mariopel

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mariopel

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mariopel

  MIUI 9.1.24/26

  @daniel.wu mi przełącza się do miniaturki, przy przejściu na ekran główny.
 2. mariopel

  MIUI 9.1.24/26

  @daniel.wu Uporałem się z problemem map, jak i nowych stylów w AOD.Zrobiłem flash recovery do wersji 3.2.3.0 -1208 i jeszcze raz wgrałem rom + wipe cache/dalvik.
 3. mariopel

  MIUI 9.1.24/26

  U mnie taż nie działa na mi 8 i dodatkowo została skopana funkcja obraz w obrazie.Jak używam nawigacji i miedzy czasie, odbiorę połączenie, to mapy przechodzą do małego okna, ale nie można wrócić do pełnego ekranu, pomaga jedynie w ustawieniach wymusić zatrzymanie aplikacji.
 4. Co do tego problemu na oreo, borykałem się dziś po wznowieniu subskrypcji i pomogło przełączenie w ustawieniach dźwięku (sound output) z PCM na AUTO.
 5. mariopel

  MIUI 8.9.13

  Jak na razie po dwóch dniach użytkowania tej wersji na swojej mi8, jestem zadowolony, choć dopatrzyłem się dwóch irytujących chochlików.1. Podczas rozmowy przez zestaw Bluetooth, gdy telefon się wygasi, wygląda to tak.2. Nie można odblokować telefonu czytnikiem papilarnych ani twarzą, podczas takiego połączenia jak wyżej.
 6. @zioloqq wgraj sobie miuipolska 8.8.30 i nie będziesz miał problemu z GPS'em.
 7. Może ktoś się wypowiedzieć, jak sprawuje się po kilku dniach użytkowania wersja 8.9.13, ponieważ mam dylemat czy wgrywać.
 8. mariopel

  MIUI 8.8.30

  @ZduneX25 Mnie zastanawia jedną rzecz, czy dałoby się dodać w następnych aktualizacjach na mi8 funkcje ikon powiadomień na pasku, przecież gdy mamy widget godziny na pulpicie to wtedy zwalnia nam się miejsce po lewej stronie wcięcia, gdzie kilka ikon by się zmieściło. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 9. mariopel

  MIUI 8.8.23

  Mi8 też chyba jest w tym gronie?
 10. Zapomniałem dodać, że po przedstawieniu na moduł GPS, trzeba zrobić restart telefonu. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 11. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest przestawienie w ustawieniach lokalizacji na określanie położenie tylko przez moduł GPS. Ja już od dwóch tygodni nie mam problemu z fixem.
 12. @mrosi Aktualnie nie posiadam mi5, przesiadłem się na mi8.Moim zdaniem wina leży po stronie androida oreo, ponieważ na miui 9 z oreo problem występował, a na tej samej wersji z Nougat'em było wszystko ok. Dodam, że na mi8 też głośność nie powala podczas rozmowy. Sprawdzałem na trzech słuchawkach bluetooth.
 13. mariopel

  Mi8 TWRP

  Dodam tylko, że na miui 10 problem GPS też występuje. Pomaga przełęczenie w ustawieniach lokalizacji na określanie położenia tylko przez GPS i restart telefonu. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka