Jump to content

Moonracker

Użytkownicy
 • Posts

  57
 • Joined

 • Last visited

About Moonracker

 • Birthday 03/08/1975

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI10T Pro/MI12T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Moonracker's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Odkryłem problem z SMS dotyczy to aplikacji sms wersja 14.0.0.10 po szybkiej odpowiedzi na telefon typu zaraz oddzwonię czy coś takiego po wejściu do wiadomości do tego kontaktu widnieje numer telefonu 48....costamcośtam zamiast +48....costamcośtam w kontaktach sprawdziłem mam ten numer bez +48 i sms z szybką odpowiedzą wychodzi normalnie. Po pewnym czasie przed numerem pojawia się + ... Mam pytanie czy jest nowsza wersja tej aplikacji (bo niestety znowu kupiłem t pro i brak sterowników aparatu i znowu brak nowych softów) i da się ją zaktualizować ??
 2. dzięki, za podpowiedź (Textra chyba zaczyna działać , bo już synchronizuje bazę sms'ów ... jak to zrobi przetestuję wysyłanie) Jeżeli chodzi o kartę sim to też mam takie podejrzenia że to chyba wina karty ale wolałem pomarudzić. Bardzo dziękuję za pomoc.
 3. mam od 2 tygodni tą wersję i moje problemy są następujące: sms: 1. Nie działają widomości w chmurze ( po wyłączeniu tej opcji wreszcie sms zaczęły dochodzić) 2. Nie działa żaden inny niż stokowy program do sms'ów (textra nie widzi sms i nie wysyła, to samo np z programami QKSMS lub Mood SMS. połączenie do Internetu przez sieć komórkową : mam 2 karty, play (sim1) i orange (sim2) - sim 1 łączy się na 5g a sim2 na lte+. I teraz pomimo połączenia na sim2 Internet nie działa (jakiekolwiek zmiany w konfiguracji apn skutkują tym że sim 2 w ogóle nie łączy się z siecią - potrzeby restart telefonu - nie działa wyłączenie karty, nie działa włączenie/wyłączenie trybu samolotowego). Czasem jest tak że po wyjściu z domu gdzie działa na wifi nie chce się też połączyć z siecią. Połączenia siecią GSM: 1. Karta sim 2 (orange) zawsze działa i można się dodzwonić. 2. karta sim 1 (play) pomimo iż jest zasięg nie można się dodzwonić. dam jeszcze szansę miui 14 ... ale chyba następnym telefonem nie będzie XIAOMI - obecnie zrobiło się bardzo dużo problemu z jego oprogramowaniem.
 4. mi twrp ruszył dopiero w wersji twrp-3.7.0_12-v6.5_A12-diting-skkk.img reszta poszła bez problemu (rom i root)
 5. ok 2 pytania. 1. Czy można prosić o instrukcję root'a za pomocą Magiska 2. Pojawił się nowy rom : https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_DITING_V13.0.10.0.SLFCNXM_v13-12.zip/download ale aplikacja do aktualizacji go nie wykrywa i nie jest to fastboot ... i nie ma info jak go wgrać ?!?
 6. Chyba wyszła nowa wersja softu zainstaluj i sprawdź, może to rozwiąże Twoje problemy.
 7. mam pytanie odnośnie Dark Mode. podobno jest moduł do Magiska, który naprawia problem. https://lukasblindado.com/resolvido-miui-13-traga-o-dark-mode-em-individual-apps-de-volta-root/ https://www.youtube.com/watch?v=RLAMqLAMYg4 czy może ktoś to testował ?
 8. nie wiem czy się doczekasz W żadnej publikacji w necie nie znalazłem Mi 10T Pro że dostanie androida 12.
 9. Ja tu nie mam do nikogo pretensji o politykę Xiaomi. Tylko nazwa STBLE (niestety to jest mylące bo to ROM dla wersji 10T i 10T Pro, powinny być według mnie rozdzielone) ma się nijak do do tego wydania, stable - z definicji działa stabilnie wszystko a nie tylko cześć.
 10. stable ale aparat nie działa ... to jakie to stable ??? według mnie Xiaomi uwaliło ten model telefonu, zaprzestali wsparcia. Nauczka aby nie kupować żadnych modeli PRO.
 11. Bo wydania beta nie ma już od prawie 2 miesięcy. A stable jest prawie z przed roku.
 12. witam Potrzebuję pomocy w rozwikłaniu problemu co robię źle ponieważ telefon restaruje się do TWRP co zrobiłem - odblokwałem bootloadre - wykonałem komendy fastboot.exe --set-active=a fastboot.exe -w zabotowałem telefon : fastboot.exe boot twrp-3.5.2-alioth-Nebrassy.img wysłałem plik z softem do telefonu: adb.exe push xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_V12.5.14.0.RKHCNXM_v12-11.zip data/ xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_V12.5.14.0.RKHCNXM_v12-11.zip: 1 file pushed. 29.2 MB/s (3651431948 bytes in 119.091s) wszedłem do katalogu data/ zaznaczyłem plik xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_V12.5.14.0.RKHCNXM_v12-11.zip dałem install (brak opcji Inject TWRP install) pomieliło dałem reboot. I teraz telefon restartuje się do twrp, w twrp jak dam reboot system (current slot:A) wyświetla się info: No OS Installed! Are you sure wish to reboot? gdzie popełniam błąd ??
 13. Obecnie do instrukcji instalacji 12.5 na końcu wypadałoby dodać punkt aby po uruchomieniu telefonu zrestartować go raz jeszcze. Ponowny restart rozwiązuje parę problemów.
 14. Zależy co chcesz: stabilna to stabilna (teoretycznie wszystko działa ale z Androidem 10 ) beta nie wszystko działa (ale są rozwiązania, upierdliwa bo aktualizować wypada co tydzień) ale masz nowości + obecnie Androida 11. Ogólnie jak nie masz root'a to obecnie polacam bete.
×
×
 • Create New...