Jump to content

Test

Użytkownicy
 • Posts

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Test last won the day on November 21 2021

Test had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Test's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

56

Reputation

 1. No z kosza można odzyskać, dopóki nie zsynchronizujesz z serwerem, chyba że się ma ustawione, by nie wywalał z kosza podczas synchronizacji. Ale jak bym potrzebował cofnąć tą blokadę, to nie widzę listy zablokowanych wiadomości/adresów. No nic zobaczę jak mi usunie, może będzie w koszu i wtedy jakaś opcja się pojawi...
 2. Mówię o Xiaomiowej aplikacji na telefonie, chyba Gmail nic do tego nie ma.
 3. Kacper ja takie mam pytanie; ponieważ niechcąco na nieistotnym mailu zamiast w przycisk"usuń", kliknąłem w "usuń i zablokuj" to gdzie można znaleźć listę tych zablokowanych maili ? No przegrzebałem opcje w aplikacji pocztowej i nic takiego nie widzę...
 4. Test

  MIUI 21.12.8

  Czyli co będą 2 reupy, czy finalnie ten, który naprawia oba błędy ?
 5. Test

  MIUI 21.12.8

  A ta poprawiona wersja kiedy będzie ? Pytam, bo jakieś 3h temu ściągałem nowszą wersję, która naprawia lagi, ale to było zanim błąd odblokowania dzwonka został naprawiony, przed chwilą ściągnąłem na mi10s jeszcze raz ten rom, wersja różni się rozmiarem, ale ten błąd wciąż na niej występuje.
 6. Test

  MIUI 21.12.8

  Zmieniłem, ale bez widocznego efektu. Cóż... Najwyraźniej to się zachowuje na każdym telefonie inaczej, zresztą jak to zwykle u Xiaomi bywa [emoji6] Czasem nawet na tych samych telefonach efekty są zgoła odmienne, a co dopiero na różnych modelach. No nic, w sumie tragedii z tym wielkiej nie ma, poczekam aż może to naprawią, albo tak jak mówisz najlepiej na MIUI13.
 7. Test

  MIUI 21.12.8

  Ach no to mi nie przyszło do głowy [emoji6] A później można wrócić do tej co mam już bez efektu lagów ?
 8. Test

  MIUI 21.12.8

  No u mnie na Mi10s ta "sztuczka" nie działa. Prócz GMaila zamula również Play Store. Nie do końca jestem przekonany, że to wina Xiaomi, bo jakoś dziwnym trafem wszystkie inne aplikacje, a mam ich sporo, zachowują się normalnie. W dodatku wcześniejsze wersje GMaila, jak ktoś już pisał również zachowują się dobrze, tak więc bardziej podejrzane w tej sytuacji są ostatnie aktualizacje Googlowych aplikacji.
 9. Nic takiego się nie stanie, te aplikacje mają zamknięty kod, do którego mają dostęp tylko "grube ryby" u nich. W dodatku ponieważ takie rzeczy dzieją się zwykle przy przejściu na nową wersję androida, podejrzewam wręcz, że nawet te "grube ryby" nie mają mocy by ogarnąć problem do czasu aż nie skontaktują się z jeszcze grubszą rybą od Googla i dopiero po tym fakcie przejaśnia im się i dokonują poprawek. To oczywiście moja teoria i możliwe, że wygląda to nieco inaczej, jednak jestem przekonany, że niewiele inaczej Właściwie bardzo podobnie funkcjonuje xiaomi.eu. Pewne rzeczy mogą ogarnąć samodzielnie, ale no jak chińczyki coś poważniejszego zepsują, to pozostaje tylko i wyłącznie czekać aż to naprawią
 10. Tak przy okazji tej Twojej aplikacji, która się wywala, to ze swojego dość długiego doświadczenia z wywalającymi się aplikacjami mogę śmiało powiedzieć, że nic z tym nie zrobisz, nikt tu nie pomoże, po prostu któraś z kolei jej aktualizacja naprawi ten błąd, ale oczywiście zostanie to wprowadzone po cichu, bo nikt tam się nie przyzna, że zauważyli to dopiero po tak długim czasie. Miałem tak już w co najmniej 2 przypadkach i co ciekawe również z aplikacjami sieci komórkowych jak np. "Mój Orange". Po prostu czekaj cierpliwie, o ile starczy Ci cierpliwości . Ja to nawet dzwoniłem do tych z Orange, ale rozmowy z ich konsultantami to żenada, za którymś razem dopiero powiedzieli, że przekażą problem do działu technicznego i za jakiś bliżej nie określony czas magicznie po którymś updacie zaczęło działać. Oczywiście też w ich changelogu nie było o tym ani słowa...takie czary.
 11. Aktualna wersja naprawia na moim Mi10S błąd sterownika ekranu AMOLED (choć nie ma tego w changelogu), z czego jestem najbardziej zadowolony. Teraz prawidłowo podświetla się wyłącznie to co powinno, nie cały ekran jak w przypadku LCD. Płatności i reszta rzeczy zdają się funkcjonować prawidłowo, więc cóż... aktualizacja wygląda na dość udaną. O baterii nie można jeszcze na tą chwilę nic powiedzieć, bo zbyt krótki okres używania ROMu, choć w moim przypadku nie zauważyłem też wcześniej żadnych specjalnych odchyleń od normy. Tak więc podziękowania dla całej ekipy tworzącej romy (dawno tego nie robiłem hehe ). A do kolegi @Master wypada powiedzieć tylko "A nie mówiłem..."
 12. Spoko Kacper, przecież ja was nie winię, napisałem tylko, że coś jest nie tak z ekranem, bo AMOLED zaświeca się cały, a nie tylko fragment, który powinien być zaświecony. Przy okazji, problem z adaptacją ciemnego motywu w poszczególnych aplikacjach nadal występuje. Na ten przykład MiHome, który ma wyłączoną obsługę ciemnego motywu całkowicie zachowuje się tak, jak by miał ją włączoną połowicznie, to znaczy kafelki są ciemne, reszta nie. Ale ponieważ używam modowaną apkę, to pretensji nie mam, bo nie wiem jak jest na wersji oryginalnej, choć podejrzewam, że ten mod nie ma z grafiką wiele wspólnego. Po wejściu w ustawienia telefonu i opcje dotyczące ciemnego motywu, zaznaczenie o odznaczenie apki pomaga, ale tymczasowo, jak gdyby ustawienia nie były zapamiętywane. Za każdym następnym razem trzeba powtarzać opercje, by nie włączał się ciemny motyw.
 13. Coś jest w tej wersji skopane że sterownikiem ekranu, nie mogę screena przesłać, bo i tak nie będzie tego widać, ale problem jest taki, że ekran AMOLED podczas podświetlania choćby ikonki odcisku palca zaświeca się cały jak LCD, być może dlatego i zużycie baterii jest większe. Wczesniej zawsze zaświecała się tylko ta ikonka, bo tak powinien się zachowywać ten typ ekranu, reszta pozostaje wygaszona, ale w ciemności widzę, że cały ekran się zaświeca.
 14. Właściwie to 95% obstawiam kabel, sam miałem podobne klocki podczas kopiowania plików, teraz używam wifi do tego, no ale instalacja fastboot niestety wymaga kabla. Możliwe też, że coś w gniazdku nie łączy, polecam igłą wyczyścić całe USB C, kiedyś też się zdziwiłem ile tam szajsu zalega, zwłaszcza jak telefon w kieszeni się nosi. To i z ładowaniem bywają problemy [emoji6]
 15. Zmień kabel. Nigdy nie miałem żadnych błędów przy instalacji przez fastboot, jak zresztą wszyscy tutaj.
×
×
 • Create New...