Jump to content

MatixYo

Użytkownicy
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MatixYo

 1. Wymienili płytę główną Wcześniej też odsyłałem i wymienili jak przestało działać ładowanie.
 2. Serwis powinien bo nie zmieniałem oprogramowania ani nic, po prostu sam z siebie padł.
 3. Coś nie mam szczęścia do tego telefonu... Kilka dni temu się obudziłem, ale telefon już nie 😅 Nic się nie świeci, jedynie przy podłączeniu do komputera jest rozpoznawane jako urządzenie Qualcomm. Z tego co widzę to jest w jakimś trybie EDL. Podejrzewam że mógł sobie pobrać w nocy tą aktualizacje i w trakcie instalacji się zawiesić, przez co przerwało ją i stąd ten błąd. Mogę to jakoś samemu naprawić nie odsyłając na gwarancję?
 4. Po wymianie płyty ładowanie bezprzewodowe już działa Szkoda, że przy okazji nie wymienili też baterii bo to znikomy koszt. Wersja MIUI 13.0.4.
 5. Wymienili płytę główną. Jutro powinienem mieć telefon
 6. Ja oddałem na gwarancje bo znając Xiaomi to z pół roku jeszcze minie zanim to naprawią.
 7. Oddałeś na gwarancje? U mnie ładowanie bezprzewodowe nie ładuje (przerywa). Działa tylko ładowanie z ładowarki 5W, bo przy szybkich też są problemy. Dodatkowo co kilka ładowań przestaje mi ładować i muszę uruchomić telefon ponownie żeby załapało.
 8. Nie działa. Dodatkowo dioda na ładowarce mruga, a jak położę np słuchawki to się świeci ciągłym światłem.
 9. Zrobiłem zgłoszenie przez aplikacje Opinie ponad tydzień temu i na razie bez żadnej odpowiedzi. Napisałem też na maila. O dziwo przy wyłączonym telefonie w ogóle nie ładuje bezprzewodowo.
 10. Po formacie dalej występuje problem z przerywaniem ładowania bezprzewodowego 😕
 11. Ja mam tak często, że mi nie dochodzą powiadomienia z messengera i potem po pół godziny nagle dostaje 20 na raz. Mimo to messenger to jedna z najbardziej prądożernych apek u mnie.
 12. Teraz też sprawdziłem na drugiej ładowarce i to samo. Kiedyś na Mi 9 nie działało ładowanie bezprzewodowe po aktualizacji wersji androida przez jakieś pół roku. Co prawda wtedy na Xiaomi.eu. Ale przez takie błędy coraz bardziej skłaniam się do iPhone'a jako następnego smartfone'a.
 13. U mnie pokazuje, że ładuje i potem przerywa od razu i tak co 10 sekund. Ale sprawdzę jeszcze na drugiej ładowarce.
 14. Ktoś znalazł sposób na problem z ładowaniem bezprzewodowym?
 15. Xiaomi 20W tą białą leżącą. To mam to samo. Myślałem, że masz mocniejszą. Tam się gdzieś pokazuje, że jest szybkie ładowanie?
 16. U mnie zdarzyło się kilka razy że przerwało w nocy. A zawsze patrze czy pokazuje się "szybkie ładowanie" po odłożeniu. Jaką masz ładowarkę? Mi po restarcie działa stabilnie.
 17. Działa wam stabilnie ładowanie bezprzewodowe na tym Miui 13? U mnie wydaje się często przerywać.
 18. Korzystam z Miui Global 12.5. Nagrywając wideo w HDR na podglądzie wygląda ono normalnie, ale potem przy odtwarzaniu ma bardzo dziwną żółtą poświatę. Tak samo jest przy oglądaniu na innych ekranach. Czym to może być spowodowane? Dodam, że nie nagrywałem papieża #pdk
 19. MatixYo

  Wireless

  Co ma Realme do Xiaomi?
 20. To ciekawe. Chociaż ja planuje przejść na Global jak tylko będzie 12.5.
 21. Mi właśnie wymienili w serwisie i zaraz po powrocie zmieniłem na Xiaomi.eu dlatego nie mam 100% pewności czy to soft. Ale jednak dużo osób pisze, że soft. Chyba też wrócę na EEA jak tylko wyjdzie 12.5.
 22. Po pierwszej aktualizacji Xiaomi.eu do Androida 11 mój Mi 9 zaczął przerywać ładowanie co kilka minut na kilkadziesiąt sekund po położeniu na ładowarce bezprzewodowej Xiaomi 20W i samochodowej bezprzewodowej 20W. Próbowałem również ładować go niższym prądem i ten problem również występował. Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Jest on niesamowicie uciążliwy i dziwne, że wciąż się utrzymuje nawet w najnowszych aktualizacjach.
 23. Też macie problem z przerywającym się ładowaniem bezprzewodowym na Mi 9 od początku Androida 11?
 24. Spróbuj apką: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote
 25. Reset do ustawień fabrycznych? Robiłem przed pierwszą wersją 12.5 i wtedy już był ten problem...
×
×
 • Create New...