Jump to content

mariopel

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mariopel

 1. Nie dałoby się odblokować Google Smart lock, na wersji 20.12.2 działało, na tej już nie.
 2. Uruchom recovery i daj wipe cache partition. Mi jak narazie pomogło.
 3. @daniel.wu mi przełącza się do miniaturki, przy przejściu na ekran główny.
 4. @daniel.wu Uporałem się z problemem map, jak i nowych stylów w AOD.Zrobiłem flash recovery do wersji 3.2.3.0 -1208 i jeszcze raz wgrałem rom + wipe cache/dalvik.
 5. U mnie taż nie działa na mi 8 i dodatkowo została skopana funkcja obraz w obrazie.Jak używam nawigacji i miedzy czasie, odbiorę połączenie, to mapy przechodzą do małego okna, ale nie można wrócić do pełnego ekranu, pomaga jedynie w ustawieniach wymusić zatrzymanie aplikacji.
 6. Co do tego problemu na oreo, borykałem się dziś po wznowieniu subskrypcji i pomogło przełączenie w ustawieniach dźwięku (sound output) z PCM na AUTO.
 7. mariopel

  MIUI 8.9.13

  Jak na razie po dwóch dniach użytkowania tej wersji na swojej mi8, jestem zadowolony, choć dopatrzyłem się dwóch irytujących chochlików.1. Podczas rozmowy przez zestaw Bluetooth, gdy telefon się wygasi, wygląda to tak.2. Nie można odblokować telefonu czytnikiem papilarnych ani twarzą, podczas takiego połączenia jak wyżej.
 8. @zioloqq wgraj sobie miuipolska 8.8.30 i nie będziesz miał problemu z GPS'em.
 9. Może ktoś się wypowiedzieć, jak sprawuje się po kilku dniach użytkowania wersja 8.9.13, ponieważ mam dylemat czy wgrywać.
 10. mariopel

  MIUI 8.8.30

  @ZduneX25 Mnie zastanawia jedną rzecz, czy dałoby się dodać w następnych aktualizacjach na mi8 funkcje ikon powiadomień na pasku, przecież gdy mamy widget godziny na pulpicie to wtedy zwalnia nam się miejsce po lewej stronie wcięcia, gdzie kilka ikon by się zmieściło. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 11. mariopel

  MIUI 8.8.23

  Mi8 też chyba jest w tym gronie?
 12. Zapomniałem dodać, że po przedstawieniu na moduł GPS, trzeba zrobić restart telefonu. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 13. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest przestawienie w ustawieniach lokalizacji na określanie położenie tylko przez moduł GPS. Ja już od dwóch tygodni nie mam problemu z fixem.
 14. @mrosi Aktualnie nie posiadam mi5, przesiadłem się na mi8.Moim zdaniem wina leży po stronie androida oreo, ponieważ na miui 9 z oreo problem występował, a na tej samej wersji z Nougat'em było wszystko ok. Dodam, że na mi8 też głośność nie powala podczas rozmowy. Sprawdzałem na trzech słuchawkach bluetooth.
 15. Dodam tylko, że na miui 10 problem GPS też występuje. Pomaga przełęczenie w ustawieniach lokalizacji na określanie położenia tylko przez GPS i restart telefonu. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 16. Na miui 9 i 10 z androidem oreo nie ma jeszcze dostępnego xposed.
 17. mariopel

  MIUI 8.7.19

  Zrób sobie kopię w TWRP na pamięci USB, jeśli będziesz chciał wrócić na miui 9, musisz wgrać global'a przez MiFlash z opcją clean all, później dogrywasz recovery i przywracasz backup.
 18. MIUI 10 ver. 8.7.12 xiaomi mi 5: Przy połączeniach wychodzących na słuchawce bluetooth rozmowa ściszona jest przez pół, chociaż regulacja głośności jest na full? Pomaga jedynie przełączenie podczas rozmowy na głośnik i z powrotem na bluetooth. Połączenia przychodzące działają bez tego problemu.
 19. mariopel

  MIUI 8.7.12

  Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością, że przy połączeniach wychodzących na słuchawce bluetooth rozmowa ściszona jest przez pół, chociaż regulacja głośności jest na full? Pomaga jedynie przełączenie podczas rozmowy na głośnik i z powrotem na bluetooth. A przy połączeniach przychodzących wszystko jest ok.
 20. @RaWil Jest szybszy sposób, wystarczy na pilocie wcisnąć przycisk wyszukiwania głosowego, a potem wstecz.
 21. Czy ktoś odnotował problem z aplikacją HBO GO_0.0.59.apk, a mianowicie wyskakujący komunikat po stracie "Brak połączenia z internetem"? Mimo że sprzęt jest podłączony do sieci.
 22. Tak działa, ale pozostaje kwestia podłączenia, ponieważ standardowy kabel optyczny nie pasuje do tego gniazda.Na Gearbest.com masz ten sprzęt z polskiego magazynu za 235.9zł. Mi box Gearbest Warto też się zastanowić nad Ferguson Fbox ATV. Posiada Android TV 7.0 i standardowe wyjście optyczne.
 23. Co do obrazu z Netflixa to musisz sprawdzić, czy projektor obsługuje protokół HDCP (HDCP 1.X obsługuje strumieniowanie 1080p, a HDCP 2.2 jest kompatybilne 4K), jeśli nie będzie obsługi to netflix nie ruszy. Wyjście aux w box'sie faktycznie jest podświetlane na czerwono, ale standardowego kabla optycznego, nie da się podłączyć, chyba że są jakieś przejściówki. Ja często słucham muzyki z mibox'a przy wyłączonym TV, z tym że audio przez bluetooth, ale po Aux też powinno działać.
×
×
 • Create New...