Jump to content

MIUI 20.12.28/29


Kacper Skrzypek

Recommended Posts

21 minut temu, Bartos napisał:

Masz najnowszą wersję Messengera, czy starszą?

Najnowszą chyba, wersja: 294.0.0.24.129 z 22 grudnia, oznaczona jako beta. Poprzednio pobrałem wersje 260 z apk mirror i aktualizowałem, na tą która się pojawiła w sklepie Play.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Witam. Ktoś tu chyba wspomniał, że płatności GPay nie działają, gdyż nie przechodzi SafetyNet, u mnie na Mi9 o dziwo bezproblemowo SafetyNet przechodzi, lecz mimo to w sklepie terminal nie akceptuje płacenia telefonem. Ktoś coś ? Nie mam roota i Magiska ponieważ do tej pory na androidzie 10 wszystko działało jak trzeba i wolałbym nie uciekać się do tych metod jeśli nie muszę. Tak poza tym chyba dość udany ROM jak na pierwsze wydanie z nowym androidem. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Test napisał:

Witam. Ktoś tu chyba wspomniał, że płatności GPay nie działają, gdyż nie przechodzi SafetyNet, u mnie na Mi9 o dziwo bezproblemowo SafetyNet przechodzi, lecz mimo to w sklepie terminal nie akceptuje płacenia telefonem.

Potwierdzam. SafetyNet przechodzi pozytywnie, dodatkowo magisk hide dla gpay, google, banku, a płatności nie przechodzą. Terminal zwraca info niepoprawna karta, użyj innej i nie działa. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Orjon napisał:

Na razie nie wiem czy uda się to ogarnąć, ponoć okazało się to dużo bardziej skomplikowane.

Osoby mające problem z szarymi dymkami są proszone o sprawdzenie czy ta opcja coś naprawia (ponoc u @don_kamillo działa):

IMG_20210102_111204_035.jpg

W ogólnych ustawieniach czy gdzieś dla jakiejś apki?

Niestety, na Mi9T Pro opcja nie rozwiązuje problemu szarych dymków.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Jeśli chodzi o dymki: sprawdźcie jeszcze tapetę. Niby na supertapecie działa bez problemu, a na normalnej nie (nie wiedzieć czemu...).

Sprawdziłem i faktycznie, na supertapecie dymki działają bez problemu.

Mam nadzieję, że dacie radę to szybko poprawić :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kruczysko napisał:

Potwierdzam. SafetyNet przechodzi pozytywnie, dodatkowo magisk hide dla gpay, google, banku, a płatności nie przechodzą. Terminal zwraca info niepoprawna karta, użyj innej i nie działa. 

to samo na mi9

 

@Orjon czy problem dotyczy wszystkich urządzeń czy tylko Mi9 ???

 

Jeżeli chodzi o baterię to ogromy plus - teraz spokojnie ponad 24 godziny trzyma. 

Link to comment
Share on other sites

Na Poco F2pro/K30pro dymki z messengera działają sposobem wyżej opisanym (Chodzi o problem z szarością przed dymkiem). Trzeba ustawić super tapetę wystarczy na ekranie głównym, na ekranie blokady można zmienić na normalna. Czy potrzebna jest włączona funkcja "zezwalaj na wykorzystanie nakładek ekranowych" w opcjach programistycznych? Chyba nie, ponieważ wyłączyłem i dalej działa. Więc wystarczy zmienić zwykła tapete na super i macie dymki. Kwadratowych dymków chyba nie da się zmienić na okrągłe albo jest to może też zależne od modelu. Ważne, że już coś działa, bo bez dymków jak bez ręki :-D

PS. i pamiętajcie właczyć dymki w ustawieniach messengera!

Wersja messengera taka jak u wszystkich powyżej 294.0.0.24.129

Link to comment
Share on other sites

Kiedy na pulpicie jest super tapeta (ta gora) a na blokadzie ekranu codzienne tapety (zmieniana po kazdym odblokowaniu), to gdy tapeta pulpitu zmienia sie w zaleznosci od godziny, codzienne tapety przestaja sie zmieniac. Ktos tez tak ma?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...