Jump to content

Rioker

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Rioker's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Cześć, mam taki problem, że jak wybieram żeby ukryć magisk to aplikacja pokazuje mi "ukrycie managera magisk nie powiodło się" Wersja managera: 8.0.7 (4834)
  2. Na Poco F2pro/K30pro dymki z messengera działają sposobem wyżej opisanym (Chodzi o problem z szarością przed dymkiem). Trzeba ustawić super tapetę wystarczy na ekranie głównym, na ekranie blokady można zmienić na normalna. Czy potrzebna jest włączona funkcja "zezwalaj na wykorzystanie nakładek ekranowych" w opcjach programistycznych? Chyba nie, ponieważ wyłączyłem i dalej działa. Więc wystarczy zmienić zwykła tapete na super i macie dymki. Kwadratowych dymków chyba nie da się zmienić na okrągłe albo jest to może też zależne od modelu. Ważne, że już coś działa, bo bez dymków jak bez ręki PS. i pamiętajcie właczyć dymki w ustawieniach messengera! Wersja messengera taka jak u wszystkich powyżej 294.0.0.24.129
  3. Czyli nie ma żadnego sposobu na żadnym modelu na dymki w miui 12 na andku 11? Nawet w najnowszej akualizacji miui eu 1202?
×
×
  • Create New...