. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. Bez wipe się nie obejdzie bo to starsza wersja. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Sprawa została wyjaśniona w wiadomości prywatnej - trwałe umiejscowienie TWRP było możliwe po zrobieniu Format Data.
  6. Musiałbyś po uruchomieniu TWRP zrobić wipe dalvik i cache. Wtedy być może przestanie się przywracać ten Mi-Recovery. Ale potem oczywiście musisz twrp zainstalować (tak jak robiłeś, z pamieci telefonu).
  7. Jaką dokładnie wersję MIUI masz na telefonie? Nie ogólnie, bo to nic nie da, dalej nie będę wiedzieć, a to ważne.
  8. Raczej nie. Pewnie po prostu nie puścili publicznie, tylko dla jakiejś randomowej grupy użytkowników.
  9. Nie wiem, być może. Tu masz z sakury fastboota: dummy.img
  10. Tapnij kilka razy ikonę 10 w aktualizatorze i powinny ci się odblokować dodatkowe funkcje. Tam będzie m.in. wskazanie paczki aktualizacji i tam wskazujesz paczkę do aktualizacji.
  11. Po wgraniu TWRP zrób komendę fastboot reboot, zaakceptuj i trzymaj vol+ i power.
  12. Ciężko żebyś miał skoro na razie to jest prawdopodobnie ukryte na Globalu (a taki rom najwidoczniej posiadasz). Spróbuj wyłączyć to przez terminal emulator: cmd uimode night no
  13. Można aktualizować, a czemu nie?
  14. To kto wgrywa? Chętnie zobaczyłbym jakieś opinie https://miuipolska.pl/android-q-beta-3-wydany-takze-na-xiaomi/
  15. Jest opublikowany. https://www.mi.com/global/androidqbeta/
  16. Przypominam o tytule wątku. Dyskusję o Pixelach prosiłbym przenieść gdzieś indziej
  17. Być może to bug, spróbuj zrestartować telefon. Ewentualnie jeśli ci to mocno przeszkadza to może wipe..
  18. Nie mam tych fixów już. Mogę wam co najwyżej podesłać apki Pogody i SMSów z ostatniego ROMu dla Redmi 4X/innego modelu jeśli trzeba. Poniższa paczka nie jest do wgrywania w twrp - trzeba ją wypakować i podmienić aplikacje ręcznie. http://anglov.pl/~orjon/apks_santoni.zip
  19. Google Pay na Global Becie może nie działać...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...