Jump to content

Test

Użytkownicy
 • Posts

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Test last won the day on January 15 2020

Test had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Test's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

53

Reputation

 1. Faktycznie, opóźnienie GPay... Dziś już wszystko ok
 2. Ok, status safetynet jest teraz poprawny, przynajmniej tak twierdzą aplikacje, które go sprawdzają, lecz w Gpay przy mojej karcie nadal mam, że nie mogę płacić zbliżeniowo. Czy w związku z tym muszę od nowa dodać tą kartę ?
 3. @Kacper Skrzypek ja mam takie pytanko techniczne...Czy jest jakiś szczególny powód, by na stronie z aktualizacjami nie uwzględniano telefonu Mi 10S ? Ja wiem, że nie ma jeszcze na niego recovery, ale wydaje mi się, że wgranie ROMu z poziomu fastboot nie powinno stworzyć jakiegoś szczególnie wielkiego problemu, a jeśli ktoś nie czuje się na siłach to zrobić, to i przez recovery może mieć problem. Tak pytam, bo zamiast tutaj kliknąć sobie i pobrać ROM, to muszę się przekopywać z xiaomi.eu, byłoby miło, gdyby można było jednak ściągnąć go stąd
 4. To jest pierwsza instalacja romu, więc co da czyszczenie danych, skoro apka nie była wcześniej nigdy używana. Na Mi9 wszystko jest ok, ale ta sytuacja ma miejsce na moim nowym Mi 10s.
 5. Klient poczty nie inicjuje w tle sprawdzania nowych maili, czy ktoś też tak ma ? Nie ma znaczenia czy protokół jest POP3 czy IMAP, po prostu nie sprawdza aż do momentu wejścia w apkę, no ale nie tak ma to działać.
 6. Serio z powodu problemów z dyktafonem nie wydano aktualizacji dla Mi9 ? To chyba tak na Prima Aprilis, zważając na mnóstwo innych, dużo poważniejszych problemów którymi obarczone były wcześniejsze wydania i jakoś nikt ich nie wstrzymywał
 7. Nie ciężko znaleźć, tylko zwyczajnie jest to niemożliwe. Root to wgranie na systemową partycję plików, które da się usunąć mając wyłącznie dostęp do tej partycji. Daje ci go tylko root lub recovery, a zatem gdyby nawet istniała aplikacja, która z pomocą roota usunie te pliki, to ponowne ich umieszczenie nadal wymaga roota, lub recovery, który również ma do niej dostęp. Czyli reasumując aplikacja nie ma sensu, dlatego jej nie ma A to już inna sprawa, gdyż nie od dziś wiadomo, że nawet na dwóch teoretycznie identycznych urządzeniach te same ROMy potrafią się zachowywać zgoła inaczej. To w przypadku Xiaomi naprawdę jest loteria i trudno się opierać wg mnie tylko na pojedynczej opinii. Poczytaj po prostu jakie oceny zebrały poszczególne wersje, ale raczej skłaniał bym się ku najnowszej z wielu powodów, głównie myślę tu o aktualizacjach zabezpieczeń telefonu.
 8. Nie ciśnieniuj się kolego, szkoda nerwów. Wersję beta podejrzewam wgrałeś samodzielnie, zgadzając się tym samym na warunki jakie oferuje. Nikt z oficjalnej dystrybucji na pewno nie polecił by ją wgrywać, bo z tego co wiem, to tylko serwis miui.eu uznaje takową i zechce cokolwiek z telefonem na gwarancji robić. Tak że, polecam wgrać stabilny oficjalny soft, zapewne nie doświadczysz na nim rzeczonych problemów i tyle w temacie.
 9. U mnie w każdej aplikacji dźwięk jest ok, nic się nie przycina, płatności również działają, safetynet przechodzi, ogólnie wg mnie ROM działa dobrze, problem z nadmiernym zużyciem baterii został, ale on już się pojawił w jednej z ostatnich aktualizacji na Androidzie 10 i mam wrażenie, że nikt się tym nie zajmuje albowiem co chwilę wynikają różne inne kwiatki, które wymagają szybkiej interwencji. Jedyne co u mnie jest nie tak, to te dziwne czasem szybkości połączenia telefonu z routerem, o których pisałem przy okazji wcześniejszego update. Wygląda to tak, jakby Android 11, w który domyślnie wyposażone są nowsze telefony obsługujące np. WiFi6 został bez modyfikacji przeniesiony na Mi9, którego możliwości w tym zakresie nie są tak imponujące, jednak ROM pokazuje czasem wartości z kosmosu. Ale tak poza tym, to nie mam się do czego przyczepić.
 10. O ile wiem w Mi9 zastosowane rozwiązanie 2x2 pozwala na połączenie 866Mb/s. Ten telefon nie obsługuje WiFi6, więc nie teoretyzuje tutaj jakie są możliwości AC i AX, mówię o konkretnym modelu telefonu z jaką prędkością powinien się łączyć a co pokazuje. Widziałeś kiedyś, by Mi9 łączył się z jakimkolwiek routerem powyżej swoich możliwości ?
 11. Kolego mi się o szybkość linku rozchodzi, Mi9 może się łączyć z maksymalną szybkością 867Mb/s.
 12. @Orjonja mam takie pytanie odnośnie aktualizacji do Androida 11 na Mi9. Czy w ustawieniach WiFi coś zostało namieszane, czy może zaimportowane z nowszych telefonów i niedostosowane do starszych modeli z 2 antenami, bo chyba na Mi9 takie szybkości połączenia, które czasem mi pokazuje to są z kosmosu
 13. Witam. Ktoś tu chyba wspomniał, że płatności GPay nie działają, gdyż nie przechodzi SafetyNet, u mnie na Mi9 o dziwo bezproblemowo SafetyNet przechodzi, lecz mimo to w sklepie terminal nie akceptuje płacenia telefonem. Ktoś coś ? Nie mam roota i Magiska ponieważ do tej pory na androidzie 10 wszystko działało jak trzeba i wolałbym nie uciekać się do tych metod jeśli nie muszę. Tak poza tym chyba dość udany ROM jak na pierwsze wydanie z nowym androidem. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
 14. Test

  MIUI 20.9.17

  Ja też nie, ale używam język angielski, czasem to jest przyczyną, że komuś coś nie działa lub odwrotnie. Ogólnie raczej muszę to wydanie pochwalić, gdyż przynajmniej z tych rzeczy, które używam, działają wszystkie, a bateria jak na razie też nie wykazuje dewiacji w złym kierunku. To chyba wynika z dodanej do notatek nowej opcji, przecież jest w changelogu...
 15. Test

  MIUI 20.9.17

  No nie wiem, na moim Mi9 updater ściągnął i zainstalował ROM bez najmniejszego problemu kilka godzin temu i jak do tej pory wszystko OK. Dodano powtórnie możliwość korzystania z baz antywirusowych Avasta i teraz się aktualizuje jak trzeba. Póki co nie zauważyłem jakiś większych błędów w działaniu tej wersji.
×
×
 • Create New...