Jump to content

Test

Użytkownicy
 • Posts

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Test last won the day on November 21 2021

Test had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Test's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

56

Reputation

 1. No z kosza można odzyskać, dopóki nie zsynchronizujesz z serwerem, chyba że się ma ustawione, by nie wywalał z kosza podczas synchronizacji. Ale jak bym potrzebował cofnąć tą blokadę, to nie widzę listy zablokowanych wiadomości/adresów. No nic zobaczę jak mi usunie, może będzie w koszu i wtedy jakaś opcja się pojawi...
 2. Mówię o Xiaomiowej aplikacji na telefonie, chyba Gmail nic do tego nie ma.
 3. Kacper ja takie mam pytanie; ponieważ niechcąco na nieistotnym mailu zamiast w przycisk"usuń", kliknąłem w "usuń i zablokuj" to gdzie można znaleźć listę tych zablokowanych maili ? No przegrzebałem opcje w aplikacji pocztowej i nic takiego nie widzę...
 4. Test

  MIUI 21.12.8

  Czyli co będą 2 reupy, czy finalnie ten, który naprawia oba błędy ?
 5. Test

  MIUI 21.12.8

  A ta poprawiona wersja kiedy będzie ? Pytam, bo jakieś 3h temu ściągałem nowszą wersję, która naprawia lagi, ale to było zanim błąd odblokowania dzwonka został naprawiony, przed chwilą ściągnąłem na mi10s jeszcze raz ten rom, wersja różni się rozmiarem, ale ten błąd wciąż na niej występuje.
 6. Test

  MIUI 21.12.8

  Zmieniłem, ale bez widocznego efektu. Cóż... Najwyraźniej to się zachowuje na każdym telefonie inaczej, zresztą jak to zwykle u Xiaomi bywa [emoji6] Czasem nawet na tych samych telefonach efekty są zgoła odmienne, a co dopiero na różnych modelach. No nic, w sumie tragedii z tym wielkiej nie ma, poczekam aż może to naprawią, albo tak jak mówisz najlepiej na MIUI13.
 7. Test

  MIUI 21.12.8

  Ach no to mi nie przyszło do głowy [emoji6] A później można wrócić do tej co mam już bez efektu lagów ?
 8. Test

  MIUI 21.12.8

  No u mnie na Mi10s ta "sztuczka" nie działa. Prócz GMaila zamula również Play Store. Nie do końca jestem przekonany, że to wina Xiaomi, bo jakoś dziwnym trafem wszystkie inne aplikacje, a mam ich sporo, zachowują się normalnie. W dodatku wcześniejsze wersje GMaila, jak ktoś już pisał również zachowują się dobrze, tak więc bardziej podejrzane w tej sytuacji są ostatnie aktualizacje Googlowych aplikacji.
 9. Przestaw kolejność ulubionych na głównym ekranie, daj pierwszy np. YouTube, to Netflix nie będzie startował, u mnie to rozwiązanie pomogło.
 10. No tak, ludzie ciągle mylą te urządzenia podając nazwę MiBoxa S jako 4K, czy też 4K S. Jakoś nie wiem czemu zasugerowałem się, że pytasz jednak o MiBoxaS, przepraszam. Odpowiedź dotyczyła Miboxa S, więc nie tego, o którym mowa. Nie wiem dokładnie, ale też natknąłem się gdzieś, że 4K faktycznie mógł dekodować ATMOSa, ale chyba do któregoś update firmware, gdzie pozbawili go tej możliwości kastrując go z jakiegoś elementu, który na to pozwalał. Jednak nie bierz tej odpowiedzi za miarodajną, albowiem nie posiadam Miboxa 4K i nie mogę tego potwierdzić, sory za zamieszanie w temacie o który pytałeś
 11. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale z tego co mi wiadomo, to MiBoxS pozwala odtwarzać 5.1 DD+ Audio, natomiast wszelkie przekazywanie dźwięku 7.1 AC3 /Dolby Atmos/TrueHD, DTS:X/HD-Master podobno tylko przez Kodi Krypton. Tak, że odpowiedź na Twoje pytanie o Netflixa brzmi NIE.
 12. Słuchaj...zapewne większość używa, i Netflix jak najbardziej serwuje od jakiegoś czasu jakość dźwięku Dolby ATMOS ale...Nie jestem pewny, czy zdajesz sobie sprawę, że mamy pandemię i Netflix na prośbę komisarza Unii Europejskiej ds. rynku wewnętrznego i usług zdecydował się czasowo ograniczyć jakość streamingu w Europie. Ponoć w godzinach szczytu jakość jest przycinana nawet do SD, więc raczej nie spodziewaj się materiałów z ATMOSem w tej chwili. To czasowe ograniczenie, ale jeśli chcesz sprawdzić poprawność przesyłania dźwięku do dekodera Dolby ATMOS, to przecież jest nie tylko Netflix, można to zrobić na wielu innych stronach, które oferują materiały w tym formacie. Na powrót ATMOSa i 4K w Netflixie chyba trzeba po prostu poczekać, piszę chyba, dlatego że w tej chwili nie mam możliwości tego sprawdzić, więc opieram się na treści oświadczeń opublikowanych przez szefa Netflixa.
 13. Tak na przyszłość... Miło byłoby, gdybyś zamiast lakonicznej informacji podał jak problem rozwiązałeś, oszczędzi to niepotrzebnych pytań użytkownikom z takim samym problemem.
 14. Chłopaku chyba Cię poniosło trochę [emoji4] Temat jest o pogodzie MIUI a nie o płatnościach telefonem i odblokowywaniu bootloadera, które nawiasem mówiąc mam w jednym palcu, tu tylko wspomniałem, że płatności działają bez żadnych modyfikacji na ostatnich wydaniach xiaomi.eu, gdyż wcześniej bywało z tym różnie. A od czego to zależy ? Jak nie wiesz, to spieszę Ci wyjaśnić - zależy to wyłącznie od Google. I nie pomoże tu nawet taki łeb, jak góru od Magiska, którego instalację można sobie wsadzić w buty, kiedy tylko Google zdecyduje, że telefony z odblokowanym bootloaderem po prostu nie przejdą weryfikacji SafetyNet, która może być po stronie telefonu, jak obecnie, ale może być też po stronie serwera Google, czego doświadczyć mogliśmy nie tak dawno, kiedy Google testowo na chwilę takową uruchomił. Wtedy to prawie każdy telefon z odblokowanym bootloaderem, pomimo zainstalowanego Magiska i modułu do płatności, weryfikacji nie przechodził. Wniosek jest oczywisty - decyzja o możliwości płacenia niezabezpieczonym telefonem zależy WYŁĄCZNIE od Google i banków, które mogą, ale nie muszą się na to zgadzać. Ja roota nie potrzebuję, używałem go tylko w momentach, kiedy bez niego i modu SafetyNet nie szło zapłacić telefonem. Póki co, cieszę się możliwością płacenia z odblokowanym bootloaderem, oby jak najdłużej, bo perspektywa powrotu na Global z zablokowaniem bootloadera jest niefajna. Nie ma sensu, gdyż właśnie wyszło MIUI 12, które będzie miało tą aplikacje jako systemową i tam lokalizacja będzie zapewne działać poprawnie.
 15. Owszem jest cała masa różnych pogodynek, tak jak i innych programów, które są czasem o niebo lepsze niż te, które oferuje MIUI, ale... Mój post dotyczył tej akurat systemowej i akurat w tym wypadku aktualizacja powoduje opisany problem, którego bez ingerencji zewnętrznej nie da się ominąć, tyle w temacie.
×
×
 • Create New...