Orjon

Super moderatorzy
 • Content Count

  5,593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  217

Orjon last won the day on July 11

Orjon had the most liked content!

Community Reputation

1,894 Excellent

About Orjon

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday October 31

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, telefony, tworzenie stron WWW, historia współczesna, dobry kabaret, archiwalia, gry wszelakie ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

15,910 profile views
 1. Z tym "dobrze przetłumaczone" to bym czasem polemizował ;p ale ok, jest z tym troszkę lepiej niż było kiedyś, tu się zgodzę. Dlatego jeśli ktoś nie chce używać xiaomi.eu, no to my do tego nie zmuszamy. Przecież nie decyduję za Was, czego macie używać Tak jak mówię, nas jest kilka osób. Sprawdzamy daily praktycznie codziennie od poniedziałku do czwartku. Jeśli coś widzimy, no to to zgłaszamy. Ale to też jest kwestia tego, że nie każdy korzysta z absolutnie wszystkiego, co jest na telefonie... więc siłą rzeczy nie widzimy wszystkiego. Dlatego wątpię, aby zmiana na cykl co dwa tygodnie cokolwiek tutaj przyniosła, skoro sprawdzać sprawdzamy praktycznie tak samo. Być może jakby więcej osób testowało u nas, to byłoby to jakoś lepiej rozwiązane, ale na razie z tego co się orientuję nowych testerów nie poszukujemy. I OK, ja rozumiem to, że, no, nie zawsze to wszystko jest tak stabilne, jak mogłoby być, ale też na wiele rzeczy nie mamy wpływu. Na przykład odblokowanie przez Bluetooth innych urządzeń niż Xiaomi - to wina Xiaomi, że korzysta z własnych modyfikacji na BT które działają tylko z ich akcesoriami. Trochę zaśmiecamy wątek, więc z mojej strony EOT.
 2. Rozumiem, że pewne wersje są niestabilne, ale to jest do cholery beta, tak? Jeśli ktoś nie spodziewał się, że będą bugi, to powinien był zostać na Globalu i w ogóle się Xiaomi.eu nie przejmować. Nas jest w tym momencie 6-7 osób. Nie mamy szans sprawdzić każdej aplikacji, każdego telefonu, każdego przypadku (tak jak np. galeria na obecnym ROM-ie - mi na przykład nie wywala, tak jak nikomu w teamie, Xiaomi wydało fixa, ale już po fakcie, bo wydaliśmy ROM-y). Robimy to, co możemy, ale się nie rozdwoimy. Jeśli coś da się naprawić, to to robimy. Czasami mam wrażenie, że niektorzy naprawdę nie wiedzą, na czym polega beta... I nie, nie dziwię się. Ale jednak ktoś to musi robić.
 3. Orjon

  MIUI 20.7.9

  Ustawienia > Wyświelacz > Centrum funkcji i pasek statusu.
 4. Bo tak ma najwyraźniej być. Nie ma żadnej gwarancji, że odczekanie 2 tygodnie i wydanie nowej wersji cokolwiek w tym zakresie zmieni. A jakoś nie widzę kolejki chętnych do testowania wersji daily u nas...
 5. Bo rozumiem, że wszystko jesteśmy w stanie naprawić? Jesteś w dużym błędzie. + patche robią jedna-dwie osoby, nie dziesięć czy dwadzieścia, więc nie ma szans, żeby wszystko sprawdzić i naprawić...
 6. Jak wyżej. Chińska apka od pogody nie działa na Globalu.
 7. Wygląda na to, że Google powoli wprowadza swoje zmiany, które testowo szły już 2 miesiące temu. Przez to będzie znacznie trudniej ogarnąć płatności na odblokowanym bootloaderze...
 8. Orjon

  MIUI 20.7.9

  Problem z galerią jest losowy. Nie wiemy, co go powoduje, jednak prawdopodobnie Xiaomi o problemie wie, bo chwilę po wydaniu ROM-ów pojawiła się nowa wersja Galerii 2.2.16.10. Być może naprawia ona ten problem, będzie ona w następnej wersji zawarta.
 9. Nie masz przypadkiem Ryzena? Z nim jest ten problem. Na forum jest fix, ale nie wiadomo, czy działa.
 10. Nie działa w pewnych aplikacjach, które tego nie obsługują, np. w przeglądarkach. Nic na to nie możemy poradzić.
 11. Orjon

  MIUI 20.7.9

  Sourceforge ma problemy, bo ROM jest tam normalnie. Wrzucałem APK w jednym z postów w wątku o 20.6.18 (którymś z ostatnich).
 12. Orjon

  MIUI 20.7.2

  Ustawienia > Aplikacje > Zainstalowane > Wiadomości > Uprawnienia > ID Telefonu > ustaw na Zawsze zezwalaj. Domyślnie jest Zwracaj puste odpowiedzi i przez to nie idzie.