Test

Użytkownicy
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Test last won the day on January 15

Test had the most liked content!

Community Reputation

52 Excellent

About Test

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Test

  MIUI 20.9.17

  Ja też nie, ale używam język angielski, czasem to jest przyczyną, że komuś coś nie działa lub odwrotnie. Ogólnie raczej muszę to wydanie pochwalić, gdyż przynajmniej z tych rzeczy, które używam, działają wszystkie, a bateria jak na razie też nie wykazuje dewiacji w złym kierunku. To chyba wynika z dodanej do notatek nowej opcji, przecież jest w changelogu...
 2. Test

  MIUI 20.9.17

  No nie wiem, na moim Mi9 updater ściągnął i zainstalował ROM bez najmniejszego problemu kilka godzin temu i jak do tej pory wszystko OK. Dodano powtórnie możliwość korzystania z baz antywirusowych Avasta i teraz się aktualizuje jak trzeba. Póki co nie zauważyłem jakiś większych błędów w działaniu tej wersji.
 3. Test

  MIUI 20.9.10

  Spoko, ale ten wątek dotyczy 20.9.10 Jak tylko będzie dostępna wersja, którą posiadasz, nie omieszkam sprawdzić...
 4. Test

  MIUI 20.9.10

  U mnie na Mi9 ta wersja sprawuje się całkiem nieźle, ale baza antywirusowa nie chce się w żaden sposób zaktualizować. W związku z tym moje pytanie; czy to już tak na stałe zostanie do wyboru wyłącznie baza jednego dostawcy ? Kiedyś można było sobie wybrać jeszcze od Tencenta czy Avasta, teraz jest tylko AVL, a od nich aktualnie update nie działa.
 5. Test

  MIUI 20.5.28

  Ach, no to wyjaśnia sprawę Natomiast ja na baterię nie narzekam. Oczywiście, że daleko jej do dawnych wersji, zwłaszcza na starszym androidzie, ale i tak sytuacja się wg mnie znacznie poprawiła, przynajmniej na moim Mi9.
 6. Test

  MIUI 20.5.28

  Nie żeby mi to przeszkadzało, gdyż i tak w większości przypadków robię aktualizację ręcznie, ale gdzie jest ten reklamowany nowy wygląd aplikacji updater ? Na Mi9 absolutnie nie wygląda tak jak na screenach, po prostu nadal jest taki jaki był wcześniej.
 7. Test

  MIUI 20.5.14

  No tak, wyłączyć całkowicie to wiem że można, ale mi chodziło tylko o powiadomienia o dostępie do lokalizacji. Wolał bym aby inne podejrzane akcje pozostały włączone, bo zdziwił bym się, gdyby nagle mapy chciały korzystać z mikrofonu czy kamery w tle, ale lokalizacja to inna sprawa. No nic, dzięki za odpowiedzi tak czy inaczej.
 8. Test

  MIUI 20.5.14

  Tylko pierwszą, bo o lokalizację chodzi, jednak odznaczenie nic nie daje, nadal przychodzi powiadomienie co jakiś czas o dostępie do niej.
 9. Test

  MIUI 20.5.14

  Wie ktoś jak wyłączyć nieustające powiadomienia o dostępie do lokalizacji w tle aplikacji Mapy Google ? Oczywiście w zachowaniu aplikacji mam to odznaczone, jednak powiadomienia wyświetlają się cały czas, to strasznie irytujące. Przecież to oczywiste, że Mapy potrzebują dostęp do lokalizacji, jak inaczej miałyby funkcjonować, nie potrzebuję o tym być informowany co chwilę
 10. Przestaw kolejność ulubionych na głównym ekranie, daj pierwszy np. YouTube, to Netflix nie będzie startował, u mnie to rozwiązanie pomogło.
 11. Durne czy nie, wyłączyć da się w samej aplikacji, zresztą wszystko inne w niej również. Nie do końca wiadomo, czy liczenie kroków zostanie wyłączone, bo to robi sensor, ale w każdym razie aplikacja go nie pokazuje. Wyłączyć można również ją samą w zarządzaniu aplikacjami.
 12. No tak, ludzie ciągle mylą te urządzenia podając nazwę MiBoxa S jako 4K, czy też 4K S. Jakoś nie wiem czemu zasugerowałem się, że pytasz jednak o MiBoxaS, przepraszam. Odpowiedź dotyczyła Miboxa S, więc nie tego, o którym mowa. Nie wiem dokładnie, ale też natknąłem się gdzieś, że 4K faktycznie mógł dekodować ATMOSa, ale chyba do któregoś update firmware, gdzie pozbawili go tej możliwości kastrując go z jakiegoś elementu, który na to pozwalał. Jednak nie bierz tej odpowiedzi za miarodajną, albowiem nie posiadam Miboxa 4K i nie mogę tego potwierdzić, sory za zamieszanie w temacie o który pytałeś
 13. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale z tego co mi wiadomo, to MiBoxS pozwala odtwarzać 5.1 DD+ Audio, natomiast wszelkie przekazywanie dźwięku 7.1 AC3 /Dolby Atmos/TrueHD, DTS:X/HD-Master podobno tylko przez Kodi Krypton. Tak, że odpowiedź na Twoje pytanie o Netflixa brzmi NIE.
 14. Słuchaj...zapewne większość używa, i Netflix jak najbardziej serwuje od jakiegoś czasu jakość dźwięku Dolby ATMOS ale...Nie jestem pewny, czy zdajesz sobie sprawę, że mamy pandemię i Netflix na prośbę komisarza Unii Europejskiej ds. rynku wewnętrznego i usług zdecydował się czasowo ograniczyć jakość streamingu w Europie. Ponoć w godzinach szczytu jakość jest przycinana nawet do SD, więc raczej nie spodziewaj się materiałów z ATMOSem w tej chwili. To czasowe ograniczenie, ale jeśli chcesz sprawdzić poprawność przesyłania dźwięku do dekodera Dolby ATMOS, to przecież jest nie tylko Netflix, można to zrobić na wielu innych stronach, które oferują materiały w tym formacie. Na powrót ATMOSa i 4K w Netflixie chyba trzeba po prostu poczekać, piszę chyba, dlatego że w tej chwili nie mam możliwości tego sprawdzić, więc opieram się na treści oświadczeń opublikowanych przez szefa Netflixa.
 15. Po aktualizacji do MIUI12 wszystkie systemowe aplikacje na Mi9 wydają się pracować poprawnie, płatności działają jak na razie również. Jak na dziewicze wydanie, to muszę powiedzieć, że sprawuje się całkiem dobrze. Jak do tej pory jedynie 2 aplikacje zawarte w tym wydaniu wysypują się podczas startu; Updater oraz Android Auto. Być może dlatego, że to update z MIUI 11, a nie czysta instalacja. Na szczęście nie są mi potrzebne na tą chwilę, reszta bez zarzutu. W tym miejscu chciałbym podziękować całej ekipie xiaomi.eu oraz pl za Wasz poświęcony czas na przygotowanie romów tak szybko jak tylko to było możliwe. Wszelkie błędy, których w tak krótkim czasie raczej uniknąć się nie da, zapewne zostaną poprawione w najbliższych wydaniach. Jeszcze raz dziękuję.