Jump to content

Moonracker

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Moonracker

 1. przecież jest wydany: xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V12.5.5.0.RJDCNXM_v12-11.zip 2021-09-09 ok, doczytałem i w stable jest rozróżnienie 10t i 10tpro
 2. Chciałbym uzyskać odpowiedzi na następujące pytania (jestem użytkownikiem mi10t pro) 1. Kiedy wyjdzie sprawny ROM pod mi 10t pro gdzie będzie działać aparat ??? nie można do tworzenia tego romu użyć starszej działającej wersji i nanieść ostatnie poprawki ??? jest to o tyle kłopotliwe ponieważ mam rom 21.8.4 gdzie nie działa safetynet oraz jest problem z przeglądarką chrome (przestaje działać) 2. Czy jest możliwość cofnięcia się do romu powiedzmy ze lipca (bez utraty zawrtości telefonu) ?? 3. Czy jest możliwość zainstalowania wersji stable (bez utraty zawrtości telefonu) ??
 3. po instalacji wykasowywało mi wszystkie karty z GPAY. Chyba że to przez usunięcie zabezpieczenia ekranu, ale wcześniej tak się nie działo.
 4. Obecnie do instrukcji instalacji 12.5 na końcu wypadałoby dodać punkt aby po uruchomieniu telefonu zrestartować go raz jeszcze. Ponowny restart rozwiązuje parę problemów.
 5. 2 rzeczy które zauważyłem bawiąc się telefonem: 1. W koncie Xiaomi -> Moje urządzenia wyświetla się Sesja wygasła, zaloguj się ponownie później: 2. w Wyświetlacz -> Opcje Ciemnego motywu w sekcji Poszczególne aplikacje nic się nie wyświetla.
 6. Zależy co chcesz: stabilna to stabilna (teoretycznie wszystko działa ale z Androidem 10 ) beta nie wszystko działa (ale są rozwiązania, upierdliwa bo aktualizować wypada co tydzień) ale masz nowości + obecnie Androida 11. Ogólnie jak nie masz root'a to obecnie polacam bete.
 7. Czy ktoś może mi potwierdzić czy przy instalacji na Mi10tPro po czyszczeniu Cache/Dalvik traci się dane i aplikacje, tak jak jest napisane w pierwszym poście ?? Przyznam że tego nie robiłem ... A chyba od czasu do czasu przy zmianie wersji softu przydałoby się to zrobić.
 8. Po zainstalowaniu ... Nie działa " OK Google " w mi9 poprawili to tu się popsuło. Rzadko używam ... dla mnie wersja na PLUS. Instalacja bez problemów (po wyłączeniu szyfrowania). /edit: po kolejnym restarcie restarcie już "OK Google" działa.
 9. to nie czyścisz danych z usługi google play ... musisz zaznaczyć aby pokazał wszystkie aplikacje ... i znaleźć USŁUGI GOOGLE PLAY - i to wyczyścić,
 10. hmmm ... U mnie na Mi10t Pro było to co opisujesz. I pomogło to co opisałem bez jakichkolwiek zmian przez terminal. Jeszcze sprawdź w opcjo hide rozwijająca każdą ukrytą opcję czy masz zaznaczone wszystkie opcje z listy pod każdym programem który ukrywasz. Rozumiem że wyczyściłeś te dane z Usługi Google Play - i dodałeś od nowa karty tak ??
 11. wywal wszystkie moduły, ja ich nie mam i safetynet przychodzi oczywiście Hide włączone, Aby działał GPAY trzeba wyczyścić wszystkie dane w Usługa Google Play = trzeba od nowa dodać karty.
 12. Na MI10TPro nie wygasza ekranu podczas rozmowy (zaznaczona opcja wygaś przy twarzy)
 13. Proponuję tak po ukryciu MagiskManagera dodatkowo zrobić : 1. Wyczyścić wszystkie dane w Usłudze Google Play ( będzie trzeba ponownie dodać karty) i w Google Pay 2. restart 3 Dodać karty i powinno zatrybić
 14. Musisz wyłączyć w google Play Protect i Magisk Managera ukryjesz.
 15. 1. Zrób kopię całości danych 2. zrobić czystą instalację 3. przywrócić z kopi.
 16. @Orjon to ja mam pytanie odnośnie baterii: Na ostatniej pozycji w aplikacjach które zużywają energię jest INNE czy da się podejrzeć listę tych innych o u mnie te inne żrą 27~28% wszystkich zasobów i przydałoby się zweryfikować co to jest .
 17. Trzeba wyczyścić wszystkie dane z Usługi Google Play - trzeba ponownie dodać karty i działa. dalej jeżeli chodzi o MI9 - to potwierdzam lagi i problemy z np. YTMusic. Jednak jako że przesiadłem się na MI10TPro mam możliwość pobawienia się "starym" MI9. Zrobiłem wiec format partycji data i od nowa skonfigurowałem telefon .. i zaczął normalnie działać YTMusic, odtwarzanie muzyki, zniknęły lagi przy pogłaśnianiu (w sensie pojawienia się grafiki głośności) - według mnie jest git ... taki urok BETY
 18. Jeżeli chodzi o MI9 to tak: Po instalacji rzeczywiście lagi były dość duże jednak w managerze aplikacji wyczyściłem (czytaj zamknąłem) wszystkie aplikacji i wszystko zaczęło działać płynnie. Po instalacji zawsze w twrp czyszczę CACHE/DALVIK.
 19. wyszła właśnie nowa wersja 21.1.13 ... zainstaluje i zobaczę czy dalej jest to samo. /edit: zainstalowałem nową wersję softu 21.1.13 + magisk 21.2 po instalacji trzeba w magisku włączyć hide (nawet jak było włączone i zrestartować telefon) wyczyścić wszystkie dane z usługi google PLAY - trzeba ponownie dodać karty. /edit 2: rozwiązanie z forum.xda Try to clear app data of Google Play Services, Google Play Store and Google Pay, then reboot, then launch Google Play Store and then Google Pay. You will have to add your cards again. na starym sofcie z tego tematu tego nie sprawdzałem. zródło: https://forum.xda-developers.com/t/magisk-general-support-discussion.3432382/page-2171
 20. @Orjon A czego używasz do blokowania reklam ??
 21. ktoś może ma podobnie w Google Pay ... i może wie jak to naprawić ??
 22. proszę rozwiązanie tylko dla wersji A11 !!!!!!!!!!!!!! safetynet-fix-master.zip Zródło: https://forum.xda-developers.com/t/module-magiskhide-props-config-safetynet-prop-edits-and-more-v5-3-6.3789228/page-246 Niestety ale Google Pay nie działa - przy każdej na znaczku płatności zbliżeniowej jest info nie skonfigurowano.
×
×
 • Create New...