Findfox

Użytkownicy
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About Findfox

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi 3s 3/32

Recent Profile Visitors

539 profile views
 1. Findfox

  Czy działa u nas VoLTE?

  @tpawel Też na moim mi 8 przestało działać VoLTE w sieci Orange. Niewiem nawet z jakiej przyczyny i od kiedy nie działa, bo dopiero teraz zauważyłem. Zawsze działało bezproblemowo.
 2. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Mam kolejne pytanie. Czy to normalne że wszystkie rdzenie pracują cały czas? Bo wydaje mi się, że powinny się przynajmniej dwa wyłączyć w celu oszczędzania energii. I chcę po prostu wiedzieć, czy tylko tak u mnie? Czy też u wszystkich posiadaczy mi 8 ma uruchomione cały czas wszystkie rdzenie?
 3. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @paveu No ja to się przestraszyłem że ekran do wymiany xd. Nigdy AOD nie używałem. Ale fajnie podświetla np jak zmienia muzyke na Spotify to na zielono, SMS chyba na żółto, mesenger na niebiesko.
 4. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @Nezumi Tak jak napisał @pavel (oj chyba wcześniej pomyliłem nick, sorki) Ustawienia>>Ekran blokady i odcisk palca>>Włącz ekran przy powiadomieniach. Teraz tel nie podświetla krawędzi, a zapala ekran i wszystko działa normalnie. Może.... ta funkcja powinna się nazywać podświetlenie krawędzi bocznych czy coś takiego, a nie włącz ekran przy powiadomieniach.
 5. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @pavel No i po włączeniu tego krawędzie się nie podświetlają, dzięki
 6. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @Nezumi OLED saver nie pomaga niestety
 7. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @Nezumi Ale jak mam nawet tak jasność ustawioną powyżej 30% to występuje nadal takie coś. AOD nigdy nie korzystałem.
 8. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  @paveu Nie mam włączonego AOD. To tylko raz błyska na zgaszonym ekranie wtedy kiedy jakieś powiadomienie przychodzi jakie kolwiek np: jak zmienia się muzyka w spotifu. Mam nadzieję że to nie tylko u mnie ta :-). Ale powiem że nawet ładnie to wygląda, jak krawędzie boczne się zapalają. Spróbuję zdjęcie zrobić jak mi się uda bo to krótko trwa. Edit: Dodane zdjęcie np z mesengera na niebiesko.
 9. Findfox

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Mam pytanko. Zauważyłem że jak przychodzi jakieś powiadomienie np: ( z mesengera to wtedy na nieniesko) krawędzie boczne zapalają na niebiesko, albo raczej (inaczej) rozbłyskują. I teraz pytanie da się tym jakoś sterować bądź wyłączyć? A może to jakiś bug. ROM najnowszy xiaomi.eu
 10. Findfox

  Obsługa LTE - Global vs xiaomi.eu

  LTE+ załapało po wywaleniu apn i dodaniu na nowo, ale nie w moim miejscu zamieszkania. Myślałem że jak na Samsungu s8 będzie działać to tak samo w mi 8 też załapie.
 11. Findfox

  Obsługa LTE - Global vs xiaomi.eu

  Witam. Mój tel ma jakiś problem z poprawną agregacją pasm LTE. Objawem tego jest nie pokazanie się na pasku statusu ikonki LTE+ tylko samo LTE mimo że jest w zasięgu LTE 800,1800,2600. Sieć Orange. I teraz pytanie czy to trzeba gdzieś aktywować aby zaskoczyło? Czy może karta SIM jest przestarzała? rom xiaomi.eu najnowszy.
 12. @fredek Skompilowałeś może LOS 14.1 na najnowszych poprawkach bezpieczeństwa? (Bo z LOS 15.1 nie da się korzystać) I czy mógłbyś podrzucić link to bym sobie pobrał, bo ja nie umiem tego zrobić. Szukałem w necie o tym jakiejś instrukcji, ale nie znalazłem.
 13. Zrób format data w twrp i zrestartuj twrp i powinno być w porządku.
 14. No ja to testowałem z tą poprawka, ale mms-y i tak nie działają. System nadal koślawo działa i jasność ekranu warjuje ( raz za ciemno albo za jasno). Bateria średnio trzyma. I ten interfejs tnie się. Dużo jeszcze pracy nad tym romem niestety.