Jump to content

kruczysko

Użytkownicy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kruczysko

 1. Ale akurat w nju na mi 9, od miesiąca ponad obie usługi działają
 2. Taka ciekawostka: dziś o 7:13 w nju (orange) na Mi9 wskoczyło volte i WiFicalling. Może w końcu "dopuścili" mi9, chyba że to znowu przypadek po restarcie usług.
 3. Ok, dzięki. Czyli kaprysy systemu Zobaczymy może coś mądre głowy poradzą
 4. Mam pytanie z innej beczki. Mam aplikację, której nadaję uprawnienia Oszczędzanie baterii: Bez bez ograniczeń, a po restarcie zawsze wraca na Oszczędzanie baterii MIUI. Co może być tego przyczyną. Konkretnie jest to aplikacja /widget pokazujący temp. baterii, składowa 3C Battery Monitor Widget.
 5. Wiem właśnie, miałem nadzieję, że może w końcu dodali do "białej listy" mi9
 6. No niestety w "zwykłym" nadal możemy pomarzyć.
 7. @mgreta Zirytowany tym błędem zmieniłem TWRP na Orange Fox i kopia działa bez błędów.
 8. Na Mi9 to samo, już w poprzedniej wersji pojawiał się ten błąd. Skasowanie /data/extm nie pomaga. Pozdrawiam
 9. W tej wersji gpay zaczęło działać, czyli to była jednak wina poprzednich wydań. Pozdrawiam
 10. @Orjon nie wiem już w czym problem, ale system postawiony na nowo (w twrp wyczyszczone data, cache i art) magisk canary, ukryty root przed google i bankiem, ukryty magisk manager i u mnie płatności z mBankiem nie działają (20.12.30). Zobaczymy co przyniesie kolejne wydanie i będę do skutku szukać
 11. Możesz instalować mając roota, ale po aktualizacji musisz pamiętać o magisku, bo root zniknie
 12. Ok, dzięki za odpowiedź. Też musiałem najnowszego zainstalować bo było to samo. Tylko te płatności. No nic, pozostaje szukanie
 13. Hm. A instalowałeś na czysto czy aktualizacja? I mnie ten problem pojawił się po przejściu na A11. Do tej pory od czystej instalacji wszystko śmigało bez jakichkolwiek kombinacji (czyszczenie, fiksy itp.)
 14. Tak mam tę z 30. Ogólnie to najpierw spróbowałem metody z forum odnośnie gpay. Usunąłem karty, wyczyściłem dane aplikacji, na nowo dodane karty, w międzyczasie jeszcze GPay SQLite fix w magisku i nic. Ale system nie był na czysto, tylko aktualizacja (A10 - >A11). Będę jeszcze walczył, może to jednak coś u mnie.
 15. Na Mi 9 płatności niestety nadal nie działają.
 16. Zaczęły działać dymki - zniknęła szara poświata
 17. Mi9, mBank, płatności zbliżeniowe również nie działają. Edit: Jeśli to w czymś pomoże to nfc ogólnie działa, aplikacja Emulator Kart jest w stanie poprawnie emulować kartę dostępową (garaż, wejście do pomieszczenia). Tak jakby coś nie grało z gpay.
 18. Potwierdzam. SafetyNet przechodzi pozytywnie, dodatkowo magisk hide dla gpay, google, banku, a płatności nie przechodzą. Terminal zwraca info niepoprawna karta, użyj innej i nie działa.
 19. Ha, może przy okazji konserwacji zrestartowali to i owo, a za 2 dni wszystko wróci "do normy"
 20. Może to przypadek, ale w nju (orange) zaczęło po aktualizacji działać vowifi i volte przy okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
 21. Jeśli masz w opcjach programistycznych rozszerzone menu zasilania to będzie stare.
 22. Potwierdzam, jest problem z wygaszeniem przy AOD i ustawionym wyłączeniu po 10 sek. Mi9
×
×
 • Create New...