Jump to content

Marciss

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marciss's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. U mnie na Xiaomi Mi 9T VoLTE oraz VoWiFi działa na luzie, bez żadnych problemów, sieć Play, oferta na abo.
 2. W centrum funkcji, jedna ikonka ma podpis po Chińsku. Mi 9T, według mnie działa trochę szybciej.
 3. @j_24w Zainstalowałem wersję która została ponownie wrzucona, oznaczona datą 8.01, system startuje i działa normalnie. Safetynet też przechodzi, płatności w sklepie działają bezproblemowo
 4. Zainstalowałem 21.1.6 i smartfon normalnie załadował system, jedynie co to trochę dłużej się włącza i animacja MIUI jakby zniknęła, jest sam dźwięk podczas włączania, no ale to beta. A tak to reszta działa poprawnie, krzaczki zniknęły z Spotify i Edge, w sklepie Play też widzę, że urządzenie jest certyfikowane, karty do GPay mogę dodać, żadnej nie odpięło. Xiaomi Mi 9T @Orjon
 5. Niestety loga już nie podeślę, zrobiłem format i wgrałem poprzednią wersję 20.12.28. @lockerek
 6. Ten sam problem co u @lockerek smartfon nie startuje, przechodzi do TWRP. smartfon Mi 9T
 7. Najnowszą chyba, wersja: 294.0.0.24.129 z 22 grudnia, oznaczona jako beta. Poprzednio pobrałem wersje 260 z apk mirror i aktualizowałem, na tą która się pojawiła w sklepie Play.
 8. U mnie dymki czatu na Messengerze już działają po włączeniu w ustawieniach programisty, jedynie jeszcze w Informacje o aplikacji > Powiadomienia > Dymki czatu są aktywne włączyłem pływające powiadomienia i dodałem Messenger do autostartu. Dźwięk normalnie nowej wiadomości przychodzi, można odpisać bezproblemowo.
 9. Udało się może komuś podpiąć w apce Zdrowie jako dodatkowe źródło danych Mi Band 5? Zainstalowałem nawet apkę Xiaomi Wear, bo do Mi Fit nie chciał nawet przejść i niestety, po próbie wpisania danych wywala białe okno i nic nie można zrobić, w Wear ustawiłem region na Chiny, bo na Polskim regionie nie widać Mi Banda 5.
 10. Gesty tylko działają na domyślnym launcherze od Xiaomi, a na dymki trzeba czekać jak Xiaomi ogarnie, na czystym A11 czy z One UI 3.0 działają normalnie, Xiaomi coś spartoliło, jak zwykle.
 11. Sprawdziłem i klonowanie apek na A11 na Mi 9T działa, sklonowałem aplikacje Facebooka, Instagrama i McDonald's i działają normalnie.
 12. Działają na tej wersji już dymki czatu na A11, czy trzeba nadal używać starszej wersji Messengera - 260?
 13. Nie znalazło pliku, spróbuj lepiej w CMD a nie w PowerShellu i z uprawnieniami admina przejść do folderu z TWRP komendą cd, a właściwa komenda do instalacji TWRP to: fastboot flash recovery twrp.img
 14. Google wprowadza powoli do Polski autoryzację na urządzeniu w swoim Pay, coś jak na wzór Apple.
 15. IKO nie lubi się coś z Androidem dziesięć, u mnie nie wyskakuje okno do zatwierdzenia BLIK, u znajomego, ma OnePlusa 7T Pro, nie wyskakuje okno do zatwierdzenia, ani przy płatności ani przy BLIKU. PKO o tym wie, pisali na Wykop, że kontaktowali się z Google, ale nie dostali jednoznacznej odpowiedzi.
×
×
 • Create New...