Jump to content

wiesiek3d

Użytkownicy
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by wiesiek3d

 1. Nie da się wyłączyć dźwięku powiadomienia po wyłączeniu wyciszenia. Wróciłem do 10 , i znów fonn dziala płynnie mini bateria trzyma jak należy.
 2. @peterset u mnie dokładnie tak samo na 9 T Pro.
 3. Co to jest 24 h kiedyś dwa dni mi trzymała a teraz tragedia.
 4. Bateria znika mi oczach na Mi 9 T Pro
 5. U mnie działa Mi9T Pro. Jak nie będziemy pisać w jakim modelu nie działają dane funkcje to takie wiadomości nie wiele dają.
 6. Jak jest włączony dialer i chcemy zmienić na jasny motyw aby było widać wyszukiwania wywala go całkowicie , trzeba restartować fona. Mi 9 T Pro
 7. Kurcze no tak w magisku dodałem moduł baterii, później sprawdzę.
 8. Coś jest nie tak z baterią w Mi 9T Pro, ładuje się na tym sofcie do ok. 74% .
 9. Mam wrażenie że na Mi9 T Pro bateria znika szybciej niż na 20.7.30, a była to chyba ostatnia najlepsza wersja softu.
 10. Mi 9 T Pro animacja super tapety praktycznie nie działa ,na zablokowanym ekranie 0 animacji ,nastepny ekran moze z 2 sekundy, czy tylko ja mam ten problem ?
 11. Super tapeta chwilke działa i animacja się zatrzymuje ,mam tak już od dwóch wersji softu.
 12. Czyli na stable nie można zrobić downgrade do wcześniejszej wersji ?
 13. Nie wszystko działa, brak dialerów na odblokowanym ekranie z Messengera i Whatsapp gdy ktoś do nas dzwoni, nie wyświetla się ekran potwierdzenia podczas płatności zbliżeniowych i blik, brak kolorowych powiadomień na AOD i jeszcze by się coś znalazło. Najgorsze jest to że czy weekly czy stable czy też global zawsze mają jakieś niedoróbki , sam zastanawiam się co teraz wgrać a siedzę obecnie na stable. Super telefon ale soft w Xiaomi to jakas pomyłka, chodzi o błędy, w Huawei nigdy tak nie miałem.
 14. @Edek ja przechodząc z co tygodniowej na stabilna, oba android 10 musiałem zrobić format fona bo wracał cały czas do TWRP.
 15. [mention=61973]Lukkop91[/mention] Ale ten podany w linku przez kolege to nadal nie wersja global, ona nie różni się softem a pasmami łączności.
 16. Na 11.0.3 powiadomienia z bankow działały, jeżeli ma nowszej wersji nie będą działać wracam do tej wersji. Nie działa również wyświetlanie dialerów z Messengera i Whatsapp na odblokowanym ekranie, są tylko małe powiadomienia.
 17. @inoxman tak Ci się wydaje że jest ok, ING nie wyświetla ekranu powiadomienia po zapłaceniu zbliżeniowym jak i do potwierdzenia blik. Brak kolorowych powiadomień na AOD.
×
×
 • Create New...