Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Skoro masz już TWRP i Fastboot to debugowanie na ten moment jest niepotrzebne...
  2. No to jak chcesz miuipolska to tak: Musisz wgrać OrangeFox - zakładka Pobierz TWRP na stronie miuipolska. Na TWRP po wgraniu będzie pytać o hasło. Potem w OrangeFox wchodzisz w menu More > Manage Partitions > zaznaczasz Data i zatwierdzasz > Format Data > wpisujesz yes > zatwierdzasz. Po tym wracasz do poprzednich menu i robisz Reboot > Recovery. Po ponownym uruchomieniu w OrangeFox wybierasz i wgrywasz paczkę z miuipolska. Miej ja na karcie SD bądź komputerze, bo po formacie dane z pamięci wewnętrznej zostaną usunięte. Później Reboot > System. Uruchomi ci się na miuipolska.
  3. Możesz wgrać to co miałeś, możesz wgrać coś innego. Pytanie brzmi - jaki ROM miałeś przedtem... Pewnie Global, tylko który? EEA czy zwykły? Jak wgrasz Globala jeszcze raz, to powinien się normalnie uruchomić, ale oczywiście stracisz roota o ile go sobie po Globalu znowu nie doinstalujesz. Nie musisz przy tym czyścić danych. Wgranie miuipolska będzie wymagało przejścia standardowej instalacji po raz pierwszy czyli formatu (nie wipe) data i później instalacji ROM-u.
  4. 1. Spróbuj wyłączyć i włączyć ciemny motyw w ogóle, powinno moc wymusić ciemny dla tej systemowej. 2. Pomyliłem się z wersja, działa dopiero od 20.6.11.
  5. Nie. O ile telefon jest z oficjalnej dystrybucji polskiej to oficjalny serwis (tj. CCS dla ALSO - byłego ABC Data) w tym momencie serwisuje jeszcze nawet z modyfikowanym oprogramowaniem.
  6. A skąd masz info że obsługuje RAW-y? Nie widzę takiej informacji w oficjalnej specce producenta. Abyś miał RAW-y, musiałbyś mieć inną apkę do aparatu.
  7. 1. Można (ciemny motyw powinien mimo wszystko być już wymuszony dla tej apki), 2. Można na 20.6.4/11 i wyzej
  8. Chyba tylko w trybie Pro.
  9. Ale ono jest z grudnia... wgraj te: https://forum.xda-developers.com/k20-pro/development/recovery-unofficial-twrp-xiaomi-redmi-t3944363
  10. Tak. Powinieneś to mieć w Ustawieniach > Dźwięk i wibracje > Reakcje dźwiękowe.
  11. Wgraj nowsze TWRP, bo masz jakieś stare.
  12. Nie, nie powinno być. Póki co Xiaomi jeszcze nie robi oddzielnych wersji telefonu na Europę (jedynie soft).
  13. Oficjalnie na pewno jej nie ma na Mi 9T. Trzeba ją sobie aktywować nieoficjalnymi metodami.
  14. TWRP powinno pytać o hasło, jeśli jest wszystko OK (na nowszych modelach), jeśli jest blokada ekranu. Jeśli jej nie ma - no to pytać nie powinno i dane też powinny być normalnie widoczne. Ale jeśli jest złe TWRP to tych danych może nie odszyfrować i wtedy być może konieczna jest aktualizacja TWRP. Nie od razu trzeba robić factory reset. Na RN7 przez tydzień/dwa było spieprzone z winy Xiaomi bo coś zmienili w szyfrowaniu ale dało się od biedy aktualizację zainstalować przez adb sideload i jakoś się żyło, dopóki nie wyszło poprawione OrangeFox.
  15. Raczej powinno być OK. Na pewno jest OK na poprawionej 4.1.1 (kod 50309) i 4.2.0 (sprzed 3 dni).
  16. Nie wiem, jakaś windowsowa (sprawdzałem na laptopie).
  17. FC ustawień tapety i jakieś problemy z pobieraniem motywów.
  18. Przycisk power ci się gdzieś nie zwarł? Inaczej wątpię aby uruchamiał się sam z siebie nawet w recovery/fastboot.
  19. Niby jak nie pobierze...? http://netix.dl.sourceforge.net/project/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9_V12.0.1.0.QFACNXM_v12-10.zip
  20. Dla wszystkich był. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/
  21. Bo był rebuild. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK30_V12.0.2.0.QGHCNXM_v12-10.zip/download
  22. No chyba wczoraj coś się zmieniło bo wczoraj poszedł taki komunikat właśnie w kwestii Google Pay na grupę testerów na Mi9T Pro na Telegramie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...