lambert1551

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lambert1551

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rano udało się wgrać o jedną wersję wcześniejszego softa przez tryb recovery, MiFlashem Pro. Obecnie się konfiguruje, dam edit potem czy działa. Edit: Wszystko wydaje się w porządku, tylko boje się teraz update'ować xd
 2. i jeszcze jedno: powiedzcie mi jak to się mogło stać że wcisnąłem "uruchom ponownie" i nagle soft umarł? ostatnią aktualizację zrobiłem gdzieś tydzień temu, telefon zakupiłem nowy, tydzień temu był równo rok, nie był przepełniony syfem, nawet żadnych gier na nim nie miałem.
 3. Przychodzę z tego tematu bo błagam o jak najszybszą pomoc. https://miuipolska.pl/forum/topic/50910-the-system-has-been-destroyed-po-restarcie-telefonu/?tab=comments#comment-567083 Przy próbie flashowania Redmi 6A wyskoczył błąd, chodzi o bootloader? Jak mam go odblokować gdy nie moge włączyć telefonu?
 4. wyskoczyło takie coś, rom pobrałem stąd https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/cactus/ a dokładniej Global Developer ROM
 5. Witam, nie chciało mi się wysłać zdjęcie na instastory to postanowiłem telefon uruchomić ponownie, tapnąłem przycisk restartu (podczas ładowania to było) i odłożyłem, niech sie włączy spokojnie. Patrze a tam wiadomy komunikat: The system has been destroyed... Soft zaktualizowany do najnowszej wersji. Nic nigdy nie grzebałem w boot'cie itp. Co robić?