Orjon

Super moderatorzy
 • Content Count

  4,911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  178

Orjon last won the day on February 18

Orjon had the most liked content!

Community Reputation

1,616 Excellent

About Orjon

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday October 31

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, telefony, tworzenie stron WWW, historia współczesna, dobry kabaret, archiwalia, gry wszelakie ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

13,050 profile views
 1. MiFlashem Globala > instalacja starego stable jak przy pierwszej instalacji.
 2. Trzeba podmienić wartości w jednym z plików. Do tego potrzebujesz roota albo twrp.
 3. Osobiście sądzę, że obydwie formy są poprawne, niemniej - zobaczę.
 4. Ja osobiście większych problemów na devie na RN7 nie mam. Jedyne problemy, jakie w tym momencie mogą być, to Voice Match - jak masz je włączone, to niestety nie ma dźwięku w rozmowach. Na wyłączonym jest OK. + trochę cichy głośnik w rozmowach, ale da się to ogarnąć. https://xiaomi.eu/community/threads/rn7-android-10-miui-v11-low-audio-volume-incall.54379/ Nie Można normalnie, przynajmniej jeśli przechodzisz ze starszej na nowszą wersję. A na pewno w tym momencie przechodzisz, bo zmieniasz wersję Androida.
 5. Twoje zdjęcie niestety ma paskudną jakość i nic na nim nie widać, niemniej znalazłem tą apkę u siebie. Zdiagnozujemy problem.
 6. Usuń dane apki. A co do dwóch apek Pobrane - to nie przypadek, tak jest w MIUI. Jest DownloadProvider i DownloadProviderUi, obydwie apki mają tą samą nazwę.
 7. Zrzuty z konferencji https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1XExcNXpniuk98AErK4gJiY7C783fXnbJ
 8. Zmień język. Problem istnieje w PL, bo Xiaomi nie dostosowało na stable aplikacji pod nasze przecinki i wymusza kropki, stąd FC.
 9. 11.0.7.0 jest dostępne. Jedyne, czego nie ma, to OTA z 11.0.6. Sprawdziłem teraz - dla 11.0.6 nie wyskakuje OTA do 11.0.7, ale jak wyszukam 11.0.7, to też mi normalnie wyskakuje. Gdyby nie było publiczne, to by mi wyskoczyło info, że ROM jest ale nie ma linka (czyli tak jak dla konta bez dostępu do testów - narzędzie, z którego korzystam, nie ma uprawnień dostępu do Mi Pilot o ile dobrze pamiętam). Czyli zaktualizować można z 11.0.6, ale bez takowej aktualizacji ręcznej na 11.0.6 nie znajdzie wam (przynajmniej na teraz) 11.0.7.
 10. Jakby coś: za changelog nie odpowiadam. Na językach innych niż rosyjski/angielski(?) jest on tłumaczony automatycznie z Google Translate (poza info o nierozpowszechnianiu i nagłówkach dodano, zaktualizowano itd.)
 11. Tak, to wygląda na jakiś bug FB. Miałem tak kiedyś na Redmi Note 5.
 12. Jeśli to bug kernela to eu tego nie ogarnie. Nie wnikamy w kernel.
 13. Nie. Nagrywanie rozmów wróci w ramach aplikacji od Google.