Findfox

Użytkownicy
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About Findfox

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi 3s 3/32

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. Polecam zainstalować pixel experience. Tchnie drugie życie w ten leciwy telefon. Po instalacji u mnie problem z baterią i internetem znikł. Jedyna wada to że nie można wysyłać ani odbierać MMS.
 2. Hej. Mam pytanie, Czy ktoś zna ograniczenia google camera w stosunku do miui camera? Bo chyba z tego co wiem google camera nie korzysta z tele-obiektywu i czy jeszcze są jakieś niedoskonałości?
 3. @sp4ubw Nie udana próba przywrócenia kopii systemu do poprzedniej wersji systemy miui PL. Zatrzymało się na przywracaniu systemu. Po uruchomieniu pisze ,,Magazyn danych urządzenia jest uszkodzony. Urządzenie jest niebezpieczne." Chcę teraz zainstalować China stable przez tryb download mode, aby to naprawić gdyż tryb fastboot nie pomaga. @pkonrad To chyba była kombinacja przycisków do hard resetu, ale nie jestem pewien bo wszystko było po chińsku. Udało się to mi na szczęście naprawić poprzez wgranie China DeV. Ale coś mi flash nie chciał mi wgrywać przez download mode, bo nie pisało że koniec, tylko wygrywało jakby w nieskończoność, mimo to się wgrało. Dla upewnienia się spytam czy ten tryb download mode nazywa się teraz connect with miasistant?
 4. Hej . Jak wejść w tryb download na mi 8? Chodzi mi o kombinacje przycisków.
 5. @Bob17 Po instalacji twrp, jak system nie uruchamia się, wracasz do twrp i robisz format data przesuwając pasek. ( Nie wchodzisz w (advanced wipe). Powinno pomóc.
 6. @latet To chyba raczej w głównej mierze będzie od tego kto jak używa telefonu. Ja naprzykład codziennie ładuje, bo używam trochę GPS, to wymagająca gierka, nie korzystam wgl z Wi-Fi, tylko internet z tela. Poza tym ty chyba masz globala, bo u mnie to inaczej się nazywają te opcje co przedstawiłeś, a do tego mam ich więcej, bo jeden zwie się w kieszeni, a drugi tryb uśpienia. Ale tak z 6 godzin włączonego ekranu jestem w stanie wycisnąć z tej baterii. U Ciebie ta aplikacja podaje 11 godzin włączonego ekranu, to raczej nie możliwe.
 7. @latet Mam te dwie funkcje włączone odkąd mam MI 8 i nie widzę jakiś tego negatywnych skutków. Z moim użytkowaniem, ta bateria radzi sobie rewelacyjnie.
 8. @tpawel Też na moim mi 8 przestało działać VoLTE w sieci Orange. Niewiem nawet z jakiej przyczyny i od kiedy nie działa, bo dopiero teraz zauważyłem. Zawsze działało bezproblemowo.
 9. Mam kolejne pytanie. Czy to normalne że wszystkie rdzenie pracują cały czas? Bo wydaje mi się, że powinny się przynajmniej dwa wyłączyć w celu oszczędzania energii. I chcę po prostu wiedzieć, czy tylko tak u mnie? Czy też u wszystkich posiadaczy mi 8 ma uruchomione cały czas wszystkie rdzenie?
 10. @paveu No ja to się przestraszyłem że ekran do wymiany xd. Nigdy AOD nie używałem. Ale fajnie podświetla np jak zmienia muzyke na Spotify to na zielono, SMS chyba na żółto, mesenger na niebiesko.
 11. @Nezumi Tak jak napisał @pavel (oj chyba wcześniej pomyliłem nick, sorki) Ustawienia>>Ekran blokady i odcisk palca>>Włącz ekran przy powiadomieniach. Teraz tel nie podświetla krawędzi, a zapala ekran i wszystko działa normalnie. Może.... ta funkcja powinna się nazywać podświetlenie krawędzi bocznych czy coś takiego, a nie włącz ekran przy powiadomieniach.
 12. @pavel No i po włączeniu tego krawędzie się nie podświetlają, dzięki
 13. @Nezumi OLED saver nie pomaga niestety
 14. @Nezumi Ale jak mam nawet tak jasność ustawioną powyżej 30% to występuje nadal takie coś. AOD nigdy nie korzystałem.
 15. @paveu Nie mam włączonego AOD. To tylko raz błyska na zgaszonym ekranie wtedy kiedy jakieś powiadomienie przychodzi jakie kolwiek np: jak zmienia się muzyka w spotifu. Mam nadzieję że to nie tylko u mnie ta :-). Ale powiem że nawet ładnie to wygląda, jak krawędzie boczne się zapalają. Spróbuję zdjęcie zrobić jak mi się uda bo to krótko trwa. Edit: Dodane zdjęcie np z mesengera na niebiesko.