wiesiek3d

Użytkownicy
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wiesiek3d last won the day on December 4 2019

wiesiek3d had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About wiesiek3d

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 T Pro i Note 7

Recent Profile Visitors

529 profile views
 1. Czyli na stable nie można zrobić downgrade do wcześniejszej wersji ?
 2. Nie wszystko działa, brak dialerów na odblokowanym ekranie z Messengera i Whatsapp gdy ktoś do nas dzwoni, nie wyświetla się ekran potwierdzenia podczas płatności zbliżeniowych i blik, brak kolorowych powiadomień na AOD i jeszcze by się coś znalazło. Najgorsze jest to że czy weekly czy stable czy też global zawsze mają jakieś niedoróbki , sam zastanawiam się co teraz wgrać a siedzę obecnie na stable. Super telefon ale soft w Xiaomi to jakas pomyłka, chodzi o błędy, w Huawei nigdy tak nie miałem.
 3. @Edek ja przechodząc z co tygodniowej na stabilna, oba android 10 musiałem zrobić format fona bo wracał cały czas do TWRP.
 4. [mention=61973]Lukkop91[/mention] Ale ten podany w linku przez kolege to nadal nie wersja global, ona nie różni się softem a pasmami łączności.
 5. Tylko że to nie jest wersja global tylko China.
 6. Na 11.0.3 powiadomienia z bankow działały, jeżeli ma nowszej wersji nie będą działać wracam do tej wersji. Nie działa również wyświetlanie dialerów z Messengera i Whatsapp na odblokowanym ekranie, są tylko małe powiadomienia.
 7. @inoxman tak Ci się wydaje że jest ok, ING nie wyświetla ekranu powiadomienia po zapłaceniu zbliżeniowym jak i do potwierdzenia blik. Brak kolorowych powiadomień na AOD.
 8. Nie mam nadzei ,to Xiaomi, hardware ok, software klapa. I tak od 2014 roku, czas się pożegnać. Do siego 2020 [emoji1]
 9. Ja znów na odwrót ,AOD mam wyłączone. Jest to już 2 wersja na której nie działają powiadomienia z banku. Nie wspomnę o braku wyświetlania dialera z Messengera i Whatsapp na odblokowanymi ekranie, są tylko powiadomienia.
 10. W ING jest tak samo, brak okienek z powiadomieniem o zapłacie zblizeniowej lub potwierdzenie blik. Na sofcie stable 11.3 działało na nowszych nie. Zastanawiam się czy nie wrocic do 11.3. Brak jest rowniez kolorowych powiadomień na AOD, można przełączać kombinować nic to nie daje.