Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Ustawienia > Dźwięk i wibracje > Reakcje dźwiękowe > Kontrola przyciskami głośności.
  2. Wszystkie MIUI 12 Global Beta Stable tak na razie mają, nie przeszły certyfikacji od Google. Ponoc to naprawiają.
  3. Możesz usunąć. Zrobiła ci się kopia systemu prawdopodobnie podczas wgrywania ROM-u.
  4. Ryzyko istnieje zawsze... Ale raczej powinno być ok.
  5. Było sprawdzane na Mi 10 zwykłym. Z tego co wiem większych problemów nie było.
  6. Na Globalu Poco F2 Pro nie ma na razie nagrywania rozmów.
  7. To jest interfejs systemu, czyli pasek powiadomień, menu zasilania, ekran blokady itd.
  8. Global, my nie mamy takiej grubej czcionki na pasku statusu.
  9. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Nie, to jest do Mi 10 Lite Zoom. Oni w Chinach nie mają globalnej wersji Mi 10 Lite. Być może na upartego dałoby się wgrać, ale czy by działało...
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Nie wiem, Xiaomi robi różne cyrki. W związku z rozwiązaniem problemu: https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/page/51/?tab=comments#comment-567105 wątek zamykam.
  13. MIUI 12 Stable wydane na Mi10/Pro. Wkrótce na K20/K30 5G.
  14. Mi 10 Lite Zoom to codename vangogh i jest tylko na Chiny, Mi 10 Lite 5G to codename monet i jest tylko na Global. Na moneta nie ma na razie dostępnego żadnego ROM-u do pobrania, w tym Globala.
  15. On ma Mi 10 Lite 5G, czyli codename monet. Na niego nie ma na razie nic.
  16. Nie miałem żadnej aktualizacji na MB4, dalej mam 1.0.9.48.
  17. Jaka wersja Mi Fita? W google play w informacjach o wersji ciągle widzę 4.1.1 (tj. wadliwą). Edit 23:00 - zaktualizowałem. Wygląda na to, że działa. Wersja dalej 4.1.1. Wersja kodu jest inna - 50302 to wersja spieprzona, 50309 - poprawiona.
  18. Być może. Nie wiadomo.
  19. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  20. Niedługo mają ruszyć testy MIUI 12 Global na RN7, RN8Pro i POCO F1. Dla wszystkich raczej w wakacje, nie spodziewałbym się by to było na początku lipca.
  21. To chyba celowe działanie Xiaomi.
  22. Włącz debugowanie USB (O telefonie -> Pełna specyfikacja -> klikasz kilka razy na Wersja MIUI, aż będzie komunikat Jesteś już programistą, potem Dodatkowe ustawienia > Opcje programisty > Debugowanie USB). Na kompie wejdź w wiersz poleceń tam, gdzie masz Minimal ADB and Fastboot (zakładam, że skoro instalowałeś 12, to dalej go tam masz) Wpisz adb devices aby sprawdzić czy na pewno debugowanie widzi urządzenie poprawnie - na telefonie pojawi się zapytanie dot. akceptacji klucza, zaakceptuj. po tym na kompie będzie ciąg liter i cyfr i obok napis device Przejdź sobie do apki Poczty, ale nie otwieraj jeszcze wiadomości. Na kompie wpisz adb logcat -c - wyczyści to log ze zbędnych starych wpisów, nie będziemy przecież czytać 6mb logów... Po tym wpisz adb logcat > log.txt Po zatwierdzeniu otwórz problematyczną wiadomość, odczekaj z 10 sekund. Po tym ctrl+c, aby przerwać rejestrowanie loga. Wyślij do mnie na priv. Ewentualnie sprawdź jeszcze na najnowszej wersji poczty, bo mogli coś w tym zakresie zmienić, w 20.6.11 jest nowsza wersja.
  23. Tak jak sądziłem. Spróbuj EEA.
  24. Jesteś w stanie podesłać log z momentu gdy otwierasz jakąś wiadomość tego typu? Inaczej może być ciężko to sprawdzić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...