wiesiek3d

Użytkownicy
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About wiesiek3d

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 T Pro i Note 7

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. Nie na sofcie rozwojowym przy zablokowanym ekranie dialer z Messengera i whatsapa się uruchamia, ale na odblokowanym jest tylko powiadomienie, i nic nie robię.
 2. Mrosi co prawda mam pro ale myślę że również powinno być ok. Powiedz czy jak dzwoni ktoś do Ciebie przez messengera to na odblokowanymi ekranie wyświetla się dialer czy tylko powiadomienie u góry ?
 3. Przeszkadza bo podczas potwierdzania blik wyskakuje tylko powiadomienie. Poczekam jeszcze na nowy a jak się nie poprawi to protestuje stable eu.
 4. Gdy place zbliżeniowo ING nie pojawia się ekran banku, poprzednio wszystko było ok. Apke czyściłem.
 5. Czyli nie działa, na EEA też się zainstalowało i to był koniec.
 6. Przecież to miejsce podświetla się tylko po dotknięciu ,nic się nie wypali.
 7. Mi 9 T Pro problem z odblokowaniem odciskiem palca, po dłuższym czasie fon nie reaguje nawet po poruszeniu. Najnowszy soft.
 8. Czasem się odblokuje a czasem nie, nie ma reguły.
 9. Panowie czy u Was na najnowszym cotygodniowym sofcie zawiesza się odblokowanie palcem ? Jak fon poleży dłużej to poruszeniu nim nie uaktywnia się odblokowanie.
 10. Soft eu jest w miarę ale ma niedorobki.A to co jest ?
 11. No właśnie tak mam a na żony Redmi 7 uruchamia się pełny dialer a w moim dopiero po kliknięciu w powiadomieni. Szczerze to chciał bym żeby się uruchamiał dialer, można to jakoś ustawić ?
 12. Pytałem już w innym wątku ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi. Jeżeli ktoś dzwoni do mnie przez Whatsapp i messenger a mam odblokowany ekran to pojawia się tylko powiadomienie na gorze ekranu ,dopiero jak w nie kliknę otwiera się dialer apki, na zablokowanym ekranie normalnie uruchamia się dialer. Czy też tak macie ? bo zastanawiam się nad zmianą na stable. Mój soft to ostatnia wersja rozwojowa w Mi 9T Pro.
 13. Dokładnie jak pisze kolega bez roota nie ma problemów z ING, zaczynają się jak zrootujesz telefon.
 14. Jest to opisane na forum poszukaj, ja męczyłem się z ING po roocie ale już działa.