MatixYo

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About MatixYo

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy mi się wydaje czy w ostatniej aktualizacji Mi 9 doszły nowe wibracje po zdjęciu z ładowarki bezprzewodowej?! Takie bardzo delikatne wibracje mogące świadczyć, że wkrótce w MIUI będzie lepszy haptic feedback.
 2. Po zainstalowaniu po raz pierwszy na Mi 9 nie działa Google Pay. Wyskakuje komunikat, że urządzenie jest zrootowane. Dodatkowo na ROMie Global EEA była pewna przydatna funkcja. Mianowicie kiedy przesuwaliśmy palec po spacji, żeby przesunąć kursor, telefon wibrował po przeskoczeniu o jedną literkę. Teraz nie ma tego i nie ma opcji żeby to włączyć. Można tylko włączyć wibrowanie po naciśnięciu każdego klawisza.
 3. Szkło Baseus nachodzi po bokach na ekran. Nie polecam.
 4. Mam problem który występuje na pewno od tej wersji, a może już na wcześniejszej. W aplikacji Skaner skany mają bardzo niską rozdzielczośc. Tak jakby były robione poprzez zrzut ekranu. Da się to jakoś naprawić? Występuje na Mi 8.
 5. Otóż od kilku miesięcy na Xiaomi.eu co jakiś czas moja karta w Google Pay zostaje zapomniana. Po kilku płatnościach wyskakuje komunikat żeby wybrać konto z którego chcemy korzystać w Google Pay (mam zalogowane dwa konta Google). Następnie muszę znowu zweryfikować kartę, czyli podać CVV i wpisać kod z SMS. Do płatności używam cały czas tylko jednego konta Google. Pamiętam, że w pierwszych wersjach tego romu to nie występowało. Jest na to jakiś fix?
 6. MatixYo

  MIUI 8.11.29

  Na Mi 8 po każdym restarcie muszę od nowa konfigurować karte w Google Pay...
 7. Możecie sprawdzić czy działa nagrywanie rozmów na P?
 8. Szkoda. Myślałem że jest jak w Mi 5s. Explorers Edition ma wykrywać siłę nacisku na czytniku linii. Ciekawe jak to będzie w nim.
 9. Czy mógłbyś sprawdzić w opcjach programistycznych > Lokalizacja wskaźnika czy parametr Prs który się wyświetla u góry zmienia się płynnie o 0.01 w zależności od siły nacisku?
 10. MatixYo

  MIUI 8.7.19

  Na Mi 5s nie ma w tej wersji w ogóle ustawienia od gestów pełnoekranowych.
 11. MatixYo

  MIUI 8.3.15

  Ten ROM jest beznadziejny. Telefon się sam przez noc rozładowuje ze 100%. Po za tym po restarcie wszystkie ustawienia się resetują, znikają też dźwięki dzwonka. Pora wrócić na Globala. Mi 5s, wipe robiony.
 12. MatixYo

  MiFit 3.0

  @Materius1994 Mam tak z 7-10 dni na aktywnym monitorowaniu tętna. Myślę, że to i tak lepiej niż konkurencyjne opaski.
 13. MatixYo

  MIUI 7.8.24

  @Zenderable Beta testy dla "trzeciego rzutu" już trwają. Być może Miui 9 będzie dla Was już jutro, albo za tydzień.
 14. MatixYo

  MIUI 7.8.17

  Czy OTA kiedyś będzie działać?
 15. Jak wszyscy wiemy, Xiaomi zdecydowało się na usunięcie nazw ikon w doku w MIUI 9. Jednak w Mi 5s z włączonym trybem Dotyk 3D, kiedy użyjemy tej funkcji, nazwa ikony się wyświetla i potem tak zostaje aż do zmiany motywu. Da się to naprawić jakoś?