MatixYo

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About MatixYo

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W następnej becie prawdopodobnie dojdzie back tap
 2. Na Mi Notebook 2018 aplikacja Screen Combo się zainstalowała. Łączy się z Mi 9 ale wyświetla się czarny ekran. Natomiast jeśli przesunę na nim myszką to dotyk jest przesyłany do telefonu. Wyświetlają się też powiadomienia z telefonu na PC.
 3. Jak wyeksportować wideo z Dynamicznych ujęć? W galerii można je podejrzeć po przytrzymaniu, ale nie widzę nigdzie opcji eksportu do pliku wideo.
 4. W Orange Flex od niedawna przestało działać. Gdy mam włączone VoLTE i gdzieś dzwonię to słyszę komunikat "nie ma takiego numeru". EDIT po ostatnim update znowu działa.
 5. Tak to wygląda. Fajnie jakby wróciło bo już jest wersja Global tych słuchawek, a w Chinach są dwie nowe wersje z animacją (2s i se).
 6. > zaktualizowane animacje niektórych urządzeń Bluetooth O co właściwie chodzi? Myślałem, że w końcu będzie przywrócona animacja Airdots 2 która kiedyś była na Xiaomi.eu i jest obecnie na Globalu.
 7. Ustawienia pogody. Węzły raczej powinny być jako (kts) a nie (w).
 8. Na Mi 9 odblokowywanie czytnikiem działa dużo szybciej.
 9. Nagrywanie rozmów dalej jest? Na prezentacji widziałem też foldery w notatkach i podzadnia. Jest takie coś?
 10. Pewnie nie będzie można ustawić 5 przełączników w rzędzie, ale to nie jest jakoś mocno przeszkadzające.
 11. Był jeszcze prostszy sposób Ogólnie wystarczy, że umożliwią odblokowywanie Bootloadera i nawet bez romu global będzie można korzystać ze Sklepu Play i GPay. Tylko tyle trzeba.
 12. Standardowo piątek?
 13. Jak naładuję go rano to wtrzymuje do wieczora następnego dnia. Reszta funkcji działa. Ktoś nawet przeportował asystenta google, ale wersję na smartfony. Mi nie udało się jej uruchomić.
 14. Tak, ta strona jest spoko. Dużo apek już jest po angielsku. Można zainstalować locale i wtedy część rzeczy będzie też po polsku, tylko czasem się z powrotem przełączy na chiński.
 15. Tak, np tu. Nie mam za dużo porównania bo miałem Mi Bandy i Stratosa. Do sportu jednak lepszy był Stratos. Brakuje też możliwości instalacji aplikacji z Play Store. Poza tym świetny zegarek, już było kilka aktualizacji które dodały nowe apki.