Orjon

Super moderatorzy
 • Content Count

  5,094
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  189

Orjon last won the day on March 28

Orjon had the most liked content!

Community Reputation

1,711 Excellent

About Orjon

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday October 31

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, telefony, tworzenie stron WWW, historia współczesna, dobry kabaret, archiwalia, gry wszelakie ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

13,730 profile views
 1. Jak ma działać, skoro na Pocophone F1 nie ma tej wersji? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 2. Tak, tak jak pierwszy raz. Nie musisz potem czyścić cache (możesz, nie musisz).
 3. Tak, wrzuć Orangefoxa. Nie usunie ci danych. Ale uprzedzam - aby zaktualizować, najpierw wrzuć tą wersję: https://files.orangefox.tech/OrangeFox-Stable/lavender/OrangeFox-R10.1_01-Stable-lavender.zip. Po aktualizacji będzie konieczne wgranie nowszej wersji: https://files.orangefox.tech/OrangeFox-Stable/lavender/OrangeFox-R10.1_02-Stable-lavender.zip, bo od 20.3.5 znowu coś zmienili i też będzie cię o hasło pytać dopóki nie zaktualizujesz.
 4. No niestety wszystkie ROM-y mają ten problem. Na 20.3.25 jeszcze takiej opcji nie było, wsadzili to do 20.3.26 i wydaje mi się, że nie do końca to przetestowali. Na China problem też jest, specjalnie dzisiaj wgrałem.
 5. Dopóki Xiaomi nie wyda poprawionej bety - nie.
 6. Zażalenia do Xiaomi. To oni spartolili sprawę z środy na czwartek. Na MiuiPro jest tak samo, sprawdziłem. Ale na MiuiPro jest nadal oddzielony Ciemny motyw od Globalnego ciemnego motywu, więc od biedy można z globalnego nie korzystać. Na EU nie ma wyboru.
 7. Żeby przejść testy SafetyNet w tych apkach, gdzie jest to sprawdzane (np. McDonalds, Pokemony, Google Pay, niektóre bankowe może).
 8. Co do niepamiętania apek w ciemnym motywie - wgrałem China, jest ten sam problem. Trzeba czekać, aż Xiaomi to poprawi.
 9. Ja nie znam konkretnego powodu i nie mam możliwości by dodać tam coś innego, nie mam do tego dostępu. Edit 15:34 - wgrałem china, tam też problem z ciemnym motywem istnieje. Xiaomi coś spieprzyło.
 10. Coś podobnego... ale nie tego samego: https://miuipolska.pl/nowy-model-xiaomi-z-certyfikacja-co-nas-czeka/
 11. TWRP średnio lubi się z Globalem, może stać na logu Xiaomi po instalacji. Albo ewentualnie ROM podmieni sobie TWRP na stockowe recovery podczas uruchamiania, ciężko powiedzieć - różne były przypadki. Sugerowalbym jednak MiFlashem wgrać na czysto.
 12. Nie Spodziewam się że TWRP jest zastępowane bo takie było jak Android 10 wyszedł. Możliwe że teraz nie jest ono potrzebne, zorientuję się w teamie czy mogliby to wyłączyć... Edit - nie, nie będzie wyłączane zastępowanie
 13. Wygląda na to, że uwzględnione są apki które mają ikony na launcherze/aktywność którą można z poziomu launchera uruchomic. Jak jakaś nie ma (np. gboard) no to jej nie ma.
 14. Mam identyczny problem. Spodziewam się, że Xiaomi to naprawi (bądź nasz team - problem zglosilem). Wydaje mi się, że nie do końca to sprawdzili, bo te zmiany w ciemnym motywie weszły dosłownie z wersji 20.3.25 na 20.3.26 (we czwartek).
 15. Na szczęście on ma Mi Maxa 2, który nie wymaga autoryzacji EDL. Musiałby jednak pewnie ściągnąć obudowę i zrobić testpointy... Niestety nie.