Jump to content

Grzegorz_A

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Grzegorz_A's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A ja mam pytanie gdzie to się włącza, bo nie w tym miejscu gdzie opisuje poprzedni post. I nie chodzi tu o powiadomienie po 5 minutach a o to po sekundzie po zakończeniu nieodebranego połączenia. Najpierw mi to przeszkadzało a teraz mi tego brakuje. Znikło po zmianie ROMu.
 2. Najnowsza wersja nic nie zmienia. Logów na razie nie mam bo nie mogę sterowników ADB zainstalować ale pracuję nad tym.
 3. Jeśli wiedziałbym jak zrobić log to bym podesłał. Już pisałem o tym problemie na Forum lecz bez odzewu. A pojawił się on wraz z Androidem 10, przynajmniej tak mi się zdaje. Już zobaczyłem poradnik jak zrobić log. Spróbuję i podeśle.
 4. Nie wyświetlają się u mnie treści wiadomości email podpisanych cyfrowo które wysyła bank. Co trzeba zrobić aby się one wyświetlały? Android 10 i MIUI 12
 5. Nie wyświetlają się u mnie treści wiadomości email podpisanych cyfrowo które pochodzą z banku. Wiążę ten błąd z pojawieniem się na moim urządzeniem Andrida 10 bo wcześnie wiadomości były wyświetlane. Czy istnieją szanse że wiadomości będą widoczne?
 6. Aplikacja LUPUS (do obsługi i podglądu z kamer) nie działa przy danych mobilnych. Tzn nie łączy się z kamerami. Przy połączeniu WiFi wszystko działa. Zachowanie takie zaczęło się od przejścia MIUI na Androida 10 i czy jest to wersja stabilna czy rozwojowa ciągle mi to nie działa. Uprawnienia aplikacji ustawiane są prawidłowo. Działanie aplikacji sprawdzone zostało na MIUI z Androidem 9 oraz aktualna wersją Pixel Experience Plus z Androidem 10 i wszystko jest OK. Czy są szanse na poprawki tego błędu?
 7. Nie wyświetlają się u mnie treści wiadomości email podpisanych cyfrowo które pochodzą z banku. Wiążę ten błąd z pojawieniem się na moim urządzeniem Andrida 10 bo wcześnie wiadomości były wyświetlane. Czy istnieją szanse że wiadomości będą widoczne?
 8. Aplikacja LUPUS (do obsługi i podglądu z kamer) nie działa przy danych mobilnych. Tzn nie łączy się z kamerami. Przy połączeniu WiFi wszystko działa. Zachowanie takie zaczęło się od przejścia MIUI na Androida 10 i czy jest to wersja stabilna czy rozwojowa ciągle mi to nie działa. Uprawnienia aplikacji ustawiane są prawidłowo. Działanie aplikacji sprawdzone zostało na MIUI z Androidem 9 oraz aktualna wersją Pixel Experience Plus z Androidem 10 i wszystko jest OK. Czy są szanse na poprawki tego błędu?
×
×
 • Create New...