Jump to content

12tomek1997

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About 12tomek1997

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @krzychu1301 u mnie to samo. Jeszcze mam problem z NFC bo przestał działać i nie mam pojęcia jak zrobić, żeby działał.
 2. @Orjonczy proces instalacji tego PitchBlack jest taki sam jak w przypadku Twrp?
 3. Czy jest może Orange Fox na ten telefon? Twrp coś u mnie nie chce wgrać nowego systemu i cały czas uceglam telefon.
 4. Znalazłem takie rozwiązanie. Trzeb zainstalować starą wersję messangera. Conajmniej wersję starszą niż 268. Ja zainstalowałem tą wersję i u mnie dymki czatu działają normalnie. Jedyny minus, że nie można wysyłać zdjęć. https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-265-0-0-24-107-release/facebook-messenger-text-and-video-chat-for-free-265-0-0-24-107-android-apk-download/
 5. Znalazłem takie rozwiązanie. Trzeb zainstalować starą wersję messangera. Conajmniej wersję starszą niż 268. Ja zainstalowałem tą wersję: https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-265-0-0-24-107-release/facebook-messenger-text-and-video-chat-for-free-265-0-0-24-107-android-apk-download/
 6. A dobra sprawdziłem, masz rację. Miałem Androida 10, a teraz przeszedłem na 11. Jest na to jakiś sposób? Ewentualnie czy na romie z Miui polska ten problem też występuje? Bo najwyżej przeszedłbym na tą wersję
 7. Mam taką wersję Miui i Androida. Problem jest taki, że po aktualizacji z Miui 12.0.3 na 12.2.4 przestały działać dymki czatu z messangera. Przeszukałem internet i ponoć wina androida 11. Ale jego mam odkąd kupiłem telefon. Jest to prawie 6 miesięcy. Więc w czym może być problem?
 8. Czy tylko mi po aktualizacji przestały działać dymki czatu w messangerze? Jak ktoś do mnie napisze to wyświetla się, ale wygląda inaczej. Tak jak na zdjęciu. Dymek na środku i to o innym kształcie. I tylko z jedną osobą, gdy ktoś inny napisze to nie wyświetla się. A gdy ja próbuje włączyć dymek czatu to telefon tylko zawibruje i nic się nie dzieje. Dymek z Yanosika działa mi normalnie. Jest jeszcze ewentualność, że zaktualizował się Poco Launcher do wersji 2.20.1.17. I może to przez to. Ma ktoś taki problem po aktualizacji do Miui 12.2.4?
 9. @MrBright Dzięki, ten sposób uratował mi telefon. Ale póki co nie próbuję instalować TWRP i Xiaomi.eu. Może jak coś pewniejszego wyjdzie to wezmę się drugi raz za to.
 10. Próbowałem na kilku TWRP i niestety nic nie działa. Chyba zostanie mi tylko wysłanie telefonu do Mi Center.
 11. Tak właśnie robię teraz, ale wciąż pojawia się to samo. Wciąż te same błędy i nadal stoi na ekranie startowym.
 12. Jak w tytule. Odblokowałem bootloader. Zainstalowałem TWRP. Następnie Xiaomi.eu. Wszystko szło jak należy. Ale po tym telefon nie chciał się uruchomić. Zostaje na TWRP albo do Fastboota. Nic nie pomaga. Cały proces zaczynałem kilka razy od nowa. Teraz pokazuje mi takie błędy chyba jak w załączniku plus przy instalacji Error 7. I nawet oprogramowanie się nie instaluje. Może ktoś pomóc? Albo może ktoś wie jak z poziomu Fastboota albo TWRP wyczyścić cały telefon? Bo póki co nie mam żadnego pomysłu, a żaden sposób z forum czy internetu nie działa.
 13. Całe wgranie wszystkiego od nowa też nic nie daje ,zawiesza się na ekranie startu .
 14. Ogólnie na początku miałem problem z tym ,że jak podłączyłem telefon do kompa to komputer widział telefon ,ale pamięć wewnętrzna była jakby pusta. I nie dało się nic wgrać . Dopiero po wgraniu Twrp z tego forum ruszyło coś. Gdzie się robi data partition? Zostawiłem go na noc ,z tym ekranem ale nic nie ruszyło. Teraz zrobiłem format data i po tym od razu wraca fastboot .
 15. Jak w temacie . Zainstalowałem Twrp. Przeszedłem do instalacji Xiaomi.eu ,najnowszej wersji. Wszystko przebiegło pomyślnie ,a teraz telefon stoi na ekranie startu i nie chce się włączyć. Jak próbuję włączyć Twrp to wyskakuje mi fastboot i muszę na nowo przechodzić całą procedurę instalacji . Nie jest to moja pierwsza próba instalacji tego. Miałem już Xiaomi Redmi 4X i Redmi Note 7 i za każdym razem udawało się to zrobić bez przeszkód . Teraz nie wiem co zrobić. Ma ktoś może jakieś pomysły ? Będę bardzo wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
×
×
 • Create New...