Jump to content

mates21

Użytkownicy
 • Posts

  439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mates21 last won the day on June 20 2020

mates21 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mates21's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

87

Reputation

 1. I na horyzoncie zero alternatywy? 😞 Kurde, że nie idzie tego obejść albo zablokować... Ehh... W ogóle zdarzyło się, że zbanowany odcisk po czasie został odbanowany?
 2. Czyli koniec jest bliski... Wszyscy "jadą" na odcisku od was, wiec pewnie kilka dni i padnie.
 3. Po niedawnym masowym banie googla większość odcisków nie działa, a znalezienie działającego graniczy obecnie z cudem. @Kacper Skrzypek Czy na horyzoncie jest jakieś inne obejście problemu? Mądre głowy z xiaomi.eu coś wykombinują? Są u was w ogóle jakieś prace by inaczej to obejść zamiast co kilka tygodni (a czasem i dni) podmieniać odcisk? Czy pora żegnać się powoli z xiaomi.eu? Macie jeszcze w zapasie działające odciski po tym ostatnim banie?
 4. Tworca modułu cos popsul w tej wersji. Na nowej juz jest ok.
 5. @marekneo a to nie jest tak, że odcisk czy tam certyfikat urządzenia jest sprawdzany co ileś tam? Może jutro reszta aplikacji przestanie działać bo jeszcze teraz "pamiętają" odcisk, który działał. Instrukcja jak podmienić odcisk jest na XDA a konkretny link ktoś wkleił w tym temacie.
 6. @marekneo No nie będzie Ci działać bo teraz trzeba samemu zrobić sobie fixa. Pisałem o tym wyżej. Gdy to zrobisz to będzie działać wszystko i Bank i portfel google.
 7. @marekneo nie dziala Ci nowa wersja pomimo dodania wlasnego odcisku, czy po prostu wgrales wersje 14.0 i nic wiecej?
 8. @ZForum do tej pory do wersji 13.9 twórca tego fixa dodawał działający fingerprint dzięki któremu na telefonie z odblokowanym bootloaderem wszystko działało. Niestety wiązało się to z tym że wszyscy którzy z tego modułu korzystali mieli ten sam fingerprint i po krótkim czasie google go banowalo. Od wersji 14.0 trzeba w internecie znaleźć oryginalny rom do jakiegoś starszego telefonu, wyciągnąć z niego fingerprint i wrzucić na swój telefon. Wtedy mając odblokowany bootloader i np Xiaomi.eu wszystko działa jak należy bo cały internet nie ma tego samego odcisku jak wcześniej i nie zostaje on zbanowany. Instrukcja jak to zrobić jest na forum XDA. Kilka postów wyżej masz link do instrukcji
 9. Niestety większość osób na XDA jest zgodna, że wydawanie jednego fixa dla wszystkich kończy się tym, że Google zaraz go banuje. Próbowałem zgodnie z tym co tam piszą zrobić swojego własnego dla Mi9, ale nie działa.
 10. Czy oprócz fixa od chiteroman, jakaś inna osoba/grupa też robi moduł pod magiska? Chodzi o to czy to jest jedyny znany moduł, który działa?
 11. Modulu PlayIntegrityFix tez to dotyczy ? Tzn on tez przestanie dzialac?
 12. Dla starszych modeli jak np. Mi9 gdzie wgranie nowego magiska rozsypuje cały system działa sposób opisany przez kogoś z xiaomi.eu: What finally works for me: 1. Magisk 24.1 2. Enable Zygisk + reboot 3. Update Magisk UI (UI only!) 4. PlayIntegrityFix 12.3 + clearing cache as per readme + reboot --SafetyNetCheck passed now-- 5. MagiskHide + denylist for root-afraid apps 6. Final reboot.
×
×
 • Create New...