Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jak robiłeś format data to raczej będzie smigac. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  2. Aplikacje które działają z AOD: Na xiaomi.eu: Instagram, BlackBerry Hub, Wiadomości Google, Lista zadań Google, Hangouts, KakaoTalk, Outlook, Skype (wszystkie wersje, bo są widzę 3), Snapchat, Tapatalk, Telegram, Telegram X, Viber, VKontakte, WhatsApp (zwykły i Business), WeChat, QQ, Messenger, LINE, Gmail, domyślna apka Poczty, domyślny Kalendarz, Kalendarz Google, SMS, Telefon. (pogrubione - także na Globalu).
  3. Bo zapewne naprawili. Ale na becie. Wersje stabilne są później niż beta.
  4. Dostępna aktualizacja do wersji V10.2.26.0.PFAEUXM. Changelog standardowy, czyli: Pełny ROM: http://bigota.d.miui.com/V10.2.26.0.PFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V10.2.26.0.PFAEUXM_4f78480317_9.0.zip Przejście z 10.2.22.0 http://bigota.d.miui.com/V10.2.26.0.PFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V10.2.22.0.PFAEUXM-V10.2.26.0.PFAEUXM-e646dde147-9.0.zip Przejście z 10.2.24.0 http://bigota.d.miui.com/V10.2.26.0.PFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V10.2.24.0.PFAEUXM-V10.2.26.0.PFAEUXM-ac4cb5a9e6-9.0.zip
  5. Ale to na becie. A beta nie równa się stable. Mało kto u nas ma Globala Betę, najczęściej jest EEA Stable bo nie da się łatwo przejść na "zwykłego" globala betę...
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Może spróbuj inny dysk?
  8. Spróbuj wgrać jeszcze raz TWRP ale po wgraniu komendą fastboot flash zrób fastboot reboot i przytrzymaj vol+ i power. Jak nie idzie - to czy aby na pewno masz rozpakowany ten plik Globala do miflash?
  9. Jeśli wersja dev jest nowsza od stable - to tylko wipe dalvik i cache. Jak starsza to wipe data, dalvik i cache Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Póki co jest możliwe że będzie mały problem z wersjami na Indie bo one mają wersję davinciin i raphaelin, a nie davinci i raphael. Więc zobaczymy... Redmi K20 było już budowane przez nas więc pewnie niedługo będzie.. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Nie. Nie mam pojęcia... Dzisiaj/jutro zostaną wydane: Redmi S2 - aktualizacja do Androida Pie V10.3.2.0.PEFCNXM, Redmi Note 5 - aktualizacja do Androida Pie V10.3.1.0.PEICNXM.
  12. Wina Ryzena. Na nim fastboot nie chce działać prawidłowo, musisz działać na czymś z Intelem.
  13. Wgraj nowsze TWRP z działu Modyfikacje systemowe (zbiór recovery).
  14. Jak wyżej. Po prostu nie da się cofnąć do pewnych wcześniejszych wersji MIUI (wcześniejszych niż 9.5.19.0 Global stabilne) - ale jeśli korzystasz tylko z Globala, nie wgrywasz miuipolska/innych softów, to nie dotyczy to Ciebie wcale.
  15. No to dementuję: przynajmniej K20 Pro ma. https://www.mi.com/redmik20pro/specs
  16. Jesteś w fastboocie a nie w adb, ale tak, jest ok. w ADB rozpozna ci dopiero gdy włączysz telefon normalnie. Komp z Ryzenem? Na nim są problemy z fastbootem Różnie bywa, ale generalnie - niemal wszyscy.
  17. Wina motywu. Nie został spolszczony przez Xiaomi/developera, nic z tym nie zrobisz. Trzeba czekać na update.
  18. Wiem że MIUI wydalo aktualizacje 9.5.25 która wg changeloga naprawia ten problem w niektórych przypadkach. Czy go zbudujemy - nie mam pojęcia. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  19. Odblokujesz na Global Stable bez problemu. Na razie nie wybieraj żadnego, spróbuj odblokować. Ehhh... Ten komunikat jest mylnie sformułowany.... Nie, nie miałeś robić resetu do fabrycznych. Co masz konkretnie w MiUnlock? Przycisk jest nieaktywny czy co?
  20. Dostępna aktualizacja do wersji V10.3.2.0.PEDMIXM. Linki: pełny ROM - http://bigota.d.miui.com/V10.3.2.0.PEDMIXM/miui_MIMAX3Global_V10.3.2.0.PEDMIXM_4afd841f89_9.0.zip aktualizacja z V10.3.1.0.PEDMIXM - http://bigota.d.miui.com/V10.3.2.0.PEDMIXM/miui-blockota-nitrogen_global-V10.3.1.0.PEDMIXM-V10.3.2.0.PEDMIXM-666b09447f-9.0.zip Changelog:
  21. Spróbuj uruchomić telefon w trybie recovery (vol+ i power), stamtąd albo zainstalować soft ponownie za pomocą XiaomiADB (dział Tutoriale) albo reset do fabrycznych (Wipe Data) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  22. Coś postanowiło się wysypać. Tylko że nie podałeś żadnych informacji jaki masz soft, czy bootloader jest odblokowany itd. Spróbuj uruchomić ponownie telefon, ewentualnie przeinstalować soft (zakładam obecnie że masz Globala - jak nie, to mnie popraw) narzędziem XiaomiADB - dział Tutoriale. Jak to nie zadziała to niestety reset do ustawień fabrycznych.
  23. Dokładnie tak jak napisał @densa.
  24. Ponieważ dział dla RN5 z Snapem 625 istnieje. Jest to po prostu dział Redmi 5 Plus. To identyczne modele...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...