bobo19

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bobo19

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgłoszone do MIUI: https://c.mi.com/thread-3297852-1-0.html
 2. Hej, Mam Xiaomi Mi 9T Pro i dostałem w tygodniu aktualizację oprogramowania w BMW do wersji z Android Auto. Problem w tym, że jest to Android Auto bezprzewodowe (Wi-Fi + Bluetooth). Po początkowych problemach z połączeniem znalazłem w ustawieniach developerskich Android Auto opcję na udostępnianie ekranu w Androidzie 10. Włączyłem, reboocik i zażarło. Android Auto połączone, wszystko pięknie. Niestety, okazało się, że Asystent Wi-Fi w ogóle nie działa, przez co w usłudze nie ma internetu. Przez cały weekend przeszedłem przez przez MIUI 11.0.4.0 Global, MIUI 12.0.2.0 Global, Lineage OS MIUIPolska 20.8.20 i dane mobilne przy włączonym Wi-Fi do działały tylko na Lineage OS. Oczywiście przegrzebałem wszystkie ustawienia, włącznie z developerskimi i znalazłem „Dane komórkowe zawsze aktywne”, jednak włączenie i rebooty nie pomagają. Czy to możliwe, że Asystent Wi-Fi jest skopany w MIUI? Próbowałem wszystkie jego ustawienia, z pytaniem, bez pytania i niestety, działa tylko przy wyłączaniu Optymalizacji MIUI. Jak trzeba dostarczyć więcej informacji, służę pomocą. Pozdrawiam, Szymon
 3. A skąd ci przyszedł do głowy pomysł, że można korzystać z rozdzielczości pośrednich? Matryca ma rozdzielczość 48 MPix, a 12 uzyskiwane jest poprzez łączenie czterech sąsiednich pixeli w jeden, uśredniając ich wartość, przez co zdjęcia zyskują na poziomie detali, jest mniejszy poziom szumów, bo elminuje się nienormatywne piksele itd. Jeśli chciałbyś zrobić matrycą 48MPix zdjęcie w rozdzielczości 16 lub 24 MPix musiałbyś usredniać po dwa lub trzy piksele, ale pozostaje pytanie w której płaszczyźnie. Jeśli w poziomie to będziesz miał ściśnięte w poziomie zdjęcia, jeśli w pionie to w pionie. Poza tym nie ma to najmniejszego sensu, bo jeśli masz dwa zbiasowane piksele, to tracisz całą zaletę uśredniania. Inny słowy, jest to fizycznie niemożliwe.
 4. Zupełnie jak IKO. Widocznie to problem MIUI, bo do niedawna byłem przekonany, że apki
 5. Mam globala QFKMIXM. Który ROM z oficjalnych mogę zainstalować, żeby mieć dialer i smsy od Xiaomi?
 6. Nie wybieraj po prostu domyślnej karty SIM w ustawieniach i będzie pytać za każdym razem A czytałeś opis w ustawieniach AOD?
 7. A wiesz, że to tylko na zablokowanym i pojawia się raz w momencie przyjścia powiadomienia?
 8. Tak ma być Są ustawienia tego w pozycji "dodatkowe ustawienia"
 9. Mam Mi 9T Pro z proline, ale teraz wyszły kwasy, że oni te telefony jednak ciągną bezpośrednio z Chin. Czy mogę zainstalować na nim wersję EEA? Jakie są różnice w stosunku do globala? Sprzedawane w Polsce Mi9T Pro jaki mają dokładnie soft?
 10. Też macie strasznie ciemny obraz na Slow Motion 960FPS? To chyba idzie z głównej kamerki, u dziewczyny na Mi9 jest znaaacznie lepiej, a przysłona taka sama.
 11. Myślicie, że płaski flexible glass z Mi9T będzie pasował do Mi9T PRO?